Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tisvol


tisvol
aktív tag

Huhhh....horror áron van. Segítséget kérek, mert nem nagyon tudom az ilyen berendezéseket hol elhelyezni.Hol lehet ilyenre szükség?

Üdv:T.

(#2) Shim válasza tisvol (#1) üzenetére


Shim
őstag

Segítek: nem otthon :) Bármilyen közepes vagy nagyobb cégnél hasznos lehet, ahol sok papírt kell beolvasni (pl. számlák, szerződések, önéletrajzok, szállítási papírok stb.)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#3) Móci


Móci
addikt

Jó cucc, s bizony, sok cégnek eléggé életmentő lehet, bár valóban nem olcsó. De ha kell, akkor kell.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ma már nem nagyon van ezekre szükség, hacsak nem akarnak nagyon régi dolgokat digitalizálni, esetleg lopni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) jerry311 válasza Jim Tonic (#4) üzenetére


jerry311
nagyúr

Azt hitted...
Amíg a szerződések papíron készülnek és ott is írják alá őket, addig nagyon sok olyan cég lesz, ahol szükség van ilyenre. Én csak kisebb cégnél dolgoztam, ahol csak nap 100-300 levél érkezett, de azt mind szkennelték az iktatáson.
Ugyanígy a legtöbb szolgáltató cég is aláíratja a szerződést és utána megy a szkennerbe. Ha már megvan elektronikusan, akkor meg valamelyik iratkezelő céghez vagy a saját irattárba.

Még mindig gyakori a papír alapú levelezés, főleg amíg az egyetlen értelmes forma a tértivevényes ajánlott, minden mást leszarnak a nagyobb szolgáltató cégek.

(#6) bteebi


bteebi
veterán

Hát egészen elképesztő sebessége van :Y :Y. Ha az otthoni szkennerem fele, vagy akár csak harmadekkora sebességgel tudna szkennelni, pláne duplexben, akkor nagyon elégedett lennék :D.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) Duree


Duree
veterán

Profik elönyben,nem gondolnám,hogy sok háztartásban ott lenne a számítógép mellett

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.