Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 8th válasza Narxis (#50) üzenetére


8th
addikt

Ami egyébként még egyáltalán nincs bizonyítva. Amilyen idióta irányba halad a világ lassan bárkit meg lehet semmisíteni azzal hogy pusztán csak rámutatsz és azt állítod róla, hogy zaklatott, vagy rasszista, vagy akármi. Teljes elmebetegség. Szerintem 10év nem telik bele és pl. Michael Jackson dalait simán letiltják az usában. Az összeset. Mert pedómaci volt. Vagy nem. Valójában senki sem tudja. De ott annyi is elég, hogy meggyanúsítják vele.

(#52) Lauda válasza 8th (#51) üzenetére


Lauda
félisten

Így van szerintem is. Elég néhány lepukkadt régi kolléga/ismerős, összefognak és tönkre is tehetnek egy karriert.

(#53) Jhonny06 válasza 8th (#51) üzenetére


Jhonny06
veterán

Jackson ellen már rengeteg bizonyíték van, az ő ügye teljesen világos. Ajánlom a most megjelent Leaving Neverland című filmet.

(#54) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Mondjuk 1000usd nem sok főleg nem az USA-ban
Még ha 10e lett volna is vicces egy munkáért.
Azért egy 50e dollár illett volna egy filmes munkáért.

És ez most független attól, hogy mit produkált eddig

A 1,5 millió meg túlzó azért munkáért, főleg hogy nem egy Matt Damon.
Akármelyik futottak kategóriás színész vállalta volna.
Ha meg ennyire kellett egy nagy név, akkor nőinek miért nem legalább ekkora nevet raktak be.

Miért nem mondta azt hogy 1000? faszt, 50e ha kellek.
Ha meg kezdő ne sírjon. ez a tanuló pénz.

(#55) angyalpc2 válasza Jhonny06 (#53) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Én ilyeneknek nem hiszek, vagy fenntartásokkal kell kezelni.
Az usa-ban valakit lejáratni, perelni irgalmatlanul jó pénz.

[ Szerkesztve ]

(#56) 8th válasza Jhonny06 (#53) üzenetére


8th
addikt

Igen. Erről beszéltem. Elég valakit egy hatásvadász botrányfilmben megvádolni valamivel mindenféle bizonyíték nélkül és a közvélemény szépen elkönyveli az embert annak aminek. Mert ilyen történetet látva hallva önkéntelenül alapból az áldozattal azonosul az ember. Bizonyíték erre az a film. Szereplőknek meg 15perc hírnév, pénz, felhajtás. Semmilyen bizonyíték nem volt és nincs is ellene. Ha teljesen világos lett volna az ügye akkor elítélték volna ehelyett felmentették minden egyes vádpont alól. [link]

(#57) lezso6 válasza 8th (#56) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A gond egyébként nem azzal van, hogy most pedofil volt-e vagy sem, hanem a botrány kezelésével.

Azt tudjuk, hogy Jackson egy elég beteg ember volt, viszont pont ugyanennyire maradandót is alkotott zene terén. Ez a kettő együtt, egymás mellett létezik. Ha ténylegesen is pedofil volt, akkor se kéne lehúzni a WC-n a zenéit. Ugyanez tartom Kevin Spacey esetén is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#58) kikikirly válasza angyalpc2 (#54) üzenetére


kikikirly
senior tag

Más opciók is szóba jöhetnek a nemén kivűl:

Lehet hogy hétköznapi adminisztrációs baki történt,azért másfél évnyi anyagot minimum 2-3 hónap újra venni,lévén a csaj az egyik főszereplő.3 hónapnyi melóra 1000 dolcsi nevetséges összeg,ha fele annyit kap mint Mark Wahlberg,ott joggal merülhet fel a nemi kérdés.

B lehetőség hogy csak át akarták bacni.Vagy a felsővezetés tudtával és áldásával,vagy valamelyik beosztott saját szakállára próbált lóvét sikkasztani,mondván úgy se olvas bele senki a szerződésbe,lévén vészmegoldás az egész.És tényleg nem olvasta el se a Színésznő,se az ügynöke, ha igen, kizárt hogy erre rábólintottak volna.
Elnézést de fentebb felsoroltak közül én a nemi kérdést utolsó helyre tenném,persze nem lehet kizárni,de vannak 1000x racionálisabb magyarázatok.
Bocsánatkérésképp utólag kifizették e,arról nem nyilatkozott:
,,azt ugyan nem tudni, hogy Williams munkáját legalább utólag megfizették-e. A színésznő meghallgatásán ugyanakkor határozottan állította, hogy a botránynak volt hatása. "Megváltoztak a munkakörülmények. Most már ahelyett, hogy túl szoros, vagy kellemetlenül sokáig tartó ölelésekkel fogadnának, inkább kezet fognak velem és határozottan a szemembe néznek" - mondta.

Véleményem szerint bármiképpen is magyarázták volna meg neki a történteket akkor is politikai boszorkány üldözést rendezett volna.Racionális lépésnek a nyomát se látom ennél az ügynél.Külön gáz hogy nem árulta el, utólag kifizették e.

