Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) oriic válasza #71043776 (#50) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Hehe, nagyon sokan akarják, hidd el :) Persze olyanok, akiknek nincs beleszólásuk. Azt akarják, hogy a konzol az a PS legyen, a PC pedig a Valve. Kizárólag."

Aztán kerülne egy konzol 700-1000 dollárba. Miért? Mert megtehetnék, nem lenne konkurencia.

Live-Die-Respawn

(#52) Silεncε válasza oriic (#51) üzenetére


Silεncε
őstag

Az nem érdekes. Exkluzívok vannak az a lényeg.

(#53) Taranti válasza dreampage (#2) üzenetére


Taranti
senior tag

Akár lehetne is, de kérdés, mi az "atomdrága high-end"? Ugyanez a teljesítmény PC-ben kb. dupla ennyi lett volna. (Én most vettem fiamnak One X-et, FHD TV van mellé. És azt nézve, hogy szinte tényleg csak játékra használja a "gépet"...)

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#54) idegen lény válasza Taranti (#53) üzenetére


idegen lény
őstag

FHD mellé pont felesleges.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#55) janeszgol válasza idegen lény (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Téged foglak legelsőnek megkeresni a fórumon, ha a Sony kénytelen lesz eladni a PS divízióját és netán az MS veszi meg. :) :P

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#56) idegen lény válasza janeszgol (#55) üzenetére


idegen lény
őstag

Inkább fordítva, ha kérhetem. Ha csinálnának egy olyan gépet, ami lejátszaná a PS4 játékokat is, az már érdekelne. :DDD Lehetne az a neve, hogy Xtasyon.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#57) #71043776 válasza oriic (#51) üzenetére


#71043776
törölt tag

Az mindegy. A logika valahogy ilyen:
Nekem PS-em van, eddig is az volt, minden digitális játékom ott van, tehát minden további játék erre jöjjön. Ne legyen konkurencia, mert akkor vennem kéne másik gépet is, és arra is külön vásárolnom őket. A Steamen gyűjtöm a játékokat, ott van a profilomon kiemelve, mindenki látja. Ami külön van, azt nem látják ott. Legyen minden Steamen.
Nem akarok általánosítani ezzel véletlenül sem, de túl sokszor látom ezt a gondolatmenetet. Szóval sokan akarják.

idegen lény: A supersampling FHD-n van.

(#58) janeszgol válasza idegen lény (#56) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet, meglátjuk. De nincs harag remélem. :R
Abban viszont igazad van, hogy itt az X, marha erős és ... marha erős. Pláne kikapcsolva. Az MS rosszul indította ezt az egész One szériát. Médiaközpontot akart, csak éppen belefúlt a vízbe a Windows 8 is és a WP is. Az ökoszisztéma nem jött létre. Emlékszem a PS4-re ilyeneket írtak, hogy az csak egy játékkonzol. De kérem, mi másért is venné az ember, ha nem ennek?
A Kinecttel is az volt a tervük, hogy majd ilyen okosotthon-szerűéget kínálnak vele. Hát erre nem volt vevő a közönség.

Szerk.: ja, BC címén PS4-es játékokat vinné. :D Ez jó. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#59) #71043776 válasza janeszgol (#58) üzenetére


#71043776
törölt tag

A Switch is játékkonzol, de nem lehet netezni, videót és Netflixet nézni. Az sosem baj, ha egy gép többet is tud a játéknál. Az biztos, hogy nagyon elszúrták az elején az egészet, és most látható, hogy mekkora hatása volt az eladásokra.

(#60) idegen lény válasza #71043776 (#59) üzenetére


idegen lény
őstag

És most, hogy kiszivárgott(?), hogy 2020-ban jöhet(?) új, ez milyen hatással lesz az Xbox One X eladásaira? Konzolt se két évre szoktak venni, talán még nyugaton sem.

(#61) janeszgol válasza Timberwolf (#59) üzenetére
A terroristák meg PS4-en üzengettek egymásnak. Nem is buktak le.

(#62) morgyi válasza szabogabor10 (#11) üzenetére
Azt azért tegyük hozzá, hogy a Sony is bevezette volna kábé ugyanezeket, ha nincs Microsoft.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#61) janeszgol válasza #71043776 (#59) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez igaz, én pl netbankolni is az Xboxon szoktam, amikor hazalátogatok. De az elején még a visszafele kompatibilitást is tiltották. Kérte a közönség, de nem. Pedig azt kellett volna, mivel vannak új belépők, akik nem biztos, hogy rögtön két konzolt vesznek, ám játékot vehetnek a régiből. Ha már nappali média mindenes, akkor legyen benne ez az opció is.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#63) b. válasza .LnB (#48) üzenetére


b.
félisten

COD ember COD! :K :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#64) pzstm válasza idegen lény (#60) üzenetére


