Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Na, erre kíváncsi leszek. Csak ne legyen olyan melegedés mint az sd888-asoknál + ne legyen 120Hz pwm-es panelja, mint a 9 Pro esetén, vagy a sima 10-es kapjon normális amoledet, mint a mostani szériában az alap verzió.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2) CptAdamica válasza ghiottone (#1) üzenetére


CptAdamica
veterán

Cím elolvas: örül,
Utolsó mondat elolvas: nem örül. :(

Megyen!

(#3) mongoose66


mongoose66
tag

Ez egy 9 pro lesz, csak gen 8-as procival. Szevasz

[ Szerkesztve ]

I have spooken!

(#4) Voloka válasza CptAdamica (#2) üzenetére


Voloka
tag

Ugyan miért is lenne egy kis népességű, a világ egy eldugott sarkán, a kínaiakkal szemben szemétkedő földrészecske, egyre csökkenő világra gyakorolt hatással, fontos Kínának?
Európa már csak a maradékot kapja... mindenből... ha már nem kell Indiának, dél-Amerikának, netán Afrikának.

(#5) knox83 válasza ghiottone (#1) üzenetére


knox83
senior tag

Pedig van rá esély..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6) tibz03


tibz03
őstag

Itt nem említik, de más források szerint ugyanúgy ívelt kijelzőt kap, mint az elődök. Jó lenne már elengedni ezt az értelmetlen, idióta trendet.

(#7) RIC5I


RIC5I
tag

ezt így elolvastam és semmi olyan nem lesz amitől le esett volna az állam pedig azt hittem ez lesz a következő telefonom , remélem lesz benne valami whá érzés ami rávesz a váltásra one plus 3 volt eddig a kedvencem de meh azóta nem azt képviseli a cég amitől le esne az állam

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#8) CptAdamica válasza tibz03 (#6) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én szeretem, vissza lépkedés például a oneplus 7 pro-nál sokkal kényelmesebb.

Megyen!

(#9) C64


C64
őstag

Számomra a oneplus one, a oneplus x, a oneplus 5t és a oneplus 8 ami wow teló volt, a többi semmi. Ez szintén! Semmi újat nem ad, de semmit. Sima o9pro ráncfelvarrva!!

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#10) prolad válasza ghiottone (#1) üzenetére


prolad
őstag

Nem pwm-es az összes amoled/oled kijelző, ami mobilokba megy? Mintha lett volna pár próbálkozás, de ott is valami szoftveres trükkel volt megoldva (mintha az egyik korábbi Blackshark mobilomban lett volna egy ilyen DC dimming opció).

(#11) ghiottone válasza prolad (#10) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg igen, de nem mindegy az értéke. Aki érzékeny rá még ott is eltérő az egyéni tűréshatár. A notebookcheck tesztjeit szoktam ilyen célra keresni, mert ott mindig megmérik és ahogy nézem a 250 Hz feletti értékre már nem írják, hogy alacsony lenne. Én is azt vettem észre, hogy 240hz alatt nem bírom. S20Fe 227 volt, de alacsony fényerőn 120-227 között változik, így kiesett. S10/S10e már 220-250 között volt, azzal nem is volt gondom. Az OP 9 Pro-t a 120Hz-es értékkel már nem is mertem megvenni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#12) Frozen


Frozen
őstag

Ezek az árak már rég nem a foldön járnak,sztem aki ennyit ad egy darab kacatért annak vagy nagyon sok van és nem dolgozott meg érte vagy csak szimplán nem 100 as.

Kb 10 éve 150 ezer ft volt egy csucskategoriás telo. Ma meg már lassan egy autó ára... Azt leesik vagy odakocantod valahova és ennnyi volt :DDD . De sajnos mindig emelni fogjak az arat amig lesz ra kereslet. Erdekes a 10 eves mobilomtol a mai semmivel nem tud többet. Fejlodot a hardwer de lenyegeben semmi olyan uj dolgot ami a kozel 10 eves ne tudna. Es eladjak 3x aron :W :N

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#13) Schuler888 válasza Frozen (#12) üzenetére


Schuler888
senior tag

:(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#14) Linkin1994 válasza Frozen (#12) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Mindjárt eldobom a op 7 pro-t és kiveszem a szekrényből a Galaxy s2-t végülis nincsen semmi különbség :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#15) Frozen válasza Linkin1994 (#14) üzenetére


Frozen
őstag

Hardweren kívül meseld el legyszi mi az a kulonbseg ami mondjuk megeri a tobb tiz ezres felarat? :R talan az hogy nem 1-2 masodperc alatt lep a bongeszobe vagy alkalmazasba bele hanem egy picivel kevesebb ido alatt.
Egy ideje egyebkent nem erezheto az a sebesseg különbség sem mint regen.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#16) ghiottone válasza Frozen (#15) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy S2-t már eléggé kínkeserves manapság használni...

