Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Nem csoda az Iphone 8-cal elkezdődött a 7-es aranykora, ha a 10-es mellett másra nem is, arra jó a 8-as hogy jobban fogyjon a 7-es :DDD

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Es abbol a heti 400 ezerbol mennyit csomagolnak?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) ntomi0730 válasza juhasz22 (#1) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Ilyesmit akartam Én is leírni, de Te nagyon jól megfogalmaztad! :K

(#4) embe


embe
nagyúr

Én is boldog lennék - valszeg - ha egy telefonra majd fél millát kitudnék csengetni. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5) joelke HU


joelke HU
senior tag

Ez egy jó nagy baklövés az Apple-nek. Az átlagfelhasznalót nem hatja meg a szuper proci. Bemegy a boltba és azt látja hogy van két tök egyforma szifon. Az egyik törékenyebb és drágább mint a másik. Naná hogy a 7 mellett dönt. Ráadásul mostmár volt ami a 8-asból állítólag töltés közben kigyulladt... Note 7 szaga kezd lenni ennek a sztorinak.

Motorola G51

(#6) atike válasza embe (#4) üzenetére


atike
nagyúr

Ezzel nagyon egyet tudok érteni... :) Mondjuk még akkor sem almát vennék... :DDD

(#7) zeon.hu válasza atike (#6) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én ma reggel is vettem 4db-ot 220-ért.
És tele van vitaminnal! :DDD

#?*@&!

(#8) moleculez


moleculez
veterán

A felpilúposodó akksi által szétnyílt készülékház néhány egyedi eset volt, vagy típushiba?
Mert ha valakinek valami oknál fogva most kell iPhone szolgáltatónál szinte mindegy, inkább a nyóc. Amúgy nyilván a 7.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Gyakorlatilag nem sok minden szól az i8 mellett az i7-tel szemben.
Nagyon sok embernek annyit nem ér a frisstített verzió, hogy emiatt többet költsenek rá.
Az X már más tészta, de még mindig elég szonorúnak tartom ezt a szerencsétlenkedést.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Annyira jól sikerült, hogy még a régi usereknek se kell. Grat Apple!

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#11) Bossyy


Bossyy
tag

Szerintem ezt totálisan elkottázta az Apple. Lehetett tudni előre, hogy mindenki a X re fogja fenni a fogát, hülyeség volt egyszerre bemutatni a 8-asokat a X essel. Ha fél évvel eltolják a X est, akkor szépen kifutotta volna magát a 8 as és most még többet kaszálhatnának (plusz akkor lenne készlet bőven). Persze értem én, hogy 10 éves évforduló meg minden, de valami bullshit dumával be lehetett volna adni a X es februári-márciusi bejelentését (ez esetben akkor az X es kapott volna egy külön nagy csinnadrattás bemutatót, nem "csak" egy megosztottat a 8-assal, értsd még nagyobb hype) és akkor most a 8 as lenne a sláger az arra fogékonyak körében.

[ Szerkesztve ]

(#12) Crafter32 válasza 7Heads Drago (#10) üzenetére


Crafter32
őstag

Akinek I7 van úgyis a X re vár. Mi a fenének vegyen 8-at. Az új vásárlók ezekszerint még az IPhonenál is mérlegelik az árát. Nagy különbség nincs, olcsóbb is, el is dőlt. Persze szegény Applet nem sajnálom, az X - re majd jönnek a fanatikusok és dől a lóvé ismét.

(#13) Szilofon


Szilofon
tag

"elemzők szerint évekkel a konkurencia előtt jár" :U
Kik ezek a fizetett elemzők? Szó se róla,biztos nagy durranás lesz a telefon,de azért ne ömlengjünk előre.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#14) GEIL válasza Szilofon (#13) üzenetére


GEIL
addikt

Attól függ hogy miben jár a konkurencia "előtt"...... :P

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#15) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

:( Így múlik el a világ dicsősége. Volt idő, amikor az Apple tulaj ész nélküli dobta a régit, mikor jött az új. No, nem baj, majd almáék a köv. rendszerfrissítéssel tesznek róla, hogy ne érje meg annyira a 7-est használni. ;]

(#16) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nekem eddig úgy tűnt, hogy mindig ez szokott lenni egy S (esetünkben 8) széria kiadásánál. Olcsóbb lesz az alapmodell, ami tök úgy néz ki mint az új, és hát minek venném meg ugyan azt (majdnem), amikor olcsóbbért is van.

