Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Grougon


Grougon
tag

jó lenne h a régebbi(1-2 éves) tévékre is jönne:P

(#2) gabor7th


gabor7th
addikt

"Emellett érdekes lehet még a Channel Advisor nevű szolgáltatás, amely elméletben a tévénézési szokásokat elemezve információt nyújt a gyakran nézett tartalmakról."

Na ez a rész nem tetszik. / Ahhoz, hogy ilyenünk legyen új TV kell, vagy le lesz tölthető?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) Kékes525


Kékes525
félisten

Akkor ezt megvárom és az egyik vásárlási kritériumon az lesz, hogy a TV-be legyen webOS 3.0.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) Narxis válasza Kékes525 (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egyetértek, akkor ezt én is megvárom.

Thanos was right.

(#5) 0519 válasza Narxis (#4) üzenetére


0519
senior tag

egykori webOS felhasználóként jó látni, hogy a rendszer túlélte a HP korszakot, és új otthont talált a tv-ken.

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#6) sixpak


sixpak
nagyúr

Tehát nem változik semmi sem, esetleg annyi, hogy ezután az alap/középkategóriás tévéken is elfogadható sebességgel fog működni a wos, nem csak a csúcs készülékeken.
Ez rendben van, sokan panaszkodnak, hogy az alacsonyabb árfekvésű modelleken tetű lassú...
Így legalább megy majd mindenkinél szépen.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7) elefant válasza sixpak (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nekem nem volt gondom vele, az olcsóbb tévéken se.

(#8) sixpak válasza elefant (#7) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem kétlem...viszont több helyen is olvastam, hogy sokaknak gondja volt/van vele. Lassan tölt be, kinlódás a böngészés/youtube...
Persze az is lehet, hogy ott a nettel van gond...mondjuk én az UF852-t is vezetékes nettel használom, az a biztos. :K
De lehet kipróbálom wifivel is, kíváncsi vagyok az eredményre.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9) Hiftu


Hiftu
senior tag

A Chanel Advisor azt jelenti, hogy pumpálja ki a TV az adatokat az LG szervereire? Vagy lokális tárolón elemzi az adatokat?

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#10) thesound válasza Hiftu (#9) üzenetére


thesound
őstag

Szerinted? Biztos ők is begyűjtik amit csak lehet.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#11) count_zero


count_zero
tag

Nekem alapvetően három, szerintem triviális funkció hiányzik nagyon:
1. SMB, CIFS vagy NFS hálózati fájlmegosztások kevezelése
2. Teljes értékű Bluetooth (beviteli és audióeszközök csatlakoztatására)
3. PiP, csatornamozaik funkció

Egyébként a 2.0-nak nagyon örültem, egyértelműen és vitán felül a legjobb Smart rendszer a piacon.

There are many secrets in District 9

(#12) elefant válasza count_zero (#11) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

PiP-hez hasonló lesz elvileg ebben, Multi-view lesz a neve.

A BT-n se lennék meglepődve, hiszen van már olyan projektoruk, amelyik ezt tudja.

(#13) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Nekem 200/100-as netem (kábelen) van és 2015-ös felsőkategóriás LG-m, amiben WebOS2 van. Ez már egészen jól muzsikál. De szerintem azért nem éri meg mert a felárból már egy mini PC-t raksz oda a TV-hez és az sokkal rugalmasabban és egyszerűbben használható. Szerintem még nagyon gyerek cipőben vannak az OKOS TV-k. A PC sokkal rugalmasabb és okosabb mint a TV-be épített rendszer. Ez tapasztalat sajna...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#14) GT Riders


GT Riders
csendes tag

Régebbi LG Tv amik webOs 1.0 futtattak, mind frissültek 2.0-ra.
Gondolom a most kapható 2.0 TV is frissítenek 3.0-ra. Amúgy meg ezek a funkciók mind elérhetőek 2.0-is.
Zoom alapból van, 5.0 androidal vezeték nélküli képernyőként használható a TV és így minden app, program stb nézhetsz a TV-n. Semmi olyat nem ígérnek amit ne tudna, a 2.0

(#15) mirtex válasza GT Riders (#14) üzenetére


mirtex
csendes tag

Sajnos nem így van.
Kaptunk 1.4-es verziót, ami kinézetében hasonlít a 2.0-ra, de sebességben elmarad tőle, bár gyorsabb, mint az 1.0

Siemens M35 -> Siemens ST60 -> Sony Ericsson W810 -> Sony Ericsson Aino -> Nokia 3110 -> Sony Ericsson Arc S -> Nexus 4 -> Nexus 5x -> HTC U11+ -> Pixel 6 || Nokia 6220 Classic -> Nokia E52

(#16) elefant válasza kazsmerlaca (#13) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

dehát nyilván nem neked szánják ezeket, hanem az emberek 95 százalékának, akiknek még a telefon is bonyolult néha.

(#17) kazsmerlaca válasza elefant (#16) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Az lehet :DD

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#18) Gismo válasza 0519 (#5) üzenetére


Gismo
addikt

Azért azt viszont szomorú látni, hogy a Palm-ból csak ennyi maradt :(

(#19) Mp3Pintyo válasza elefant (#16) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Jól mondod. Nálunk is van a családban és meglepően gyorsan megtanulták használni. Képnézés, saját családi videok, youtube. Mind gyorsan és könnyedén működik még az első generációs webOS rendszerrel. De most a cikk hatására majd meg is nézem milyen verzió fut rajta.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#20) LSL1337


LSL1337
őstag

Szerintem amit Smart TVnek tudnia kell, azt hozzák 1-2 éve.

1 gombnyomás, és bent vagy youtube/netflix/HBOGO-ban, és telóról azt dobsz rá amit akarsz.
ezen kívül nem tudom milyen appnak van bármi értelme is TV-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.