Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

És mi lesz a neve? Xbox Two? :D

(#2) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

A Microsoftnál már nincs igazán értelme generációkról beszélni, mert ezek nem különülnek el egymástól jelentősen, épp a kompatibilitás miatt. Az új Xbox sokkal erősebb lesz, mint az Xbox One X, de le fogja játszani az összes Xbox One (és kompatibilis 360/OG) játékot is. Igazából csak attól függ, hogy "új generációnak" vagy "frissítésnek" nézi-e majd a közönség, hogy mi lesz a gép neve. De minden valószínűség szerint ez már nem Xbox One lesz, hanem egy új gépcsalád. Nincs kizárva, hogy egyszerre két változat jelenik meg, egy megfizethetőbb és egy atomdrága high-end verzió.

A játéknak soha nincs vége.

(#3) Silεncε válasza dreampage (#2) üzenetére


Silεncε
őstag

Valószínűleg valami hasonló lehet majd, meg valszeg a streameléssel is bedobnak valamit, arra is készülhet külön egy eszköz.

Arról van valami info, hogy a HoloLenset mi hajtja? Az elsőt ugye egy CherryTrailre épült, de mivel az a vonal megszűnt, mi lesz? Valami ARM-et pletykáltak nem?

(#4) paprobert


paprobert
senior tag

Az emberek bizalmát eljátszották 2013-ban, akik döntöttek.
Ugyan mi fordítaná meg a rosszhiszemű hozzáállásukra adott kategorikus NEM-et?
Pár gigahertz, pár giga RAM, vagy a 2006-2012 közötti nosztalgikus emlékek?

Ez a hajó elment... :B

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#5) mike1334 válasza dreampage (#2) üzenetére


mike1334
veterán

Én abban bízok, hogy lesz egy erőgép és lesz egy stream verzió. A stream verzió az alacsonyabb hardverigény miatt olcsóbb lenne, de arra csak bérelhetni lehetne játékokat. Nekem ez lenne a kényelmes verzió, 1-2 hónapnál hosszabb távon úgy sem érdekel egy játék sem, és így a használt lemez eladásával se kellene bajlódni. Más kérdés, hogy mennyire menne át az ötlet a kiadókon, bár a game pass-szal ehhez próbálják hozzászoktatni őket szvsz (látják, hogy mennyien veszik igénybe az ilyen jellegű szolgáltatást, és lehet megérné nekik, olcsóbb hardver és a teljes játék aránál alacsonyabb havidíj esetén több emberhez juthatna el a játékuk, összességében lehet többet keresnének rajta).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6) kakuk.tamas válasza Hunpriest (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Xbox One TwoX... :DD

Egyébként: 2 év múlva, ha így haladunk a kijelzőkkel, akkor már 8K felbontást kilehet majd préselni belőlük vajon, vagy a Sony hamarabb meglépi ezt is? 🤔

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) mike1334 válasza paprobert (#4) üzenetére


mike1334
veterán

Ne hidd azt, hogy elment...senki sem a saját maga ellensége...ahogy az előző generációban az xbox volt a népszerűbb, úgy simán lehet, hogy a következőben megint virítanak valamit, én úgy látom, hogy igyekeznek tanulni a hibáikból, én pl bizalmat szavaztam nekik, és one-t vettem (valószínűleg egy ps-sel is hasonlóan boldog lennék, én nem érzem élet-halál kérdésnek a két konzol közötti különbséget, mind a kettőnek van előnye-hátránya, szvsz mindenkinek más a fontos, meg lehet érteni mindenki döntését).

