Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Miert nem tudjak egyszerre kiadni mindenre ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) Šolaire


Šolaire
veterán

Még az előzővel se játszottam ideje pótolni :) ha kijön pc-re teszek ezzel is egy próbát :DDD

“Praise The Sun” \[T]/

(#3) exec79


exec79
tag

lehet tevedek, de ezzel kivedik azt, hogy ha valakinek van
pc-is lekalozkodja elso nap. Igy meg lehet hogy nehanyan ezekbol megveszik. Az is lehet hogy az atirat miatt kesik.

(#4) Šolaire válasza exec79 (#3) üzenetére


Šolaire
veterán

Lehet de szerintem a box miatt van az élvez elsőbbséget szerintem, a felújított Gears se jött pc -re még pedig nagyon várom :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#5) nonsen5e válasza akoska07 (#1) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mert az MS adott nekik egy kamion $$-t.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6) krx21 válasza nonsen5e (#5) üzenetére


krx21
nagyúr

Pontosan! Büdös üzlet....

(#7) davidsone


davidsone
addikt

az elején a lopakodás kicsit elfajult :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#8) MASSlag


MASSlag
tag

Elég jól bírja, én már rég kaptam volna egy jó kis tüdőgyulladást a sok fagyos vízbe ugrálástól. A bokája sem tört el attól a 6-8 méteres kőre zuhanástól. Ezek azért már a Legendben meg voltak oldva (tudom ez reboot).

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#9) krx21 válasza MASSlag (#8) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen és ezeket a tulajdonságokat, hozd őssze egy 2x éves modell alkatú lánnyal, aki rambót játszik...
Azért egy kicsit nehéz azonosulni evvel... Igazából nem értem a karakter választást... :N
Legközelebb egy 6 éves kislánnyal fogunk pankráció bajnokok lenni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) TBT válasza MASSlag (#8) üzenetére


TBT
addikt

Larát ez már az előző részben sem zavarta. Ott is egy szakadt topban ment hegyet mászni szakadó esőben és hóban, sőt a játék elején még egy fémszilánk is az oldalába állt. Vérmérgezés, tüdőgyulladás garantált lenne, de Larát ez sem zavarja, mert ő Lara Croft. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11) krx21 válasza TBT (#10) üzenetére


krx21
nagyúr

És mindez csak azért, mert ugyanis ő Chuck Norris csaja! ;]

(#12) oriic válasza TBT (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erről most az az vicces kép jutott az eszembe, amikor az előző résznél Lara fázik, de minden megölt katonán meleg kabát van, de ő meg nem felveszi azokat, hanem a tűzre dobja a katonákat és úgy melegszik. :DDD (linkelném de nem találom)

Live-Die-Respawn

(#13) krx21 válasza oriic (#12) üzenetére


krx21
nagyúr

Mert Chuck megtiltotta neki, hogy felvegye... A családban nem szabad gyengeséget mutatni... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.