Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

vagy egy kicsit felturbózott verzio is jöhetne ami a negatívumokat orvosolná:
"microSD foglalat, az infra és a lepattintható hátlap "

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy vannak még samsungon kívüli cikkek, például: ez, ez, ez, vagy ez. :K

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3) #24536576 válasza CptAdamica (#2) üzenetére


#24536576
törölt tag

Vannak más fórumok is, mehetsz oda nyugodtan.

Számomra hihetetlen lenne ha sikeres lesz ez a fajta Note5... El kell gondolkoznom, hogy nem én vagyok a célközönség? Note is buta picsás telefon lett?

(#4) ctvagyok válasza CptAdamica (#2) üzenetére


ctvagyok
őstag

Az iPhone copy HTC-ről tényleg muszáj lenne egy hír ;]
Semmi gond, ma még jön pár hír, hátha benne lesznek ezek is. Lehetne vitatkozni ki is másolt ki.

Gondoltam, hogy csak a reklám miatt csinálja a Samsung. De ha nem hagyná ki a micro SD-t akkor lehet megbocsájtanám nekik.

[ Szerkesztve ]

(#5) Ádám16


Ádám16
addikt

Voltak ilyen jó eladási hírek az S6-tal kapcsolatban is.

(#6) moleculez


moleculez
veterán

Jön az csak kell a hype, majd biztos kihagyják a karácsonyi szezont...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) leslien


leslien
nagyúr

dehogynem jön..max snap 820 jövő év elején... biztos kevés a Exynos 7420 as lapka mert inkább eladja jó pénzért a Meizu nak.. szóval hagyjuk már Ibolykát..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8) Halkow. válasza sanyijedi (#1) üzenetére


Halkow.
senior tag

Az irDA is kimaradt? A sok okos lépés között ez is egy marék lepke eszéhez mérhető döntés volt :( FM rádió, Micro SD, irDA mi jön még?)

(#9) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Én személy szerint dijaznám, a bővíthetőség hiányzik, de még elfogadom. Akksi meg ilyesmi nem érdekel, de inkább már az 5-öst venném meg mint a 4-est ami egy éves.

(#10) Fejvadi válasza #24536576 (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:)

(#11) ak76 válasza F_Gergely (#9) üzenetére


ak76
senior tag

Ez a cucc alaphangon lesz vagy 250K,az Edge+ meg vagy 270-300,ehhez képest a Note4,Note Edge,szürke importtal már bent van 2 kiló alatt,sőt,sima N4 gyári garival már 180 körül figyel.
Ehhez képest nincs annyi pozitívum hogy 100K-t kifizessen az ember,sőt,több dologban visszalépés a cucc,hármasról talán már megéri váltani,kettesről biztosan,de négyesről szerintem felesleges.

(#12) doooo válasza #24536576 (#3) üzenetére


doooo
veterán

Eddig is sok buta picsának volt Note-ja, de azért azt se mondanám, hogy mondjuk a Note 5, a hibáival együtt is, egy használhatatlan telefon lenne.

[ Szerkesztve ]

(#13) Beri78 válasza ak76 (#11) üzenetére


Beri78
őstag

aki ilyen telefont vesz, annak már nem kottyan meg a +100k...és amúgy is csak a legújabb kell ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#18) dreamdancer válasza ak76 (#11) üzenetére


dreamdancer
őstag

Aki viszont nem egy 1, hanem 2 éves telefonról váltana (mondjuk Note3), az inkább megveszi az aktuális csúcsmodellt, ha azt szintén több évig akarja használni, szeretne frissítéseket kapni stb. Időtállóbb.

Nekm mondjuk a minőségibb kivitel már önmagában is nyomós érv, az a Note4 hátlap, hát kösz, de 100k-ért se. Mondjuk ez már erősen szubjektív.

Nem a lényeg a fontos.

(#19) ak76 válasza dreamdancer (#18) üzenetére


ak76
senior tag

Szubjektív az biztos,nekem a négyes nagyon bejön,nem tudom mennyire lesz tartós,mennyire lesz kényes ez az új készüléktest,a hátlap mennyire áll ellen a behatásoknak,stb.