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#17) CptAdamica válasza Frozen (#15) üzenetére


CptAdamica
veterán

Talán, ha visszatekintünk 2-3 évre, akkor igazad lehet és nem ér annyit egy új telefon, mert nem kínál annyit újdonságot, hiszen például a oneplus 7 pro-m még mindig ugyan olyan gyors és jól használható a mindennapokban. De ha egy 10 éves telefont veszünk egy új telefonhoz képest, akkor nyilván már jobban megéri. Például aksi cserére küldtem a 7 pro-m, addig használtam egy 4-5 éves Lenovo-t és szenvedés volt, nagyon lassú volt, bankügyeimet nem tudtam intézni, fizeti nem tudtam vele... Nyilván emelkedtek a telefon árak, de itthon jobban súlyt szerintem minket az elszállt euró árfolyam, például 3 éve megvettem 225 ezerért a 7 pro-t, az már ma 265 ezer lenne úgy, hogy ugyan azzal az árral számolunk.

Megyen!

(#18) Linkin1994 válasza Frozen (#15) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Hát ha szerinted egy 6-7 éves telefon és egy mostani között csak annyi a különbség hogy 2 sec-el hamarabb nyit meg valamit akkor vannak ott gondok fejben.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#19) Frozen válasza Linkin1994 (#18) üzenetére


Frozen
őstag

Szerintem meg pont fordítva igaz.
Itt ez a OnePlus mobil nekem még a sima 7 es van ,de kicsit menjünk vissza ,szóval a one plus 5 milyen alkalmazást nem tud lefutattni amit manapság egy átlag ember használ?
Nem megy rajta a böngésző vagy a messenger?Ezen kivül banki alkalmazások stb úgyan úgy futattható oké megértem nem a legújabb android fut rajta , de soha semmivel nem tudod tartani a lépést hiszen a lakásban sem cseréled évente a gépeket vagy elektronikai termékeket ,mert jön ki újabb.És a gyártók ezt használják ki, őszintén szólva régen egy nagyon jó teljesítmény /ár arányú telefon volt szinte verhetetlen. De sajnos árazás terén annyira elúsztak már ők is ,hogy hihetetlen.
Minden esetre én a 7 est ha cserélném egy hasonló kaliberű olcsó telefont vennék már csak, nem kell drága mobil mivel felesleges.
(és nagyon dicsérték sokszor a rendszert ami van rajta ,bizony elég sok hibája bugja is van ha az ember súrún kézbe veszi, szóval én legközelebb tuti nem ezt a márkát választom,hanem egy mást)

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#20) Linkin1994 válasza Frozen (#19) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Kínai telefont sosem a gyárótól kell venni Ali stb. Eu-n belülről garanciával megkapod a OP 9 pro-t 210k-ért.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#21) Frozen válasza Linkin1994 (#20) üzenetére


Frozen
őstag

az lehet majd nézd meg a 10 mennyi lesz mert tuti nem 210k lesz az ára, de azért azt is nézd már ,hogy 200k egy telefonért és ha leeseik vagy megsérül ennyi volt.

(értsd a samsungnál is a kijelző betőrik 50-60% az árának a javítás nem éri megjavítatni)
Drága ipari hulladék az összes telefon 200 eurotól többet nem fogok fizetni egyért sem,de akinek sok van meg könyen keresi az vegye csak nem engedm fog lehuzni egy gyártó sem.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#22) Linkin1994 válasza Frozen (#21) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Az hogy te mennyit adsz ki egy telefonra az itt senkit nem érdekel.
Nem kell összetörni a telefont.Ennyire egyszerű.
Azt ugye vágod hogy a 9 pro is 300k+-ba került amúgyis.Kivéve ha okosan rendel az ember 200k körüli érték egy csúcstelefonért a többi árat elnézve és azt hogy fele ennyiért más gyártó erős középkategóriát kínál nem rossz ár.Persze ezekhez az árakhoz hozzátartozik hogy magyarország egy szar és nem EU-s árakat kéne itt alkalmazni hanem Indiait akkor mindenkinek a lelkivilági megnyugodna.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#23) Frozen válasza Linkin1994 (#22) üzenetére


Frozen
őstag

ezt az okosan rendeled dolgot szerintem mellőzni kellene, mert elég ha megakad a vámon és már közel nem is úgyan ott vagy ,ezen kivül pedig egy idegen országból rendelsz ahonan kitudja mit fogsz kapni. pesti aluljáróba is lehet venni okosan olcson telefont harmat áron amilyet akarsz. Szóval ez az okosba megoldom nem egy hivatalos megoldás ettől függetlenül még mindig nem érkezett válasz ,hogy vajon a 10 es miben tud többet amit mondjuk az előző 5 széria nem tudott azon kívül, hogy hardwerben fejlődőt meg újabb android van rajta... Átlag embert ezek szerintem pont nem érdeklik ,és akinek esze van nem is fog rá kiadni ennyit. Suliba lehet vele menőzni nekem újabb van meg ilyen olyan ,de a rendes életben szerintem sokan tesznek rá kinek mi van a kezében , amire használja arra elég és jó.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.