Finn the human

(#17) Fecogame


Fecogame
veterán

Csak ennyit szólok hozzá:

:))

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18) Juhaszatti válasza Matada2.3 (#16) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Eddig úgy volt tapasztalataim szerint hogy ha kijött az S, mindenben csiszolt verzió, akkor a simát már nem sokan vették. Bár ebben közrejátszhatott az is hogy a 6 szériahibás volt, amit a 6s-nél javítottak.
Párom speciel sosem vett sima verziót, mindig kivárta a tökéletesített S-t.
Mikor szervizbe került a 6s-e egy 6-ot használt addig, majdnem a haját tépte a hibáitól, és alig várta hogy visszakapja a másikat.
Persze a 7-8 esetében valószínűleg ez nem állna fent.

(#19) Matada2.3 válasza Juhaszatti (#18) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igen igen, ez igaz, főleg a 6-nál. Én csak a saját ismeretségi körömből tudok példákat mondani, hogy a témával nem foglalkozó, vagy hozzá nem értő barátaim inkább vették mondjuk még az 5-öt az 5S helyett anno, vagy az 5S-t az SE helyett, mert a küllem nem változott és nekik "elég" az amit a régebbi tud, és még olcsóbb is.

Finn the human

(#20) Wesder válasza <Adamsky> (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Bizonyítani is tudod a szándèkos lassulást? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) _cHAos_ válasza Wesder (#20) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Persze, tervezett eleavulásnak, termékkivezetésnek hívják. Majd bevezetik a csájnafonoknál is, ha el fognak érni erre a szintre. :DDD Am dehogy, csak vicceltem, Csájna az csak a vásárlók érdekeit nézi, minden másodlagos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) joey04 válasza Bossyy (#11) üzenetére


joey04
titán

Szerintem ezt totálisan elkottázta az Apple. Lehetett tudni előre, hogy mindenki a X re fogja fenni a fogát, hülyeség volt egyszerre bemutatni a 8-asokat a X essel.

+1

20: nem tudja, az ellenkezőjére viszont van bizonyíték: [link]. ennek tükrében a kijelentése vagy tudatlanságra alapul, vagy csak trollkodik.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Wesder válasza _cHAos_ (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet itt ezzel trollkodni, de semmi bizonyítèk nincs arra hogy szándèkosan lassítanának. Egy S2-n sem fluid az Oreo vagy a Nougat CR.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) 7Heads Drago válasza Crafter32 (#12) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Erre a limitált darabszámra dől a lové? :N :N :N
Mire felfut a termelés jó eséllyel jön a következő samu ami megint rátesz egy lapáttal.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#25) GEIL válasza Wesder (#23) üzenetére


GEIL
addikt

De S2-re felesleges is olyan android verzio..... :F :DDD ;) :K szerintem.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#26) csongi válasza Bossyy (#11) üzenetére


csongi
veterán

Nah az lett volna az igazi átb@szás. :)
Akkor tuti beremegett volna az Alma kassza. Kiadják az új típust amiben semmi új nincs kb, és fél éve meg jön a valóban új...az lett volna a valóban szembe köpés a törzsvásárlókkal szemben.
Az X sem lesz már akkora ováció szerintem, elérte azt a határt, ahol már rendesen domborítani kel egy fél millás telefonnak, hogy megvegyék. Persze lesznek vásárlók, csak az már közel sem biztos, hogy elegendő a fellegvárban maradáshoz. l

(#27) _cHAos_ válasza Wesder (#23) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

S2 -őn nem kell lassítani szerintem, a szekrény aljáról sem ásnám elő, lehet inkább füstjelekkel vagy morzéval kommuikálnék. :DDD

mod: Érdektelen, hogy az S2 hogy jött ide, olyan mintha (kis sarkítással) az F22 Lightning és a kerék feltalása között vonnál párhuzamot kb. Tényleg nem érzed, hogy mit írtál? :U

[ Szerkesztve ]

(#28) Wesder válasza _cHAos_ (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor legyen S4-S5...
S2-t csak azèrt írtam, mert közössègi támogatásban is ritka ilyen ciklus.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) _cHAos_ válasza Wesder (#28) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Zárjuk rövidre szerintem: az optimalizációba nem ölnek felesleges erőforrásokat, a piacról kivezetett eszközök esetében. SEHOL! Remélem így érthető.