(#20) kortic


kortic
tag

(#17) bulikavagyok mindent megmagyaráz :DDD :R

(#18) dreamdancer +1, az időtállóság nagy érv, nem mindenki vált (fél)évente telefont, ki kellene tartaniuk 2-3 évet is

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#21) F_Gergely válasza ak76 (#11) üzenetére


F_Gergely
őstag

Még telefon vásárlás elött vagyok tehát nem note4-ről váltanék. Az hogy mennyibe kerül majdhogynem "mindegy" mert 2 évre veszek telefont, az hogy 170 vagy 270 2 évre levetítve nekem mindegy. Egyenlőre még kivárok, jelenleg nem is kapható. Szürke importos sufni gsm, meg használt telefon nem játszik, csak hivatalos 2 év garival szolgáltatótól.

(#22) joey04


joey04
titán

Az indoklás szerintem hülyesg, de valóban jó lenne ha jönne EU-ba. :)
2: he? :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) kpal


kpal
veterán

Fura nem kell nekik a pénz innen. Vagy azt várják sokan vegyék meg a samut EDGE+ aztán pár hónap múlva bedobják a Note5 jöhet az újabb csere.

(#24) pit stop


pit stop
addikt

Teljesen logikátlan. Ha jól fogy, akkor hozzuk előbb, ha nem - akkor nem? Ha nem fogy elég, akkor marad raktárkészlet, amit tudnának ide hozni...
Karácsonyi időszakot meg öngól lenne kihagyni - ha alacsony is a darabszám, de akkor még prémiumabb árral.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#25) Gunz4Hire


Gunz4Hire
csendes tag

Samsung Galaxy S6 Plusz 0,5" és egy toll o.O ha az ára 2 kiló fölött lesz (tuti) akkor eléggé cinkes lesz a dolog. Sajnálom nagyon , mert a tavalyi Note szvsz nagyon tetszett. :/ Kár érte. :(

I live for the weekends, I live for Hard Styles, I live for hardstyle baby!

(#26) joey04 válasza pit stop (#24) üzenetére


joey04
titán

Teljesen logikátlan. Ha jól fogy, akkor hozzuk előbb, ha nem - akkor nem?
+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) Luck Dragon

Lényegében marketingfogás tartom az egészet anno ugyan ez volt a Note 3 vagy 2 esetében is és karácsonyra pedig már mindenki vehette. Aki meg szemfüles volt az ünnepek után akciós kereteken belül hozzá jutott.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) joey04 válasza Luck Dragon (#27) üzenetére


joey04
titán

a note 3-nál nem az volt, hogy hatalmas hype, meg még itthon is marketing, meg ajándék meg stb?
rögtön szinte a világpremier környéki napon? :U
lehet keverem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) Luck Dragon válasza joey04 (#28) üzenetére

Akkor lehet hogy a Note 2-nél vagy S készüléknél.. lényegen nem változtat.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) mtcob


mtcob
senior tag

Zseniális marketing húzás volt ez a bejelentés a Samsung részéről, oldalanként minimum lett vagy 3-4 cikk erről hogy nem jönnek Eu-ba, aztán végül 'meggondolják magukat' (:F) és mégis jönnek, na ez még +1 hír és mindezt teljesen ingyen :K

(#31) willope


willope
tag

Neee, komolyan?! Ki gondolta volna, hogy MÉGIS behozzák Európába, a piacra ami a világon a legtöbb pénzt forgat? Olyan kegyesek hozzánk, hogy végülis csak megvehetjük a terméküket! Már készítem is a pénzt, hiszen ez az egész történet tiszta must get érzést keltett bennem.

;]

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#32) GSPLR


GSPLR
senior tag

Hiányzott mint egy falat kenyér... Fel is hívom a Cofidis-t, hogy jöhetnek a csajok táncolni és énekelni a lakásba.