[ Szerkesztve ]

(#59) kikikirly


kikikirly
senior tag

Még egy dolgot nem értek.Át olvastam újra a 444-es cikket,a forgatási időt igazából nem említik(másfél évet irtam,gondolom a másfél millióval kevertem össze),azt viszont egyértelműen leírja hogy ugyanazért a melóért Mark Wahlberg 1,5 millió dollárt kapott, tehát nem kevés anyagot kellett újra venni.Na most ha én meglátnám hogy ezer dolcsit kaptam érte, vagy magam hivnám fel a céget,vagy az ügynökömet/Vele együtt tenném ugyanezt.Nem fér a fejembe hogy ilyen nevetséges összegnél hogy lehet valakinek az az első gondolata hogy ez biztos azért van mert én nő vagyok, Mark meg azér kapott mésfél misit mert ő férfi.
Egy árva szóval nem is említ semmi ilyesmit hogy felkereste az illetéseket,azok mit reagáltak stb.Kulcsfontosságú részletekről nem említ egy árva szót se.Ha én vagyok a hülye nyugodtan mondjátok meg, nekem nem áll össze.

[ Szerkesztve ]

(#60) D1Rect


D1Rect
félisten

Már a címből tudtam, hogy melyik oldalon jelent meg a cikk.
Mit nyertem?

Ui.: fogalmam sincs ki ez a csaj, de a Mark gyerekről már hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#61) #33253120 válasza Jhonny06 (#53) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez az az USA, ahol kiadták a dohánylobby által fizetett nem káros a dohányzás tanulmányt is?
Vagy az ahol Trump a Steven King könyv féle Greg Stillson módon jutott hatalomra, és az író ettől egy picit Trump-fóbiás lett pár éve?
Vagy ahol Hillary Clinton olyan műanyag mosollyal volt a választásokon amilyennel régi könyvekben gyerekeket ilyesztgettek?
Vagy az az USA, ahol .... Áh, mindegy....

Nem vagyok USA ellenes, de ha ez az a friss film amiből elindult az egész "botrány" ami a másik topicot is ihlette, akkor az elég pénzszagú.

[ Szerkesztve ]

(#62) gygabor88 válasza kikikirly (#59) üzenetére


gygabor88
tag

Korábban már írtam, hogy a nő ingyen akarta vállani az újraforgatást. Nem számított a pénz, neki az volt a fontos, hogy rúgjon egyet Spaceybe, azaz hogy mindenképp legyen újraforgatás és nehogy a plusz bér miatt mondjanak le a forgatásról. Neki ez volt a fizetsége, hogy beleszállhat páros lábbal Spaceybe.
A Mark gyerek viszont pragmatikus csávó, őt nem ilyen magasztos célok vezérelték, hogy rúgjon egyet az amúgy is földön fekvőbe, egyszerűen csak kellett neki a nagy suska a kondibérletre meg a fehérjére. Ennyike.
A vicc az, hogy Mark nem tehet semmiről és a nő hülyesége miatt most el kellett ajándékoznia a 1,5 milliót, hogy továbbra is képernyőképes maradjon.

(#63) #33253120 válasza gygabor88 (#62) üzenetére


#33253120
törölt tag

Azaz itt nem a pénz számított, hanem vélhetően egy feminista magán(?)támadás lett Hollywood ellen.
Egyrészt Spacey vonalon, másrészt a bérezéssel visszaélve.

(#64) Csapoati válasza lezso6 (#57) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én például imádom Hitler festményeit. ;] (amúgy tényleg szépek szerintem: [link])

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65) kikikirly válasza gygabor88 (#62) üzenetére


kikikirly
senior tag

Értem,kösz a felvilágosítást. :)

Szerintem ilyenkor is ki kell fizetni a normális bért,értsd nem illik vissza élni a munkavállaló jó indulatával(film büdzséje szempontjából értem).
Mivel köztudott hogy Michelle Williams nő jogi aktivista,maguknak keresték a bajt. Igy azért jobban megértem a kiakadását, vélhetően ha Michelle mellett a Mark is elvállalja ingyen ő is csupán 1000 dolcsit kap(papirforma miatt biztos kell valami jelképes összeget perkálni).Igy viszont hogy a férfi főszereplő 1.5 misit kap, teljesen mindegy mit mondott a Michelle, egyértelmű volt hogy a tűzzel játszanak.Lásd rögtön hivatkozott is Mark másfél misijére, am ilyenkor elég gyenge magyarázat hogy a csaj ingyé vállalta, üzleti/anyagi szempontok ide vagy oda.Tudni kell hol a határ... :( :K

(#66) #33253120 válasza Csapoati (#64) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én meg szeretem Ákos számait, de nem értek azzal egyet, hogy sok esetben erősen a nemiségről énekel, de emellett annyira vallásos (egy tévéműsor szerint), hogy minden koncert előtt a zenekar tagjainak vele kell imádkoznia.
Ez szerintem több ponton is aggályos.

De a zeneileg számomra tetsző alkotásait emiatt nem vetem el.

(#67) Jhonny06 válasza 8th (#56) üzenetére


Jhonny06
veterán

Előbb nézd meg a filmet, mert addig nincs értelme vitatkozni (tele van egyébként bizonyítékkal, többek között rögzített telefonbeszélgetések, üzenetrögzítő, faxok, képek, stb). :) Az áldozatok és a szüleik is nyilatkoznak és olyan részletességgel, amit képtelenség lenne bekamuzni.

[ Szerkesztve ]

(#68) 8th válasza Jhonny06 (#67) üzenetére


8th
addikt

Őszintén szólva annyira nem érdekel a téma, hogy megnézzem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.