Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) I02S3F


I02S3F
őstag

Namost ennek mi köze a Huawei ügyhöz? Vagy félreértettem valamit? :R

(#2) quarros válasza I02S3F (#1) üzenetére


quarros
tag

Csak annyi hogy a kínaiak előszeretettel vásárolnak a Nikkei-en, és ne felejtsd hogy az ARM már a japán softbank tulajdona, nem a briteké.

(#3) akaido válasza I02S3F (#1) üzenetére


akaido
addikt

A "samuraiok" is az "Trumpedli stílt" tolják tovább... anno úgyis olyan sokat tanultak tőlük..is...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#4) quarros válasza akaido (#3) üzenetére


quarros
tag

Ez nem igaz. A Japánoknak ténylegesen komoly problémái vannak Kínával. Mind Katonai mind pénzügyi téren. Úgyhogy egyáltalán nem meglepő ez a döntésük. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy hogyan akadályozzák meg több különálló pénzügyi csoport tulajdonszerzését, ha azok különböző országokban jegyzettek de a tulajdonosok titokban azok a kínai befektetők lesznek akiket távol akarnak tartani.

(#5) Béééla válasza quarros (#4) üzenetére


Béééla
őstag

A baka gaijineket így is kinn tartották a szigetről, nem fognak külföldinek részvényt eladni, külföldiként nem alapíthatsz céget Japánban, a strómanokat meg valószínűleg kezelésbe veszi a yakuza. Igen kemény szabályok vannak ott, egészen más felfogással élnek.

Bélabá

(#6) kilua válasza Béééla (#5) üzenetére


kilua
senior tag

Ez így majdnem Kína...

(#7) dabadab válasza Béééla (#5) üzenetére


dabadab
titán

"nem fognak külföldinek részvényt eladni"

De.

"külföldiként nem alapíthatsz céget Japánban"

Igazából persze igen.

Nem kell mindent elhinni, amit a neten olvasol :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#8) bambano válasza dabadab (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Nem kell mindent elhinni, amit a neten olvasol": ezt a hsz-t is a neten olvastam :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) sztanozs válasza kilua (#6) üzenetére


sztanozs
veterán

Inkább sokkal jobban kína, mint a 'középső birodalom'.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10) Giovan! válasza sztanozs (#9) üzenetére


Giovan!
addikt

Parancsolsz? Mármint az megvan hogy mi a középső birodalom, csak ezt a hszt nem tudom értelmezni.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#11) sztanozs válasza Giovan! (#10) üzenetére


sztanozs
veterán

Japán sokkal jobban "kína" (kontrollált, bürokratikus), mint Kína maga.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12) cami][us válasza Béééla (#5) üzenetére


cami][us
senior tag

A Sharp kinek a kezében van? oops... Igazál ami ér valamit, azt már eladták, szóval teljesen mindegy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.