Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) szab.tam válasza guga (#18) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az őszintét így értem:
az életemben vannak olyan dolgok, amik tudom, hogy nagyon nem helyes mederben folynak. Isten megváltott gyermekéhez méltatlanok. imádságban el is szoktam modnani, hogy szeretnék tőlük szabadulni. Isten már megmutatta rajtam gyors, teljes és végleges szabadító haltalmát igen súlyos dolgokon. (pia, cigi kóros játékfüggőség).
de akkor nagyon őszintén és mélyen megundorodtam ezektől, a szabadítás mértéke is eszerint jött.
most erőtlenek ezek a kérések, kicsit képmutatóak is. jól esik dagonyázni kicsit.
Istent nem lehet félrevezetni, ő látja a tényleges vágyat, menyire erős, vagy mennyire névleges, üres, mint most nálam a változtatni valók sokaságánál.

ha kicsit félreteszed majd a múltbéli gyülekezetkeresés kudarcait, a mostani, szépen megmagyarázott meggyőződésed, hogy gyülekezet nélkül is megy, akkor fogod tudni őszintén elkérni. ha tényleg vágysz rá. nem csak ímmel-ámmal.
Ő türelmesen zörget az ajtó előtt álván...

*****

elvonultam, megkeresni azt az Igét, amiben egyértelmű utasítás van a gyületkezethez való tartozásra. egyre görcsösebben kerestem, mert nemrég olvastam, de nem találtam. helyette ez jött:

Kiálts hozzám, én válaszolok, hatalmas és megfoghatatlan dolgokat jelentek ki neked, amelyekről nem tudhatsz!"
Jer 33,3

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.