Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69) anonym1s válasza salapp (#68) üzenetére


anonym1s
őstag

En inkabb kikapcsoltam a mediatarat. Igy egyszerre volt rajta a negy 2tb-os, egy 1tb-os, egy 500gb-os meg egy 64gb-os pendrive es semmi gondja nem volt. Igaz hogy jobb a mediatar, de kinlodni nem szeretek, szoval jobb hanyagolni a mediatarat.

Van egy masik problemam. Amikor kikapcsolom a lejatszot, a hitachi, verbatim, meg seagate vincseszter leall par masodperc mulva (kb. 5-10), a cnm core joval kesobb (nem mertem az idot, de legalabb 5 perc), es a kinai hazas wd20earx porog tovabb, nem all le. A playonhd-val leallt az osszes azonnal. Regebben olvastam, hogy ez azert van, mert a playonhd leveszi az aramot az usb-rol kikapcsolasnal, es ilenkor a vinvcseszter hazaban levo elektronika leallitja a vincsesztert is. Viszont a wdtv rajta hagyja az aramot az usb-n, emiatt nem allitja le a vincsesztereket sem a hazba epitett elektronika, hanem a vincseszterben levo elektronika allitja le a porgest bizonyos ideju uresjarat utan.
Tudsz valami megoldast arra, hogy allitsa le teljesen a vincsesztereket azonnal?

Ja, erre vannak mokolt firmware-ek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.