Huawei

(#33) gerii


gerii
addikt

(#34) h4h01 válasza gerii (#33) üzenetére


h4h01
senior tag

Beszarok :C De ez akkor is gáz..

(#35) ctvagyok válasza gerii (#33) üzenetére


ctvagyok
őstag

Hát igen, sajnos egy minimális értelmi szintet el kell érni egy ilyen készülék használatához.
Remélem mikor kimennek az utcára ezek az emberek felveszik a láthatósági mellényt vagy megfogják az anyukájuk kezét.

(#36) Hunt3r22 válasza Gunz4Hire (#25) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Közelebb lesz szerintem a 300e-hez.. :K

Xr

(#38) Kékes525


Kékes525
félisten

Az hogy nem hozzák Európába csak marketing fogás. Az érdeklődés felkeltése.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39) toth_janika


toth_janika
őstag

Muhhahaa! ;] ;]
Még egy ok, amiért soha az életben nem lesz Samsung telefonom :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#40) F_Gergely válasza toth_janika (#39) üzenetére


F_Gergely
őstag

Aki ennyire hülye hogy fordítva próbálja meg belerakni, az ne is vegyen ilyen telefont.

(#41) toth_janika válasza F_Gergely (#40) üzenetére


toth_janika
őstag

De hogy lehet egy gyártó annyira balf@sz, hogy egyáltalán megengedi ennek lehetőségét? Kapkodsz, sietsz, mert csúszásban vagy a munkából/asszonytól/embertől, rájössz, hogy "B@sszus, otthon hagytam a nélkülözheteten, a telefon működéséhez majden elengedhetetlen tollacskámat." Visszarohansz, felkapod, és belerakod a telefonba. Csak fordítva... Nem túl életszerűtlen példa...
Már az ősrégi SE P900 sem engedte fordítva visszatenni a stylust... Nem is beszélve a még ősibb PDA-król :DDD

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#42) F_Gergely válasza toth_janika (#41) üzenetére


F_Gergely
őstag

nem tudom nekem valahogy egyszer sem jutott eszembe hogy fordítva rakjam be.
Mint ahogy mikrohullámú sütőbe sem rakok fém cuccot... Dízel autóba sem tankolok benzint. Ami nem oda való azt nem erőltetem.

(#43) joey04


joey04
titán

egyetértek a samu válaszával:

Azt javasoljuk a Galaxy Note 5 felhasználóinknak, hogy a használati útmutatóban foglalt előírásokat követve gondoskodjanak arról, hogy ne forduljon velük elő ilyen váratlan eset, amit az S pen fordított irányban való visszahelyezése okoz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) gerii válasza joey04 (#43) üzenetére


gerii
addikt

Ez nem válasz, hanem kibúvó. Simán csak kúposra kellett volna az utolsó 5mm-t csinálniuk, és kész. Ciki.

(#45) zotyesz66 válasza joey04 (#43) üzenetére


zotyesz66
őstag

ez ugyanaz a válasz, amit az apple szokott adni: ti. a felhasználó a hülye.
pedig simán csak fos tervezés.

(#46) F_Gergely válasza gerii (#44) üzenetére


F_Gergely
őstag

Szerintem ezen teljesen felesleges lovagolni, inkább az a "ciki" hogy van olyan hülye ember aki direkt fordítva dugja be a ceruzát a helyére utána meg pattog hogy szar...
Rendeltetés szerű használat?

(#47) janos1988


janos1988
addikt

Pengate :F

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#48) gerii válasza F_Gergely (#46) üzenetére


gerii
addikt

Szerintem lesz aki nem direkt is be tudja majd úgy dugni.

(#49) ctvagyok válasza gerii (#48) üzenetére


ctvagyok
őstag

Pontosan a lelki szegények és az 7 év alatti gyerekek.
Egy ilyen hírverés után nem lesz ebből gond.

[ Szerkesztve ]

(#50) zotyesz66 válasza ctvagyok (#49) üzenetére


zotyesz66
őstag

meg azok, akik farzsebbe dugják és leülnek aztán csak néznek hogy elhajlik, ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.