pzstm
titán

PS4 Pro utodja is 2020 Holidayre varhato.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#65) .LnB válasza b. (#63) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő csak olyan CoD-dal játszik, amiben van zűrhajó. És amúgy se exkluzív a CoD. A cod olyan a játékok között, mint egy hamisított Replay póló a JV-n. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66) janeszgol válasza #32839680 (#62) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha addig nem változik semmi, akkor tisztább helyzetben indulhatnak. A WP-nek annyi, szóval a Windows 10-zel kell csak összeboronálni, plusz mivel nagy valószínűséggel vagy egy iOS-es vagy egy Androidos telefont használ a leendő vevő, esetleg valamit lehetne kezdeni a helyzettel. (Ez képlékeny. Meglátjuk a Snapdragon 1000 után.) Ha megint nagyban akarnak gondolkodni és az MS mindig nagyban gondolkodik. Lehet ez is baj, az egyszerűbb "puff nesztek, játszatok!" célravezetőbb lehet.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#67) idegen lény válasza pzstm (#64) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerintem előbb fog az jönni a 4K tévék elterjedése miatt.

(#66) janeszgol válasza morgyi (#62) üzenetére
Én inkább úgy látom, hogy nagyon nem is gondolkodnak, és még a játékosok véleménye sem nagyon érdekli őket, csak ha már nagyon muszáj.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#68) oriic válasza .LnB (#65) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bevallottad, hogy nem volt az olyan rossz. ;]

Live-Die-Respawn

(#69) Kicsimix válasza paprobert (#4) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem a bizalomról van itt szó, nem ez a legnagyobb gond.. Inkább, hogy akik már letették a voksukat a PS mellett nem valószínű, hogy XBOX-ra váltanának . A kapcsolat rendszerük miatt leginkább. Azaz nem biztos, hogy vissza/meg tudja szerezni az MS ezeket az embereket. Hatalmas felhasználói bázis esett ki nekik az utóbbi évek alatt .. Kb visszafordíthatatlan.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#70) idegen lény válasza Def26 (#23) üzenetére


idegen lény
őstag

Az kéne még csak, hogy az Alma vegye meg! :) Egyből háromszor annyiba kerülne.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#71) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezt érdemes elolvasni. Ilyen az egy szereplős verseny.

Az AMD stratégiája miatt nincs verseny a VGA-piacon?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#72) #71043776 válasza idegen lény (#60) üzenetére


#71043776
törölt tag

Nem hiszem, hogy túl sokat változtatna. Az még két év, addig meg aki még nem vett konzolt, az a szokásos pontokon megy végig (exkluzívok, BC, UHD BD, konzolexkluzívok, stb). Utána meg ennél is olcsóbbak lehetnek. Azt se felejtsük el, hogy az új generáció (ugye az MS-nél kicsit összemosódnak) eljövetelével nem szűnik meg a támogatása a korábbinak, az X-nek meg még annyira sem.

(#61) janeszgol: Igen, ezért is mondtam, hogy azt az elején nagyon elszúrták. Volt min röhögniük az embereknek ("kutya kutya kutya!"), ha éppen nem mérgelődtek az ilyen dolgok miatt. De szerintem jó lecke volt az MS-nek, és jó irányba is indultak el.

(#62) morgyi: Tuti erőltetnének ők is sok mindent. Ha a Sony-n múlna, szerintem HDD helyett az M2 utóda kéne a konzolba :))

(#73) .LnB válasza oriic (#68) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A CodWW2 valóban nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#74) hombre[EU] válasza janeszgol (#71) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mi lesz,ha azt mondja a Micro és a Sony,hogy 18 hónap múlva piacra dobnak egy 4k@60fps konzolt €500 alatt? Az Nvidia lehet ott marad a monopol helyzetben üres zsebbel?!

Life, Uh, Finds A Way

(#75) idegen lény válasza .LnB (#39) üzenetére


idegen lény
őstag

Ha a Nintendót venné meg, jöhetne pár ütős SzuperMészáros cím. :DDD

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#76) janeszgol válasza hombre[EU] (#74) üzenetére


janeszgol
félisten

Vannak, akik sose vesznek konzolt, mert PC-re rendezkedtek be. Üres nem lesz. Meglátjuk, izgalmasak lesznek az elkövetkező évek is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#77) idegen lény válasza idegen lény (#75) üzenetére


idegen lény
őstag

És én még azt hittem, hogy én találtam ki: [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#78) FlashLed


FlashLed
senior tag

Szánalmas milyen iranyba mentek el a konzolok is. Mar termekcsalad es nem termek. Ez volt a konzol lenyege. Mindenkinek ugyanaz, ugyanazzal a korulmenyekkel. Erre pc ipart cdinalnak belole. Extra dzanalom es szanalom...