(#30) Wesder válasza _cHAos_ (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel az Apple is 3-4 èvvel számol egy generációra, ès a userek is mindig azt hangoztatják hogy "Bezzeg a szifon 4 èv múlva is telefon", így ezt az Apple esetèben nehezen hiszem el.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Mr.Silkó válasza embe (#4) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Személyi hitel! ;]

[ Szerkesztve ]

(#32) balaaazs válasza csongi (#26) üzenetére


balaaazs
senior tag

Azért azt vedd figyelembe, hogy nem mi vagyunk a fő piaca az Apple-nek. Kint ugyanaz az X 1200 dollár (kb 310-320e) szemben az itthoni 440 ezres árral... Illetve a keresetkülönbségről és az igen "fejlett" hitelkártya-"kultúráról" még nem is beszéltünk.

Menni fog az.

¯\_(ツ)_/¯

(#33) Lacy6 válasza Wesder (#20) üzenetére


Lacy6
senior tag

Konkrét bizonyítás úgy tudom hogy nincsen, csak a felhasználók érzik.
Példa
Környezetemben is sokat panaszkodnak.
Ez a mai világba teljesen természetes dolog, ez alól az apple se kivétel.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#34) _cHAos_ válasza Wesder (#30) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Szerintem tévedsz, az Apple 1 évvel számol 1 generációra, mint ahogy a Samsung, LG, stb cégek is.

(#35) csongi válasza balaaazs (#32) üzenetére


csongi
veterán

Figyelembe vettem. Figyelembe vettem az eu-s piacrol eltalicskazott adosumakolasokat is :).Es pont USA es az ottani piaci szereploknek fontos az EU, es azsiai piaci reezvetel, mert sajat piacukrol nem lehet elegendo profitot behajtani a megszokott eletvitelhez.

(#36) GEIL válasza _cHAos_ (#34) üzenetére


GEIL
addikt

bevehetik.... :((( :(( :O ;] :o :P :Y :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#37) Totheground


Totheground
addikt

Majd az X. Csak jönne már...

Amúgy ja, ezzel kicsit lábonlőtték magukat, mert hiába drága az X, a legtöbb nem pannon puma országban simán kicsengethető.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#38) <Lacy85> válasza joey04 (#22) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"nem tudja, az ellenkezőjére viszont van bizonyíték: [link]."

Szóval be lett bizonyítva az ellenkezője azzal, hogy le lettek futtatva rajta a benchmarkok. :DD :DDD
A pcworld-nek még elnézem, de ide egy ilyet belinkelni.... :DDD
Az i8 meg majdnem 2x annyi pontot ér el benchmarkban, mint a 7, mégis köhög rajta az iOS.

[ Szerkesztve ]

(#39) Anaren91


Anaren91
senior tag

Hát a 8 tényleg nem egy nagy szám, 7 ről nem sok értelme van váltani, max azoknak akik mindig a legújabb teloval akar villogni. Év elején járt le a szerződésem a piros cégnél, eladtam az 5s em 150€ ért, meghosszabbítottam a szerződésem és 45€ ba került így a 7. Fizetni ugyan annyit fizetek mint eddig havonta. Szóval most két évig kimarad minden majd iphone XII re vagy akárhogy fogják hívni fogok váltani hasonló módon.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#40) LurkerSheik válasza Bossyy (#11) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Muszaj volt bemutatni az X-et. Gondold el ha 4x is ellovik ugyanazt a dizajnt, kepernyot...
Gyorsabb proci, Qi, de sokaknak ez nem igazan tunik fel vagy nem hasznaljak. En sem.
Az iOS 11-et meg foltozgatni kell meg joideig.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#41) sohajda90


sohajda90
tag

Szerintem amúgy kicsit alúl van értékelve a 8-as széria. Az tény, hogy design-ban nem változott sokat és eléggé szembe megy a mai "kávamenets" trenddel. (Bár szerintem az i8plus az egyik legszebb jeleneleg kapható telefon, az egyik legjobb kamerával és nagyon jó kijelzővel /itt nem pusztán spec-ekre gondolok, hanem tényleges képminőségre.) Azonban azokat a hozzászólásokat nem értetem, hogy "jobb poci nem számít annyit ha a 7-es olcsóbb". Vagy akkor tényleg a nagyon NEM technokrata rétegekről beszélünk.

