Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

Szia!

Eldöntöttem és a g502 fogom választani, mert annak a fogása kényelmesebb számomra, mint a g402-é. Igazából a g402 is közel a tökéleteshez, de nekem az oldalsó támasz az nagyon tetszik és kényelmesebbé teszi az egész egeret. Úgy éreztem, hogy a kisujjam is jobban eltud így helyezkedni. Én úgy használom az egereket, hogy felfektetem rá a kezem.

Az lenne a kérdésem, hogy a súlyán kívül van még valami hátránya a g502-nek? Bár nézegettem más teszteket, de nem találtam semmi negatív dolgot. Nekem a klikk -je is tetszik a g502-nek. Egyedül a súlya ami gondolkodóba ejtetett, de úgy vagyok vele, hogy azt majd megszokom. :)) Meg van egy ötletem még amivel a kábel súlyából lehetne nyerni egy kicsit, ha használok, kábeltartót az egérhez. Azzal még kipróbálom hátha úgy könnyebb lesz. + Le lehet venni az alsó részét is, azzal is lehet nyerni 6 grammot. Viszont azt nem szeretném levenni, mert gyorsabban fog porosodni. Jut eszembe ezeket idővel lehet valahogy tisztítani? Szétszerelhetők külsérelmi nyom nélkül?

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.