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8) RudY válasza paprobert (#4) üzenetére


RudY
addikt

Erős konkurenciával mindenki jól jár, mennyivel jobb lenne, ha csak egy tv vagy csak egy mobilgyártó lenne a piacon. :F

(#9) Alexios válasza paprobert (#4) üzenetére


Alexios
veterán

Mivel játszották el a bizalmat? Hirtelen nem tudom mi olyan borzalmasat tettek volna, ami miatt aztán soha többet xbox

(#10) oriic válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A következő Xbox inkább a magasabb framerate-re fog majd hajtani. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) szabogabor10 válasza paprobert (#4) üzenetére


szabogabor10
veterán

Dehogy játszották el a bizalmat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#12) 3L1T3 válasza dreampage (#2) üzenetére


3L1T3
addikt

Pontosan, de szerintem ez így van jól.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#13) .LnB válasza mike1334 (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy ahogy nem ment el a Kinect, és a Windows Phone se igaz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Hunpriest válasza paprobert (#4) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Eléggé elcseszték az elejét a bejelentés idején az igaz, de szerencsére az összes "innovatív" újdonságból kihátráltak még release előtt. Azt mindenesetre megtanulhatták, hogy nem szerencsés olyasmit az emberekre erőltetni, amire nincs szükségük. A generáció végére meg már talán értelmes exkluzív felhozatal is lesz a gépre. ;]

Az, hogy most sereghajtók, nem jelenti azt, hogy az mindig úgy is marad. A Nintendo, meg a Sony is járt már így.

Multiplatform játékokhoz meg azért elég jó platform az X. Csak azt sajnálom, hogy nem mernek semmi újdonsággal előjönni. A többi gépre azért volt pár exkluzív megjelenés ebben a generációban, ami nem valaminek az 5+ -edik része. (Sea of thieves, szégyeld össze magad) Mondjuk az is igaz, hogy a nagy kiadók is biztonsági játékot játszottak ebben a generációban. Nincs olyan játék dömping, mint ami az Xbox360 / PS3 idején volt, sőt, azoknak a címeknek az újra kiadásai jelentik most az innovációt.

[ Szerkesztve ]

(#15) mike1334 válasza .LnB (#13) üzenetére


mike1334
veterán

Ott nem volt akarás, én úgy láttam. Azóta azért összeszedték magukat szerintem. A Windows phone fájó, de érthető lépés volt, a kinectet nem értem, igazából ennek a generációnak az ártott a legtöbbet (az elején erőltették, aztán nem jött rá tartalom, majd szép csendben megölték). Az elmúlt egy évükben viszont szerintem nagyon sok jó, előremutató döntést hoztak, én drukkolok nekik :)

A Wii U után itt a Switch...a gyengébb ps3 után itt a ps4...miért ne lehetne jó az xbox akárhány is?

Hunpriest

Az exkluzív játékokkal kapcsolatos kritikát is megértették szerintem, azért látszik az akarás, de egy exkluzív játék elkészülte jó pár év azért, nem a fán teremnek :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#16) 3L1T3 válasza .LnB (#13) üzenetére


3L1T3
addikt

Kinect azért bőven nem bukás volt. X360 és PS3 generációban. Az, hogy a mostani generációban a kezdetleges bukdácsolás ellenére nem ment a Kienct az inkább a piacnak a változása miatt történt.

Windows Phone meg teljesen más tészta. Android és a Apple mellé nem tud bejönni egy 3. operációs rendszer. Ha a Lumia telefonok android operációs rendszerrel jelentek volna meg akkor egy igazán kapós és jó minőségű telefon lenne mind a mai napig.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#17) Szakiii válasza mike1334 (#15) üzenetére


Szakiii
addikt

Csak továbbra sem az a cél hogy minőségi tartalommal árasszák el a népet ahogy én elnézem és ez hiba.

3L1T3: szerintem meg pont jó döntés volt saját op rendszerrel tolni, nem azzal volt a gond hanem a kivitelezéssel. Nekik tarolni kellett volna ha egy olyan oprendszert toltak volna a telóra ami a mindennapoknál iszonyat jól működött volna a win-el egyszerűen letarolhatták volna a piacot egy olyen mobilos os-el ami úgy működik pariban az asztali os-el mint a mac os - ios pl

[ Szerkesztve ]