Processzor szinten most az AI támogatás miatt történt egy olyan előrelépés ami nagyon sokat fog számítani a jövőbeli iOS verziókkal és funkciókkal való kompatibilitás szempontjából. Ez pont olyan szintű előrelépés, mint anno az i5 és i5s között, ahol áttértek a 64-bites architektúrára, meg lehet nézni az i4s és 5 mikor fejezte be hivatalos pályafutását, miközben az 5s még most is kap frissítéseket (jó, arról már megint lehet vitatkozni, hogy ez mennyire szándékos kivezetés/lassítás, egyébként én nem hinném hogy az lenne, csak tényleg korosodik az a vas, de még mindig köröket tud verni egy középkategóriás droidra, és 5s-et azért már konkrétan azért az árért árulnak, ahol még árulnak).
ÉS pont, hogy sajnos itt azért az előző széria kapcsán nem lehet akkora árvágásról beszélni, mert kb. ha hivatalos iCenteres független árakat nézel van köztük kb. 40 ezres különbség, ami ha csak így említed, hogy van-e felesleges 40ezred vagy nincs nagy tételnek számít, de ha arról beszélünk, hogy új mobilt 250ezerét vagy 290ezerért veszel azért már nem akkora különbség. Szolgáltatónál különböző konstrukcióban még elenyészőbb a különbség, mert kb. legjobb konstrukcióban i7 0 Ft i8 meg 10e kb. Akik most ezen spórolnak és hosszú távra terveznek ezzel a készülékkel, mondván az "iPhone évekig iPhone" azok azért elég rendesen fognak koppanni azon hogy most ezen spórolnak minimális összegeket. Én sosem szerettem senkinek a zsebében turkálni, mert mért ne vehetne magának az is iPhone-t aki normálisan mérlegelve nem engedhetné meg magának, ha erre vágyik és 1 év alatt tud összepróbolni ennyi pénzt, természetesen vegye meg ha ettől boldogabb lesz, de pont ebben az esetben én azt butaaágnak tartom, hogy valaki hajlandó kiadni ~250kt egy i7Plus-ért, de itt megáll a lelki limit és 290 már no way az i8Plus-ért, mert itt a külsőt leszámítva van lényeges különbség, ami később ki fog ütközni, az ár meg annyival nem több...

Amivel nem értek egyet marketing szempontból az az árazás, mert viszont ha tényleg itt tartogatják tallonban az X-et, akkor kicsit pofátlanság 290et elkérni újonnan az i8Plus-ért, akkor a korábbi csúcsmodell áráért kellene az X-et kínálni és alálőni a 8-at, de ezt meg ugye pont a kifutó 7-es széria miatt nem tudják megtenni, mert akkor annak hatalmasat kellene vágni az árán, azzal viszont tényleg nagyon maguk alá tennének, mert a fentebb említett réteg, aki nem tudja ezt az összeget zsebből kipengetni és kuporgat az iPhone-ra (holott az az idő már elmúlt, hogy ez státusz szimbólum legyen, ma már gimnazistáknál alap felszereltség szinte, ami mondjuk szomorú...) az tényleg meg sem fontolná a drágábbat, holott ha csak az van, akkor meg arra kuporgat...és ugye itt van a patt helyzet, hogy megléphette az Apple, hogy emelett az árazás melett döntött, de akkor meg nyelje le, hogy ezt mutatják az eladási muatátók. Szerintem megint az kellett volna meglépni, mint anno az 5s/5c bevezetésénél, akkor a sima 5 volt annyira 5c gyilkos illetve nem tudták úgy belőni az árakat, hogy az 5c-t ne nyírja ki a sime 5-t, hogy az utóbbit inkább ámblokk kivonták a forgalomból, holott csak 1 éves kszülék volt...

