Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Dale


Dale
aktív tag

Büszke vagyok arra hogy én képviseltem a katonai mentalitás ellenpontját. Nem próbáltam múltbéli sérelmeket nálam később bevonuló szerencsétleneken megtorolni, ultrázni, szivatni őket... Amikor megérkeztek az újoncok, a századpk kifejtette nekem hogy tizedes, vigye le az újoncokat az alakulótérhez gyakorlatozni. Rendben, legyen. Ez a parancs nem volt valami specifikus, szóval összetereltem a népet, elmasíroztunk az alakuló melletti kazánház jellegű építmény mögé, szakasz állj! Nézegettek hogy most mi lesz, aztán kiadtam hogy ''Füvön heverészést megkezd!'' :) Valamiért mindenki az én körletemben akart lenni, nem is értem.

A legszebb az volt hogy volt egy hegytetőn levő adótoronnyal felruházott állomás amit 24 órás szolgálatban kellett őrizgetni, és minden reggel telefonon bejelentkezni az ÜTI-nek. Mindenki elég karótnyelt módon csinálta, én meg felhívom a tagot, ''Jó reggelt, Őrnagy úr, hogy van? A 7-esből hívom, minden remek!'' :D Ő meg erre olyasmiket felelt hogy ''Kiváló, szép napot katona!'' :)

Ahogy Bambano is írta, minél magasabb rangban volt valaki, annál normálisabb ember volt, szóval ''félni'' csak az ostoba őrmesterektől meg társaiktol kellett. Tetszik a sorozatod, mosolyt csalnak az arcomra ezek a megnevezések és rövidítések, főleg a gulyáságyú. :D

https://enginedesigns.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.