(#18) mike1334 válasza Szakiii (#17) üzenetére


mike1334
veterán

Ahogy írtam: Az exkluzív játékokkal kapcsolatos kritikát is megértették szerintem, azért látszik az akarás, de egy exkluzív játék elkészülte jó pár év azért, nem a fán teremnek
Időt kell adni nekik, aki akart vett xboxot, aki meg nem, majd eldönti a következő gépnél pár év múlva...nem marad le semmiről, ott a visszafelé kompatibilitás :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#19) Def26 válasza mike1334 (#15) üzenetére


Def26
félisten

jelen generációban a legfontosabb dolog az online rendszer. Én nem hiszem, hogy tömegek váltanának vissza boxra ps4 -ről. Amúgy sem túl szimpi cég a microsoft, sokkal jobb lenne, ha eladná a picsába a boxot és nélküle menne tovább a konzol.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) oriic válasza Def26 (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Amúgy sem túl szimpi cég a microsoft, sokkal jobb lenne, ha eladná a picsába a boxot és nélküle menne tovább a konzol"

De kinek adná el? Van olyan MS kaliberű cég amely bevállalná azt, hogy akár veszteségesen is áruljon konzolt?

Mert szerintem nincs.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21) Szakiii válasza oriic (#20) üzenetére


Szakiii
addikt

Aki bírná is ha esetleg veszteséges.

(#22) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nagyon szurkolok az Xboxnak (úgy voltam vele veszek egy OneX-et,de ilyen hírek után inkább kivárok) és most tényleg nagy esélyük van arra,hogy a köv generációban pariban legyenek a PS-el. Látjuk,hogy a nagy first party stúdiók még mindig a Ps4-re dolgoznak(vagy most fejezték be SantaMonica,Quantic stb) talán egyedül a Guerilla fejleszt már nextgenre. Ha új hardverre erōs címekkel debutál a Sony elōtt akkor komoly elōnyre tehet szert.

Life, Uh, Finds A Way

(#23) Def26 válasza oriic (#20) üzenetére


Def26
félisten

valami nagy és kedveltebb vállalatnak. Mittudomén, amazon vagy apple, akármi. Mészáros is szóba jöhetne. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24) .LnB válasza oriic (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Lőrincnek. :D

Szerk. Jól van Def, egyre gondoltunk. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) Szakiii válasza .LnB (#24) üzenetére


Szakiii
addikt

:C :C :C

(#26) Hunpriest válasza 3L1T3 (#16) üzenetére


Hunpriest
senior tag

A WP-ben azért ott volt a potenciál. Nekem a UI koncepció kifejezetten tetszett. Azt ott baszták el, hogy a fejlesztőket nem támogatták meg eléggé, hogy portolódjon minden cucc normálisan és időben. (Az se normális, hogy a Win 8-ig minden főverzió teljesen más volt) Meg az IE és az Edge erőltetése is hiba volt, mobilon ezek végtelenszer rosszabbak mint bármi más. Meg az se segített, hogy volt pár Androidon alapnak számító funkció, ami meg hiányzott a WP-ből.

(#19) Def26:

És a Sony miért olyan veszettül szimpatikus? Azért mert hárommal több értelmes exkluzívja van mint az MS-nek? Meg amúgy, nem ők voltak azok, akik az összes user adatát kiszolgáltatták hackereknek, hála a plain text tárolt PSN jelszavaknak? ;] De a viccet félre téve, mitől barátibb a Sony, mint az MS?

[ Szerkesztve ]

(#27) Def26 válasza Szakiii (#21) üzenetére


Def26
félisten

szerintem már önmagában az, hogy más néven fut, jót tenne a konzolnak. Windows phone nokia téma is ebbe fulladt bele (jó a szoftver is szar volt, de az xbox dashboard sem egy kedvelt valami).

