Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AnonymusX


AnonymusX
senior tag

Második képen nem is írhatta volna ki kisebb betűtípussal az iPhone a frissítés részleteit.

Én még a 14.8-at hagytam fent mind tableten, mind telefonon.

(#2) joey04


joey04
titán

még nem találkoztam ezzel a hibával, de ezek szerint már nem is fogok. :D

(#3) Danipicur2 válasza AnonymusX (#1) üzenetére


Danipicur2
tag

Nálam is a szifon 11-n 15.4 fut, az iPadomon 15.3.1, de az iPhone SE-men (1. gen) még mindig 14.8 megy

(#4) #16377600


#16377600
törölt tag

Lefrissítve,minden OK👍🏼 mondjuk eddig is rendben volt..

(#5) LosBlancosRM válasza joey04 (#2) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Akkor ezentúl nem 2, hanem 3 naponta tölthetem? :(

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#6) Foglalt név válasza #16377600 (#4) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ugyanúgy hébe-hóba működik a Swiftkey, mint eddig. Kezd egy kicsit unalmas lenni :U

(#7) harry3


harry3
őstag

Még jó, hogy pár nappal ezelőtt a merülés természetesnek lett beállítva. :W

(#8) Luck Dragon válasza harry3 (#7) üzenetére

Telepítve , semmi gond nincs .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

Javithatna azt a hibat is, hogy 10-bol 5x kep vagy video tovabbitasakor msn-en kifagy az app, es be kell zarnom es ujra megnyitnom, meg azt, hogy nem tudok screenshotot direktbe egy msn partnernek elkuldeni, csak ha kivalasztom hogy messengerben akarom megosztani, es ott valasztok a partnerek listajabol. Eleg idegorlo, es visszasirom a jo oreg huaweit :)

Sony A6000 | iPhone 12

(#10) LosBlancosRM válasza Foglalt név (#6) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

User error.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#11) LosBlancosRM válasza gyonyoruwok (#9) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Létezik még msn? :Y

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#12) -secret- válasza LosBlancosRM (#11) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem.

(#13) #16377600 válasza LosBlancosRM (#11) üzenetére


#16377600
törölt tag

Facebook Messengerre gondol,azt hiszem..😅

[ Szerkesztve ]

(#14) C4mp3r


C4mp3r
addikt

hat az en hibamat nem javitotta, hogy merules kozben 50% toltottseg utan egybol 39% jon, 10% csak ugy elveszik az eterben.

(#15) joey04 válasza gyonyoruwok (#9) üzenetére


joey04
titán

Kepet videot szoktam messengeren kuldeni appon belul is meg galeriabol is, nem szokott kifagyni, de ha amugy meg ha jol ertem a messenger szarakodik, azt nem az ios frissitesnek kell javitania.

[ Szerkesztve ]

(#16) Foglalt név válasza #16377600 (#13) üzenetére


Foglalt név
addikt

Skype is ezt csinálja.

(#17) Noukoum válasza C4mp3r (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

Lehet hogy hibás az akkumulátor.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) Schuler888 válasza gyonyoruwok (#9) üzenetére


Schuler888
senior tag

A Windows Live Messenger (korábbi nevén MSN Messenger) egy azonnali üzenetküldő szolgáltatás volt, melyet a Microsoft készített, és Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows Mobile, Windows Phone, Windows CE, Xbox 360, BlackBerry OS, Android OS, iOS, Symbian OS és Zune HD rendszereken futott. A program a Windows Live programcsomag része volt 2005 óta, és a Microsoft .NET Messenger szolgáltatását használta adatátvitelre. Először 1999. július 22-én jelent meg MSN Messenger néven, újabb nevét 2005. december 13. óta viselte. A Microsoft döntése értelmében a program Kínát kivéve világszerte leállt 2013. április 8-án, helyét az immár Microsoft-fiókok kezelésére is képes Skype vette át. A Microsoft 2014. október 31-én Kínában is végleg leállította a szolgáltatást.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#19) Luck Dragon válasza Schuler888 (#18) üzenetére

Plusz kiegészítés , hogy sok játékba is integrálták főleg mmorpg pl: LineAge2

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Foglalt név válasza LosBlancosRM (#10) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nagyon szoktam örülni azoknak a hibáknak, amiket én okozok, ugyanis ezeket a legkönnyebb javítani. Ha esetleg rávillágítanál mit csinálok rosszul, az segítene.

(#21) snorbi82


snorbi82
senior tag

iPhone 12 egy éjszaka alatt 35% merült 15.4.1el is! Akku jó! Szerintem megint nem sikerült nekik!

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#22) #16377600 válasza snorbi82 (#21) üzenetére


#16377600
törölt tag

Nálam minden OK /i 13/ meg kellene nézned az aktivitásokat..

(#23) snorbi82 válasza #16377600 (#22) üzenetére


snorbi82
senior tag

I13 alatt nekem is minden jó! i12 alatt van a probléma! Semmit nem látok! Se program, se hálózat se semmi! SIM kartyara gondolok, lehet átrakom e-simre

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#24) Noxy válasza Foglalt név (#6) üzenetére


Noxy
veterán

Vagy meg szoksz vagy meg szöksz. ;]
Teljesen normálism hogy így működik.
Amúgy megadnád a b.kártya adataidat, meg a jelszavaidat ha kérném? Nem? Az Apple sem engedi, pont ez miatt. Ezért ugrabugrál a Swiftkey. :DDD Gyári bill.. nyugiban van. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#25) Foglalt név válasza Noxy (#24) üzenetére


Foglalt név
addikt

A magyar billentyűzeten nincs swipe.
A billentyűzetnek külön a menüben lehet teljes hozzáférést adni, különben bizonyos helyzetekben nem működik csak a gyári, ez igaz.
Normálisnak nem nevezném, hogy ugyanaz az alkalmazás, néha képes megjeleníteni a Swiftkey-t, néha nem. Ahogy elnéztem, nem egyedül vagyok a problémával, redditen nem egy kérdés fut erről [link] . Az is lehet, hogy a Microsoft ebben a ludas, mert elég régóta nem frissítettek, pedig az értékelésekben is van pár panasz.

(#26) joey04


joey04
titán

De ha egy app bugos akkor miert az ios-nek kene azt javitania?

(#27) Foglalt név válasza joey04 (#26) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha ez a kérdés nekem szólt, akkor azért, mert Gboard-ról is ugyanezt írják.
Persze lehet, hogy az iOS tökéletes viszont se a Microsoft-nál, se a Google-nél nincs rendes programozó.

[ Szerkesztve ]

(#28) joey04 válasza Foglalt név (#27) üzenetére


joey04
titán

nem tökéletes. ahogy a ms és a kugli sem. :)

(#29) gyonyoruwok válasza #16377600 (#13) üzenetére


gyonyoruwok
tag

Mi masra gondolnek? De ugy tunik sose megy ki a divatbol a humorosnak(?) szant szandekos ertetlenkedes

Sony A6000 | iPhone 12

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.