Hi​r​d​et​és​

2018. május 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Jablocskov

Jablocskov
(újonc)
LOGOUT blog (1)

Minden hasznos infó érdekel! :)

(#2) yerico válasza Jablocskov (#1) üzenetére

yerico
(senior tag)

Azért az olyanokon még mindig csak derülni tudok, hogy nyíregyházi egyetem. Nekem az egyetem az Debrecen, Szeged, Pécs, Budapest, ez még onnan maradt meg, amikor az egyetemet, mint fogalmat még nem járatták le főiskolai szintű képzésekkel, büfé-könyvtár szakos hallgatókkal elárasztva az országot. Ebből Budapest, Szeged és Debrecen bír programozó szempontból jelentősséggel még ma is(az itt végzetteket jelentősen előbbre sorolják a többi helynél), a többi csak a futottak még kategória, akik akkor jönnek szóba, ha nem jelentkezik normális helyen végzett ifjú titán fejlesztő.

Kívánságműsor a rádióban: -Kérnék egy számot a BKV-soknak. Rhiannától kérném a Shut up and drive-ot!

(#3) Jablocskov válasza yerico (#2) üzenetére

Jablocskov
(újonc)
LOGOUT blog (1)

Ez lehet, hogy régen így volt, de például a Debreceni Egyetemen tanul több ismerősöm is és csak rosszat hallottam tőlük. Alig végez valaki időben, a többség több évet ráhúz, ha végez egyáltalán. A tanítás színvonala is gyenge, csak szívatják őket. Ezt mindenképp szeretném elkerülni. Ezért mennék egy kisebb egyetemre, hátha ott jobban figyelnek a hallgatókra.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.