Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rumos14


rumos14
nagyúr

egy nagy elektromos bolthálózat most 10k-ért akciózza.
abban igazad van, hog a sok empnégyes kínai dzsunka helyett inkább ilyet kellene venni aki gazdaságos lejátszót keres.
a hozzá adott füles abszolút használható, az egyéb márkákkal ellentétben.
majdnem vettem asszonynak egy ilyet használtan, de eccerűen semmit sem láttam, nemhogy erős napsütésben, de még borús időben sem. ez azért - mivel iylen készüléket az ember ugye előszeretettel utcán közlekedve használ - igen nagy hátrány.
kipróbálhattad volna az alternatív zenemásoló progikat.

(#3) Dilikutya válasza rumos14 (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kijelző milyensége egyáltalán nem zavar engem, úgyis csak zsebrevágom, és hadd szóljon... Tény és való, hogy nagyon kellemes lejátszó, jól is néz ki, és szemmel láthatóan minőségi, szép, kemény műanyag háza van, nem olyan vékony szemét, mint az olcsó dzsunkaplayerek. MP4? Ugyanmár... ki az a hülye, aki ilyen kisméretű kijelzőkön néz valamit? Mint egy telefonkijelző, kb akkora van azoknak is, azon élvezni semmit se lehet, akkor meg inkább ne is legyen rá képes.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) wipes


wipes
senior tag

én másfél éve nyúzok egy ilyet minden gond nélkül (512mb/fm)
igaz én még 27e-ért vettem :Y :DDD

erős napfényben tényleg nem látszik a kijelző, de 1. kitérdekel 2. olyankor a bélyeg nagységú színes vackok sem látszanak

hamar feltölt, sokáig bírja, a fülese tényleg ok (bár én nem a hozzá adottal használom)

a sonic stage először idegesített, de hamar meg lehet szokni

én át szoktam pakolni az mp3-akat atrac3-ba, így sokkal több zene fér rá

a külseje ennyi idő alatt sem lett karcos, feliratok sem koptak le

a mostani árát bőven megéri

(#5) burgatshow


burgatshow
veterán

K750 rulez!

Nekem az az mp3 játékosom. :B

(#6) DarkByte válasza burgatshow (#5) üzenetére


DarkByte
addikt

Valahogy nekem is egyből a dátumozás alapján na meg a lejátszón visszatükröződő hátlapból a k750i tűnt fel. Mellesleg én is azt használom zenét hallgatni (AAC-LC-vel) és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Tök jó már csak az is hogy külön nem kell elemet tölteni MP3 lejátszóhoz. :D

Szerencsém volt egy ilyen lejátszót kipróbálnom az elmúlt év során. Nagyon jól szól, könnyed és a menüje sem vészes szerintem.. már amennyit 30 perc alatt sikerült leszűrni belőle :) Szerintem ilyen árban elég jó választás.

[Szerkesztve]

(#7) komizoli90


komizoli90
csendes tag

Egy ideig nekem a K750 volt a zenelejátszóm, csak aztán 5 hónap alatt tönkrement a HPM-70es füles! Ráadásul a füles zsinorja is nagyon megkeménykedett!:(

[Szerkesztve]

(#8) Baboon válasza komizoli90 (#7) üzenetére


Baboon
senior tag

Nem vagy vele egyedül.
A hpm-70 füles jól szól de gyorsan leamortizálódik, nekem a kábel szakadt el az idők folyamán. Dehát mind1, nem mobillal kell zenét hallgatni ;)

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.