[ Szerkesztve ]

(#42) <Lacy85> válasza sohajda90 (#41) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ezzel csak az a baj, hogy szerintem kisebbségben vannak a tech őrültek, és jóval nagyobb többségben az egyszeri felhasználók, akik azt sem tudják, mi van a telefonban.
Nekik hogy fogod eladni "ugyan azt a telefont" drágábban?

(#43) macskea válasza <Lacy85> (#38) üzenetére


macskea
őstag

Valami ilyesmit akartam írni én is. Nyilván a hardver nem változik egy szoftverfrissítéstől, és ha nagy elbaszás nincs, akkor elsősorban attól függ majd a szintetikus teljesítmény, nem a szoftveres háttértől. Viszont a hardveren futó oprendszert meg lehet írni jobban meg rosszabbul is, illetve több és kevesebb funkcióval.

Alapesetben azért várják az emberek az új főverziókat, mert azok új szolgáltatásokat hozhatnak. Viszont ezek az új szolgáltatások új erőforrásokat kérnek, amiket valahonnan el kell vonni. Azaz összességében lassabb lesz a rendszer néhány része vagy egésze. Nem kell ehhez iparági konteó, csak logika. :-)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#44) <Lacy85> válasza macskea (#43) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Alapesetben azért várják az emberek az új főverziókat, mert azok új szolgáltatásokat hozhatnak. Viszont ezek az új szolgáltatások új erőforrásokat kérnek, amiket valahonnan el kell vonni. Azaz összességében lassabb lesz a rendszer néhány része vagy egésze. Nem kell ehhez iparági konteó, csak logika. :-)"

Nem tudom, mi miért van, és nem is kezdek el találgatni, mert ennyire nem mozgat meg a dolog, de azért egy kicsit nekem is furcsa ez a lassulás.
Egy 2 éves 6S ne lenne képes ugyan azzal a sebességgel futtatni az új rendszert, mint a régit?
Androidnál egy normálisabban optimalizált felület esetén egy snapi 625 is majdnem olyan pörgősen tekeri a nugátot, mint egy 835. Pedig a teljesítménye kb. a harmada.
Oké, játékoknál, stb. kijön a különbség, de az iPhone felhasználók nem a játékok sebességére szoktak panaszkodni, hanem az egész rendszerére.
Előző telefonom (Z3) a harmadik főverzió után sem volt lassabb, mint új korában.

Szóval nem tudom, hogy almánál mi eszi meg a teljesítményt annyira, hogy a 2 éves csúcs hardver is belassuljon.

(#45) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Én is nézegetem a 8-at, de annyival nem jobb a hétnél, amennyivel többbe kerül. A vezetéknélküli töltés teljesen fölösleges feautre az én szemszögömből, a többi változás sem túl érdekes. Egyedül talán a mechanikai kialakítása lehet jobb, bár ki tudja...

x gon' give it to ya

(#46) Dr. 444Hertz válasza fordfairlane (#45) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ráadásul ott van ugye a rejtélyes puffadó akku, mint lehetséges leánybetegség...
Ami ha igaz, ha nem, biztatónak semmiképpen sem nevezhető így első nekifutásnak.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#47) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#44) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sztem simán csak az hogy mindig a legújabb telojukra optimalizálják a rendszert. A régi meg úgy viszi ahogy akarja, kit érdekel. És ez már pont olyan, mintha szándékosan lenne lassitva.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#48) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#47) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Valószínűleg valahol itt lesz az igazság. :K
Az érdekük meg nyilván az, hogy mindig vegyék az újat. Mint minden gyártónak.

(#49) kutyek válasza sohajda90 (#41) üzenetére


kutyek
senior tag

Ez itt apró OFF, de hamár: "az 5s... még mindig köröket tud verni egy középkategóriás droidra" - talán 2 éve igaz volt (amikor az 5s két éves volt). Aktuális közép droid pl. Samsung A3 (2017). Gsmarena review értékelését érdemes elolvasni, ahogy i7-hez hasonlítják: Final words, főleg 3. és 6. bekezdés...
Persze ez is csak egy vélemény, de a gsmarena talán nagyobb mintával dolgozik, mint az átlagos user...
OFF vége

(#50) RaveForce válasza kutyek (#49) üzenetére


RaveForce
veterán

""az 5s... még mindig köröket tud verni egy középkategóriás droidra"
Ezen en is felkacagtam :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.