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28) mike1334 válasza oriic (#20) üzenetére


mike1334
veterán

A Foxconn-nak...:P
Kínai konzol még úgy sincs a nyugati piacon...:D
Nem hiszem hogy eladnák, ők most kísérleteznek, és ha bejön, akkor nagyot szakítanak...ha nem...akkor még mindig ott a Foxconn :D

Def26

Nem tudathasadásos ez így kicsit? :P
Fanboy Status: PS4: On, Xbox: On, apple: On, samsung: Off, Microsoft: Off, Volvo: On

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#29) Silεncε válasza Def26 (#19) üzenetére


Silεncε
őstag

Az MS ha akarná, annyi pénzt tudna a boxba tolni, amennyit akar. Ez tény. Sokszor annyit, mint amit a Sony a PS4-be. A legnagyobb probléma, hogy az MS-nek a boxból a többi részhez képest "aprópénz" a bevétele. + az MS-nek ott van a másik nagy előnye: gyakorlatilag mindenhez van házon belüli szakértő csapata (akár a Live (ugye Azure-ból annyit kapnak, amennyit kérnek kis túlzással) stb... A Sony nagyon elhúzott ebben a generációban, ez is tény. Mindenesetre meglátjuk, az már jó jel, hogy kicsit kinyílt a pénztárca és most repkednek a $ milliók, meglátjuk mire lesz elég.

(#30) 0P1 válasza Hunpriest (#14) üzenetére


0P1
aktív tag

"Az, hogy most sereghajtók, nem jelenti azt, hogy az mindig úgy is marad."

Ebben a kontextusban a sereghajtó kifejezés kicsit viccesen hangzik. A két szereplős sereget hajtják (
amibe maguk is beletartoznak) ? :)

(#31) oriic válasza Def26 (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lőrincbának, persze. ;]

MS-nek kidolgozott infrastruktúrája, háttere van, bárkihez kerülne az Xbox mint márkanév, 1-2 éven belül tuti kinyírná az egészet. Aztán akkor jöhetne az egyszereplős asztali konzolok kora, amit senki nem akarhat (Nyilván ez fantazmagória, ilyen úgysem lesz)

Ismersz már, tudod hogy én MS-t preferálom a hibáik és a gyenge eladási mutatók ellenére is. De ettől függetlenül elismerem a Sony erényeit (Exkluzívok), de sajnos nem szabad elmenni olyan dolgok mellett utóbbi részéről mint a gyengébb store, szolgáltatások hiánya, vagy gyengesége (EA Access pl., de felhozhatnám a PSN lassúságát régiónként, vagy a text-ben tárolt, kiszivárgott jelszavakat), cross-play makacs elutasítása, visszafelé kompatibilitás "majdnem nemléte".

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nem vágom hova ez a hardver hajkuraszas.
Ez a 4. xbox konzol lenne a jelenlegi generációba... :U
Értelme aztán tényleg nem sok.

(#33) Def26 válasza oriic (#31) üzenetére


Def26
félisten

igen ez is lehet. Franc tudja, én csak azt érzem, hogy kurva jó kis csapat lenne, akik szeretik amit csinálnak de az MS háttérrel meg kell küzdeniük pro/kontra is.

update: Jelenleg én is inkább a box felé húzok, habár nem érzem akkora szakadéknak a kettő közötti szolgáltatás minőségét (ea acssa, és gamepass nélkül).

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34) pzstm válasza WhiteWalker (#32) üzenetére


pzstm
titán

ha a slimet is különveszed akkor igen....pontosan ahogy Sony-nál is.... ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35) oriic válasza WhiteWalker (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ez lenne a lényeg, hogy ez szinte biztosan egy új generációs család lesz.

(#33) Def26

Pénz beszél sajnos. Az meg van MS-nek. Sok. Nagyon sok. Talán most az E3-on láthattuk, hogy végre elkezdik költeni is komolyabb dolgokra.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36) WhiteWalker válasza pzstm (#34) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sony csak 3-nal jár, de ha szigorúan vesszük csak 2.
De továbbra is értelmezhetetlen amit az M$ művel. Míg nincs szoftver (exkluzív) cím, addig hogy akarja a konzolt eladni?
Pedig olyan jól csinálták a 360as időkbe... Új fasz@ címeknek örülnék és sok xbox tulaj szintén.

