Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kgabesz-22


kgabesz-22
csendes tag

Ugyanakkor mégis szomorú, hogy erre szükség van, nem? Itt egyrészt arra gondolok, hogy szemetet kell szedni, másrészt pedig arra, hogy még mindig vannak, akiknek csak ez jut az otthon melege helyett... Bár igazad van: én is inkább az idős csizmás-zsákos szemétszedőket viselném el, mint a ''hulladékhegyeket'', de én még szerencsére nem akadtam össze ''ilyesmikkel'' az utcán. Legalábbis nem sűrűn. :) Egyébként tetszik az írás, rövid és lényegretörő. ;)

(#2) D4rkm4n válasza kgabesz-22 (#1) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ahhoz, hogy az utca ne legyen szemetes, elsősorban kukákat kellene elhelyezni a környéken. Ezt pedig a városi vezetőség azért nem teszi, mert sok az ingyenélő aki az ilyen kis hulladéktárolókba öntené a háztartási szemetet is.

Sajnos a mentalitással van baj. :(

Köszi a dicséretet :B

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#3) Rossi


Rossi
addikt

Így van, inkább ezt csinálják pl a hajléktalanok, mint a hidegben a boltok előtt, buszmegállókban, egyéb helyeken álljanak órákig.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4) Szabtom válasza Rossi (#3) üzenetére


Szabtom
senior tag

egyéb helyeken álljanak órákig.

Jártál már Pesten? Fekszenek, nem állnak, és nem órákig, hanem amíg errébb nem rúgják őket, akár napokig. No offense, csak fura volt ezt olvasni, kis tapasztalatlanságról tanúskodik. :)

D4rkm4nnek van igaza, sajnos. Több szemetes és több szemetesautó kellene. Szerintem a hajléktalanoknak és/vagy guberálóknak egy ilyen apró bevételi forrás csak fenntartja a jelenlegi állapotukat.

Szerk: Most látom, hogy az író fehérvári. Hol találkoztál a jelenségel konkrétan? Jómagam is odavalósi vagyok. :)

[Szerkesztve]

(#5) D4rkm4n válasza Szabtom (#4) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Palotaváros. Azon belül gyakran találkozok velük a Báthky Zs. utcában.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#6) tomazin válasza Szabtom (#4) üzenetére


tomazin
veterán

pesten is láttam XI.kerben ilyen gyűjtögetős bácsit,mondjuk lehet,hogy ő esztétikai szempontok miatt szedte össze.
A,úgy nem fogom megérteni,hogy mi játszódik le annak a nyomoréknak a vákuumában,aki elhajítja az utcán az akármit :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.