Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Volleying = röpte

Wii-re van?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#2) footy válasza Bog (#1) üzenetére


footy
addikt

Rákerestem egy pár tuti helyen ;) de: Nincs :O

PSP-re PC-re X360-ra és PS3-ra van.

Pedig már rákattantem én is, hogy nem csak a Wii Sportsban fogok teniszezni.

[Szerkesztve]

(#3) Ste


Ste
addikt

szép kis leírás
grat hozzá :)

(#4) parandroid válasza Bog (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az lesz az, köszönöm. Mint a cikkben is említettem, alapvetően nem vagyok teniszrajongó, így a szakkifejezésekkel is gondban vagyok. Az érdekes éppen az, hogy abszolut kívülállóként is meg tudott fogni a játék. :)

Wii-re tudtommal nincs, sőt, PC-re is kész csoda, hogy ilyesmi megjelent, az emberek nagy része, akinek említettem, mind azt hitték, hogy eleve konzolos játékról van szó.

Bevallom őszintén, én sem tudtam semmit erről a műfajról, pláne erről a játékról; a cikk éppen azért született, hogy bemutassam kicsit, mert még google-val is csak előzeteseket és híreket találtam róla, leírást, bemutatót csak elvétve, players' guide-ot pedig még véletlenül sem.

Másrészről abban bíztam, hogy találok még olyanokat, akik játszottak vele, és megoszthatjuk egymással a tapasztalatainkat, csak egy fórumtopik túl snassz lett volna. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5) Gzolo válasza parandroid (#4) üzenetére


Gzolo
senior tag

1 gépen 2 ember egymás ellen tud meccset játszani?

Billentyűzettel mennyire jó?Csak egy működő gamepadom van, és tesómmal szeretek játszani, de olyankor mindig nekem jut a bill :)

(#6) Skynet258


Skynet258
veterán

A Virtua Tennis mindíg is egy kiváló sorozat volt, emlékszem, Dreamcast-en toltam elég sokat... :) Ehh, szerettem azt a kis masinát :(

https://geekpulse.hu

(#7) parandroid válasza Gzolo (#5) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Billentyűzeten is élvezhető, de kontrollerrel az igazi. Multiplayer elvileg van, akár négy játékosig a leírás szerint (ne kérdezd, hogyan, fogalmam sincs), de nem volt alkalmam kipróbálni. Ha hazamegyek, kipróbálom, sőt, szerzek egy partnert is a páros játékhoz.

Valójában kicsit aggódom, hogy a multi rész kipróbálásával egy új őrület veszi kezdetét... :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8) Gzolo válasza parandroid (#7) üzenetére


Gzolo
senior tag

Akkor ... vagyis megyek a boltba :DDD

[Moderálva. - peterkeT]

(#9) rudi válasza Bog (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Ez készül Wii-re [link], elvileg 2007 Q3-ban jön, de nem sok infó van róla.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) Male válasza parandroid (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Hamarosan asszem kipróbálom... az irányítástól kicsit tartok, mert csak bill van... de majd kiderül :)

(#11) adalbert1


adalbert1
veterán

Haveromnál mi is toltuk x360-on, elég szórakoztató game, habár én hamar meguntam, mert mindig kikaptam belőle. Ha van pc-s verzió, akkor lehet hogy beszerzem.

Off: amúgy évekkel ezelőtt én is pont az nba miatt vettem dual actiont, igaz hogy időközben szerintem egyre rosszabb részeket gyárt az EA.

(#12) koob válasza Male (#10) üzenetére


koob
senior tag

élmén,beszámolót kérünk..

(#13) feka007


feka007
nagyúr

Az ingame képek alapján azt hittem, hogy egy Java játékról van szó :DDD De miután megnéztem őket nagyban, gondoltam, hogy túl nagy lenne a felbontás mobilhoz... ;] :D
Viccet félretéve az írásért respect :)

[Szerkesztve]

(#14) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Én két hét után meguntam a játékot, miután már nemigazán volt ellenfél a gép, új karriert meg már nem volt kedvem kezdeni.

De amúgy eléggé jó játék.

Multival csak az a baj sztem, hogy aki hátul játszik (kamerával szemben), nagy hátrányban van. :U


Az írás pedig nagyon jó lett, igazi kedvcsináló! :R

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#15) Cathfaern válasza parandroid (#7) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Konzolokon 4 gamepad port van, így ott adott a dolog. Persze csakis párosban lehet 4-en :D

(#16) spammer


spammer
veterán

Most próbálom ki a PC verziót, eddig tetszik, de lenne 1 kérdésem:

Court Games menüpontban van mindenféle játékmód, gondolom ezek ilyen gyakorló módok lennének, de amikor kiválasztom a játékost, azt írja, hogy nem játszhat 1 ember :F Pedig ha a képeket nézem, látom hogy van ilyen ''adogató gép'', ami lövi a labdákat.

Most akkor nem tudok egyedül játszani ebben a módban? :F

[Szerkesztve]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17) craine12


craine12
tag

Tényleg jó kis kedvcsináló cikk lett, ahogy olvasom páran gyorsan rá is kattantak. Esetleg Te, vagy közülük bárki tudna viszonyítani pl. a Top Spin 1-2-höz? Én azokkal találkoztam csak (bár nem játszottam velük, nem szeretem a teniszt), de akik játszottak vele, nehezen tudták letenni a gamepad-et (igaz, az force-os Logitech Rumblepad 2 volt...). Érdekelne, melyik játék szórakoztatóbb.

No woman. No cry. No kidding.