[ Szerkesztve ]

(#37) RudY válasza oriic (#31) üzenetére


RudY
addikt

oriic a következő cikkhez elég lenne ennyit beírni: Xbox, Microsoft, Exclusive. A klikk garantált, a látogatók meg úgyis feltöltik tartalommal. :DDD ;]

(#38) oriic válasza WhiteWalker (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sony:

FAT
Slim
PS4 Pro

Xbox:

FAT
One S
One X

Ez 3-3. Fentebb írtad hogy ez lenne a 4. gép, de ez téves mert ez már nextgen lesz elvileg, ahogy a Sony-nál is pletykálják ugye a PS5-öt. (Kint vannak devkitek állítólag) Annyi a különbség, hogy utóbbiról még nem kaptunk hivatalos beismerést, hogy készül.

(#37) RudY

;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#39) .LnB válasza oriic (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne becsüld alá Lőrincet b@szod, lehet megveszi az egész MS-t, mindenestű'.

Szívhez szóló volt az off rész, csak egy apró dolog.. Konzolt a játékok miatt vesszük. A jó játékok miatt. Hiába a gamepass, ami tele van több száz szeméttel, vagy az EA acces ami a sokadik Fifával, vagy BF-fel..

Mikamaka az x360-as időkben 700ft volt a DL Verbatim, azért az se volt lényegtelen tényező. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) pzstm válasza WhiteWalker (#36) üzenetére


pzstm
titán

MS is háromnál jár, Sony is...mindkettőnek a negyedik jönne. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41) WhiteWalker válasza oriic (#38) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sry, én olvastam félre.
Ugy ertelmeztem hogy a jelenlegit tupirozzak fel.

(#42) idegen lény


idegen lény
őstag

Csak nem lesz majd mit visszafelé kompatibilizálni. Viszont 2020-ban is játszhatunk majd a 360-as játékokkal, éljen! :C :C :C

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43) Silεncε válasza idegen lény (#42) üzenetére


Silεncε
őstag

És az neked miért fáj most őszintén?

(#44) oriic válasza idegen lény (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az eddigi adatok/hírek szerint nagyon sokaknak számít a visszafelé kompatibilitás.

Live-Die-Respawn

(#45) csiki_92 válasza idegen lény (#42) üzenetére


csiki_92
aktív tag

#nincsrájáték :W

[ Szerkesztve ]

(#46) pzstm válasza idegen lény (#42) üzenetére


pzstm
titán

szerinted multiplatform címeket nem lehet/kell backward compatbilitizni?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47) oriic válasza .LnB (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerencsére ami érdekel, az van rá. ;)

Live-Die-Respawn

(#48) .LnB válasza oriic (#47) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pl a God of War? ;]

Jó ez övön aluli, főleg tőlem. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49) idegen lény válasza pzstm (#46) üzenetére


idegen lény
őstag

Persze, semmi gond, exkluzívnak meg ott lesznek a 360-as játékok. Persze hogy fáj, hogy egy ilyen jó gépet így elhanyagolnak. Nemrég jött ki az X, még jóformán el sem terjedt, és már jön egy új gép 2020-ban? Minek? :F

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#50) #71043776 válasza Hunpriest (#26) üzenetére


#71043776
törölt tag

Támogatták a fejlesztőket, de mivel kevés WP-s volt, ezért nem volt érdekük portolni az appokat.

Emlékeztem rá, hogy Belfiore beszélt erről Twitteren: "We have tried VERY HARD to incent app devs. Paid money.. wrote apps 4 them.. but volume of users is too low for most companies to invest."

(#31) oriic: "Aztán akkor jöhetne az egyszereplős asztali konzolok kora, amit senki nem akarhat"
Hehe, nagyon sokan akarják, hidd el :) Persze olyanok, akiknek nincs beleszólásuk. Azt akarják, hogy a konzol az a PS legyen, a PC pedig a Valve. Kizárólag.

(#39) .LnB : Gondolom a jó játékok kizárólag az exkluzívok, és véletlenül sem a multiplatform címek ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.