Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Nem biztos, hogy jön Európába, de ahogy elnézem nem is baj.

duree54

(#2) Sefter


Sefter
veterán

"A maximális képfrissítési ráta 60 Hz, szóval az új generációs konzolok mellé nem ez lesz a legjobb megoldás"

Jelenleg melyik konzol tudja AAA címmel a 4k60fps-t tartani :F (nem dinamikus felbontással, mert az nem 4k..)

Psn ID: sefter_hun

(#3) zooly válasza Sefter (#2) üzenetére


zooly
aktív tag

Valoszinu semmilyen vrr-t nem tud, ami meg akkor is hasznos lehet ha az max 60hz.

https://www.ratingraph.com/

(#4) #72042496 válasza Sefter (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Valósznű, egyik se. Más kérdés, hogy ettől még vannak játékok, amelyekhez jól jön a 120 Hz.

(#5) HELLAFLUSH válasza #72042496 (#4) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

én most vettem PS5höz 4K 60hz-es monitort(igaz a konzol még nincs meg sajnos) a több Hz-es 4K monitorok/TV-k sajnos még aranyárban vannak. :(
Igazából nem is nagyon lesz kihasználva a 120hz konzolokon...max az indie játékok fognak annyival futni meg 1-2 kompetitív játék.

(#6) tha_answer


tha_answer
őstag

100hz a 10 eves jaszfenyszarui tv is tud XD

(#7) #72042496 válasza HELLAFLUSH (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt van egy talán aktuális lista. Szerintem egyre több játéknál opcióvá teszik majd, általában persze a felbontás és részletesség kárára.

Húúú, a listában az Ori, azt de játszanám! Most nézem, ez épp 4K és 120 Hz és HDR egyszerre. Majd talán jövőre, nyár felé eljutok odáig. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) gyonyoruwok válasza tha_answer (#6) üzenetére


gyonyoruwok
tag

Persze, az en 100 eves Samsung B650-esem is. De alsobb kategoriaju tevek, meg QLED-ek is a mai napig 60Hz-es panellel jonnek. Samsung hasonlo aru QLED-jeit is meg lehet nezni, a Q70T-tol felfele tudnak 100Hz-et. Ami nem csak jatekokhoz jon jol, de vajsima 24p-hez sem hatrany.
Ez a xiaomi meg draganak tunik, vajon miert erhetne meg egy bejaratott marka helyett

Sony A6000 | iPhone 12

(#9) wolfman válasza #72042496 (#7) üzenetére


wolfman
veterán

Épp tegnap előtt játszottam ki az újonnan (használtan) vett QE55Q70R TV-men. 4k, 120Hz, bár HDRt nem kapcsoltam. Nagyon zsivány, azt kell mondjam. 4K-ban a resolution scale-t meg elmosást le is lehet húzni 0-ra, élelmosás se fontos. Következő az Absolver, de az valamiért sokat beszaggat, sztem valami beállítási bibi lesz grafikailag.

gyonyoruwok: T az az R-es újított változata, de már az R is 120Hz. T mindenben jobb, kivéve, hogy a mocskos g..ik már edge ledesre csinálták, amitől a local dimmingnek és szebb sötét tónusoknak búcsút is mondhatsz, így ha egy TVben neked a képminőség fontosabb, akkor R inkább mint T.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) GalaxyS9 válasza tha_answer (#6) üzenetére


GalaxyS9
tag

A 2008-as plazmám is. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.