(#18) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ma kipróbáltuk a multiplayer módot. Egymás ellen játszani teljesen más élmény, mint a gép ellen, de Uzsidoboznak igaza van: hatalmas hátrány a kamerával szemben játszani, ha egyszer valaki már megszokta a kamerának háttal játékot. Persze idővel ez is szokható, csak gyakorlás kérdése. A legnehzebb a térérzékelés, egyszerűen mélységében nem könnyű eltalálni, hogy éppen hol tart a labda a perspektivikus rövidülés miatt.

De nem adjuk föl, csak ma ennyire telt csupán: kb háromnegyed óra alatt toltunk le egy 3 nyert szettig, és szettenként hat gémig tartó mérkőzést. Utána pedig megegyeztünk, hogy ezt mindeképpen rendszeresíteni kell. :D

Mindazoknak, akik az írás alapján kedvet kaptak a játékhoz:

Bevallom, hogy kedvcsinálónak szántam a cikket. Soha nem gondoltam volna, hogy teniszjáték képes lesz így magával ragadni, és életem egyik legnagyobb pozitív csalódása volt játékélmény terén a Virtua Tennis 3. Ha néhány ember ezek után kipróbálja, és ad egy esélyt a műfajnak, már megérte megírni a bemutatót.

Spammer: Nem próbáltuk a minijátékokat, de szólóban nekem sem engedte.

Craine12: Sjanos nem volt szerecsém az említett játékokhoz, de ha ezt megunom, azokat is lehet kipróbálom majd.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19) Cathfaern válasza parandroid (#18) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én játszottam pár más teniszjátékkal, de úgy érzem Virtua Tennishez képest más műfajok. Ha nagyon akarnám hasonlítani, akkor a VT3 azt egy Need for Speedhez hasonlítanám (régi jó kis részekhez :)), a többi teniszes játékot pedig egy Forma1 szimulátorhoz. Remélem érthető, mire gondolok :)

(#20) parandroid válasza Cathfaern (#19) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Abszolute. Nekem is ez volt az érzésem, hogy pont annyira árkád, hogy igazán élvezetes legyen. Pedig még összehasonlítási alapom sem volt. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21) craine12 válasza Cathfaern (#19) üzenetére


craine12
tag

Hát, nekem nem ez jött le a TS 1-2 esetén, bár mivel nem játszottam velük, erősen az ismertem-valakit-aki-látott-valakit-aki-hallott-róla kategóriába esik a véleményem. Mentségemre szóljon, hogy haverok a TS-ek elé is kételkedve ültek le, aztán hosszú hetekig nem lehetett mással játszani látni őket, sőt két gépen hálóban is tolták már... Na az volt a vég :D

peterkeT: Viszont erről jut eszembe, ha meg tudnátok oldani :U két gépen lehetne úgy multizni, hogy egymás ellen, de mindenki háttal a kamerának. Bár ehhez két DVD-re lenne szükség.

[Szerkesztve]

No woman. No cry. No kidding.

(#22) parandroid válasza craine12 (#21) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem találtam benne hálózati játékmódot sajnos, csak hot-seat van. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23) craine12 válasza parandroid (#22) üzenetére


craine12
tag

Akkor máris egy újabb indok, hogy kipróbáld a többi teniszprogramot. Ha annyi ideig lekötnek azok is (esetleg a multi részük tovább is), mint ez, már jól jártál.

No woman. No cry. No kidding.

(#24) MyCroft


MyCroft
tag

Első teniszjátékom, pár hónapja találtam rá.
Naggggyon korrekt :)
Én annor SE telókon kedveltem meg a tenisz játékokat, aztán elkezdtem olvasgatni, hogy mi van ebből PC-re, és lőn VT3 :R

Jó játék, az egyetlen dolog, ami zavar benne, hogy az elején, amikor még ''béna kiccsávó'' vagyok, akkor miért a lebutított Federer/Nadal/Hewit stb. az ellenfél, csinálhattak volna még pár profilt, mondjuk a ranglista 100-200. helyen lévő embereiből. Olyan hülyén néz ki, amikor Federer bénább mint én :D

(#25) Grizzly79


Grizzly79
tag

X360-on leöltöttem a demóját. Nem gondoltam, hogy ilyen jó! A nejem kapcsoltatta ki velem. :C

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#26) spammer


spammer
veterán

Nagyon jó játék, azóta már végigvittem World Tourban, első lettem :C

És külön köszönet a cikkért, kedvcsináló volt tényleg, ennek hatására kezdtem játszani a játékkal, és ebből kifolyólag szerettem meg a teniszt, néztem végig a US Opent most és asszem elkezdek élőben is teniszezni : :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#27) parandroid válasza spammer (#26) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az utolsó résszel óvatosan. Én már próbáltam. Nagyon fárasztó... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29) JJános válasza parandroid (#27) üzenetére


JJános
addikt

Én most kaptam ezt a játékot. Eszméletlen, nagyon tetszik.
Sajna inglisül van, és keveset értek belőle.

Billentyűvel játszom, és csak az y gomb-al. Nagyon élvezem a páros meccseket, de az egyéni karaktert csak most kezdem sejteni.

Köszönet a leírásért. :C

2007-05-06 óta itt!

(#30) JJános válasza parandroid (#27) üzenetére


JJános
addikt

Azt nem lehet valahol kikapcsolni, hogy a végén a csehek ne verjenek agyon?

Eszméletlen rossz átélni a tökéletes teniszezők elleni csatát. Már ha két labdát szerzek ellenük, csúcson vagyok.

2007-05-06 óta itt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.