The Mechanic

(#79) b. válasza hombre[EU] (#74) üzenetére


b.
félisten

üres zsebbel? :D [link]

FHD képesek a mostani konzlok is még is rekordokat döntöget Nv . a maximum FHd képes kártyáival, GTX 1060 1050 és az 1070 se igazán való az fölé.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#80) hombre[EU] válasza b. (#79) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hát ezzel kimutatással nem tudok mit kezdeni 😀 Ha ma eladtam 1 gombóc fagyit,de holnap eladok 5 gombócot akkor én is rekordot döntök 😀 Jobb lenne konkrét darabszámokkal. Mennyit adott el? 2-3-5 millió kártyát?
Hiába tudja a konzol ugyanazt a felbontást,ha PC-n fluidabb az élmény és akinek pénze van rá az inkább választja a teljesítményt. Viszont ha pariban lesz... Persze túloztam az üres zsebbel,de ha átpártol 1-2 millió "gtx1070" gamer akkor az a bizonyos 3-400 euró x 2mil. elég komoly bevétel kiesést jelent számukra. Ez a jövō zenéje és a streamingrōl még nem is beszélünk. Véleményem szerint 4-5 éven belül komolyan átalakul az ipar

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#81) keIdor válasza Def26 (#23) üzenetére


keIdor
titán

Apple sokkal megosztóbb, mint a Microsoft, azt vagy imádják vagy utálják. Meg elszállna a konzol ára is, nézd meg az iPhone, iPad, Mac-ek mennyivel drágábbak mint 6-7 éve... jó az MS, nekem semmi bajom velük.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82) b. válasza hombre[EU] (#80) üzenetére


b.
félisten

Én csak arra mutattam példát, hogy a mostani generációban is FHD sőt, 4 K ba is belekóstoló konzolok vannak a piacon, lásd Ps4 pro és xbox one x, mégis rekordot zártak nem tudom mennyit adtak el, de 1,7 milliárd dollárt kerestek a gamer részleggel aminek a nagy része FHD ra alkalmas VGA ból állt.
Ha majd 2020 ban jön egy 4 K képes konzol, akkor addigra kint lesz a 4 K@60 FPS képes középkategóriás VGA is, az miatt nem kell elpártolniuk a játékosoknak. sőt reményeim szerint most hónapokon belül kint lesz ilyen VGA.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#83) idegen lény válasza hombre[EU] (#80) üzenetére


idegen lény
őstag

Majd a Nintendo és a bányászat kihúzza őket a csávából. Pedig már temették az asztali gépeket.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#84) keIdor válasza b. (#82) üzenetére


keIdor
titán

Minden az áraktól függ, a PC gaminget egy aktuálisan fellángolt bányaláz padlóra tudja verni, 2018 első félévében láttunk ilyet, ez bármikor megismétlődhet. Jön olyan coin fajta is, aminek CPU kell majd, azoknak is betehet ez még... De eleve drága a VGA most meg a memória is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#85) Raysen623


Raysen623
addikt

Érdekes mód pont az új PS idejére időzítették, ami ugye megszokott. A termékcsalád az ami nem világos, továbbra is azt hiszik hogy több hardverrel és nem pedig több exkluzivitással lehet kifogni a Sony malmából a szelet? :DD
A hololensnek viszont örülök, mert ahogyan a mozgásdetektort kezelték kész botrány volt. Kivették az egyik leginnovatívabb részt az XBOX-ból, az megint más kérdés hogy nem tudtak azzal sem mit kezdeni. MS szép lassan zsugorodik...

(#82) b. : Igen kint lesz a 4K-60 fps képes VGA, csak tedd hozzá hogy horror áron. Annak az árából meg veszel egy 4K képes konzolt és vígan eljátszol vele, és lesz ahol ott is meglehet a 60 fps. Persze akkor majd jönnek a huszárok hogy mé' nem 120, mert igazán ott fluid csak az élmény... Lehet ezt fokozni, de PC-re sajnos akkor sem lesznek olyan húzócímek amiért megérné vagyonokat elkölteni rá. Ettől függetlenül lesz egy réteg aki ezzel nem fog foglalkozni és megveszi. Én már nem leszek köztük...

