Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

3 platformon játszottam ezzel a játékkal annyit mint más mondjuk egy jó nagy open world játékkal, és én azt mondom lesz itt más újdonság is nem csak a grafika.
Persze lényegében remake és örülök is hogy nem nyultak bele nagyon az ismert dolgokba mert látni akarom így amit megannyiszor láttam úgy.
Viszont lesznek apró változások amelyek nekem dobni fognak a már jól ismert játékon és játékmeneten.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A főhös visszhangzó dobozhangja elég zavaró a gameplay videóban.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) batman91 válasza L3zl13 (#2) üzenetére


batman91
őstag

Ezek szerint te még nem játszottál a Dead Space folytatásaival. Már a 2. részben is ilyen volt, ha jól emlékszem. De a 3.-ban már biztos. Csak akkor szól így ha a sisak rajta van. Torzítja a főhős hangját.

Amúgy nagyon várós a game. Jó munkát végeztek vele.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ez olyan szinten komoly, mint a Resident Evil 2,3. Nagyon jól megcsinálták. :Y

(#5) markknight


markknight
veterán

Nekem ez az egész franchise kimaradt. Ilyen volt még a Mass Effect is, de azt tavaly pótoltam. A régi 2008-as verzió meg is van originen, de olyan nevetségesen alacsony a textúrák felbontása, hogy inkább hagytam. Ha ez megjelenik kipróbálom.

(#6) batman91 válasza markknight (#5) üzenetére


batman91
őstag

Na ne vicceljél már! A mai napig megállja a helyét. Elképesztő hangulata van. Meg azt se feledd el, hogy egy 14 éves játékról van szó. Ennyire grafika mániásnak nem kell lenni. Én mai napig játszom 20+ éves játékokkal is és egyáltalán nem zavar a látvány.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) markknight válasza batman91 (#6) üzenetére


markknight
veterán

Engem nem zavar a rosszabb grafika, de full hd-ban alapból jól néz ki a játék, csak a textúrák rémesek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.