Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Hella! Jó kis moddin írás, grat! :R merész dolog ezt a monstrumot lefelé rátenni. :)

(#2) cronos


cronos
tag

Szépmunka ez is. :R :R

(#3) -zolee-


-zolee-
tag

Na ez már valami! Imádom az ilyen házi barkácsolásokat meg az olyan embereket akik nem félnek egy kis fűrészelés/reszeléstől. :C A megvalósítás nekem is nagyon tetszik és ugye az eredmények is magukért beszélnek. Jah és a piros LED is plusz pont mert már én is kezdem únni a kék LED -es megvalósításokat. Szal faja. Jah és az a ''kis bigyó'' chip a GPU alatt... na az tisztességes nevén egy HSI (High Speed Interconnect) chip ami tulajdonképpen a GPU felől érkező jeleket alakítja át, hogy az kompatibilis legyen az AGP szabványal ugyanis a GeForce karikat a 6. szériától kezdve alapvetően PCIe architekturára tervezték. Ez minden AGP -s kártyán megtalálható.

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#4) SaNyEe válasza -zolee- (#3) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

mindenkinek thx a hozzászólásokat, zolee köszi a kiegészítést, lehet beleépítem a modba is.
Igazából ez egy nagyobb átalakítás első lépcsője volt, hamarosan érkezek egy újabb/rövidebb írással, majd valami csendes PC vagy ilyesmi címmel ha végre minden cucc kéznél lesz.
Addigis sikerekben és moddingokban gazdag napokat mindenkinek :))

-- end of transmission --

(#5) bocX válasza SaNyEe (#4) üzenetére


bocX
tag

há'dehelómi! grat a moddinghoz pajti! :)) ölég jó lett :Y .....szal minden ami pompa! :C
:) ;)

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#6) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

Szia!!

stilus, :R

szép és preciz munka :)

(én egy 7600-osra pakoltam 300g rezet.)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Gartula, szép munka! :)

De a hőmérséklet csökkenésen kívül, lett más haszna? Tovább lehet húzni? (mondjuk az alap terhelt 89 fokkal én biztos nem mertem volna :D ).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) SaNyEe válasza Dr. Romano (#7) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

én már más szempontokat tartok szem előtt, a régi configom is bőven megtette volna nekem teljesítményben, ez szinte ingyen hullott az ölembe, csakhát ahogy írtam is rettentő hangos volt.
De ha gondolod dobhatok majd egy ilyenféle tesztet is róla. Mik az átlageredmények ezzel a kártyával?

-- end of transmission --

(#9) #64791808


#64791808
törölt tag

Lájtos kis hűtő, MUHAHA :D

Szal ecsém te egy állat vagy, én viszont állatbarát :D

Szép volt :)

(#10) N1


N1
tag

Szép munka!
Nem görbül a kártya?:D
Én egy félkilós rézbordát operáltam rá, egy 8000-et pörgő ventilátorral, egy 9800pro-ra, az is szépen nézett ki. Fel kellett kötni a kártya sarkát a házhoz, különben le is hajlította volna..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#11) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Grat hozzá! :C
A hőmérsékleti eredmények se rosszak. VIszont a 3pci foglalatért egy kicsit kár.

(#12) jerry311


jerry311
nagyúr

Mivel a gyári hűtő aktív volt illetve a sajátom nem és ha mégis azt nem a VGAról akarom majd hajtani, emiatt lehet gondok lesznek abból kifolyólag, hogy nem lesz teljesítmény a VGA ventillátorcsatlakozójánál, ide lehet akkor bekerül egy ellenállás, de remélem nem kell ,mert fogalmam sincs hány Amperes a ventije.

Szvsz, nem lesz gond. Mindkét 6600GT-m venti csatlakozója üres, mert a vf700-ak csatlakozó bizony 3 tűsek... így mennek már vagy egy éve gond nélkül.

(#13) Csákk


Csákk
senior tag

jujj, nagyon gótikus lett :D
cuki, gtatula :R

^^

(#14) SaNyEe válasza jerry311 (#12) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

igen, feltűnt miután üzembe helyeztem :DDD

-- end of transmission --

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.