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#86) 3L1T3 válasza Raysen623 (#85) üzenetére


3L1T3
addikt

Azért szeretném a figyelmedbe ajánlani az MS anyagi és részvényes helyzetét. Ha már "MS szép lassan zsugorodik..." :) :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#87) Raysen623 válasza 3L1T3 (#86) üzenetére


Raysen623
addikt

Nem erről beszélek, hanem speciel arról hogy a mobil üzletággal sem tudtak komoly eredményt elérni. Az OS-ük és az üzleti szoftverek viszik még őket előre és szép summát termel nekik. Én azonban nem látom a hosszabb távú jövőt ezeken túl. Ha ezt megtartják az is szép eredmény, de olyankor jöhet valaki aki jobbat csinál és átveszi a piacot. De lehet én látom rosszul és bőven vannak innovatív megoldásaik.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#88) pzstm válasza Raysen623 (#87) üzenetére


pzstm
titán

Services ág is jelentős, Surface hardver rész is milliárdos business

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#89) idegen lény válasza 3L1T3 (#86) üzenetére


idegen lény
őstag

Ha ez így megy tovább, akkor lassan már át is kell keresztelni Nanosoftra. :DDD

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#90) b. válasza Raysen623 (#85) üzenetére


b.
félisten

még mindig azt mondom, hogy ugyan azt írjátok le ami most zajlik le. eddig meg egy 1060 árából vettél egy Ps4 et vagy egy xboxot. ez mindig így volt.
Keldor papa amit leírt abban látok egyedül rációt, hogy megint felverődnek az árak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#91) Wesder


Wesder
félisten

Sony csak egy CTR remasterrel tud magához csábítani, amiben van online multi. Ha ezt meglèpik ès ex marad akkor váltok. Mással esèlyük sincs, mert az X számomra kènyelmesebb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#92) Redneck


Redneck
veterán

Kíváncsi leszek... Az MS képes a birtokukban lévő frankó technológiákat töketlen módon kiaknázatlanul hagyni, majd kukázni. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#93) idegen lény válasza Wesder (#91) üzenetére


idegen lény
őstag

Mi az a CTR?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#94) tuki2200 válasza idegen lény (#93) üzenetére


tuki2200
senior tag

Crash Team Racing, Sony exclusive valasz volt a Mario Kart-ra, must have cim anno PS1-re.

[ Szerkesztve ]

(#95) Anaren91


Anaren91
senior tag

Az a baj,hogy a Microsoft már nem egy konzolt akar árulni, amit az ember főleg az exclusiveok miatt vesz meg ( mert azt máshol nem kapja meg), hanem a pc huszárokat akiknek elege lett a gepfejlesztésből, akarja megfogni, akiknek kb az jelent valamit, hogy " legerosebb konzol, Freesync, 144 hrz meg egyéb pc cupcake kifejezések. Ők sose találkoztak úgymond igényes exclusiv játékokkal ergo nem is érdeklik őket ( tisztelet a kivételnek), a cod assa és egyéb rókabőr játékok meg ezen is elfutnak kellő sebességgel, olcsóbban mint egy olyan pc ami ezeket futtatni tudná.
Igazság szerint nincs is semmi gond ezzel, csak akkor ez már nem konzol hanem egy mini egybe pc.. De hát szerintem ezt már lehetett tudni amikor a Windows platformot össze hozták az xbox al.
Ettől még nem lesz rossz, azoknak akiknek nincs pénze Gamer pcre, és csak coddal PUBG val meg egyéb multi címekkel akarnak játszani, jobb választás mint pcn építeni. Gondolom nemsokára bejelentik az egér billentyűzet támogatást is.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#96) idegen lény válasza Anaren91 (#95) üzenetére


idegen lény
őstag

Majd akkor lesz csak PC, ha lehet benne cserélgetni ezt-azt. Nem kizárt, hogy épp ezt tervezik. Mininek sem nevezném, az SFF-ek kisebbek.

(#94) tuki2200 válasza idegen lény (#93) üzenetére
:R Megnéztem, mi ez. Akkor már inkább egy Mario Kart.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#97) Anaren91 válasza idegen lény (#96) üzenetére


Anaren91
senior tag

Jó és akkor már pl a zotac mini gépei, meg az Intel nuc se pc mert nem lehet bennük kb semmit cserélni nem?

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#98) Redneck válasza Anaren91 (#95) üzenetére


Redneck
veterán

Téged ez miért zavar? :U

Aki beleunt a PC építésbe, az ne konzolozzon? Aki igényli a magasabb képfrissítést, vagy az adaptív szinkront, az mondjon le róla, ne legyen konzolon mert csak? Nem túl innovatív felfogás. A billentyűzet-egér dolgot sem vetném el, egyszerűen csak el kell különíteni a kontrolleresektől a multit.

Egyébként találkoztam PS exklúzívokkal és csomó nem tetszett, nem az én világom. 1-2 címért pedig nem láttam értelmét plusz egy porfogónak. Sajnálom hogy kimaradok belőlük, de ez van.

A konzol egyébként egy "mini egybe PC", nem lőttél mellé.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#99) bepken válasza Hunpriest (#1) üzenetére


bepken
veterán

ha már 2020.... XXboXX

;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#100) Wesder válasza bepken (#99) üzenetére


Wesder
félisten

Xbox 5/V/Five lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.