Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Nemrossz kis egérke, grat hozzá. Én maradok a jó ''öreg'' Copperheademnél.
Érdekelne, hogy az a teszt az egérpadokkal mit takar pontosan? Nem világos hogy a hosszértékek mire is vonatkoznak. :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) DroneZ^ válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


DroneZ^
őstag

hogy milyen magasból érzékeli még az egér a padot! pl 1.2 mm -re emeled az egeret, demég mozog a kurzorod... közbe az eger 1.2mm magasban van a levegöben:D :R

(#3) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nyah csakmeglett végül:) Sejtettem h ne mfogod sokáíg bírni néküle:D
Nekem nagyon bejön az egér de formailag még ez sem a csúcs, a jobb oldalűn kicsit nehezen tudod cska elhelyezni az ujjadat ami huzamosabb játék után nagyon fárasztó tud lenni.Bár nyilván ez is szubjektív dolog.

(#4) kzoltann


kzoltann
aktív tag

ms3.0-val szemben mivel jobb? van esetleg olyan amiben a 3.0 jobb ennel?

(#5) DroneZ^ válasza kzoltann (#4) üzenetére


DroneZ^
őstag

ms 3.0 fogása, talpai jobbak... de 3.0 val 25x ugy jatszok, ma is 1v5 ugatás volt neten, mert azthitték csalok, demora vettek meg minden... :D aztán sokan lettek, 1 mikrofon nem volt elég :D szóval ms 3.0 4 ever! De mind2 egér jó, razer annyival hogy 1800dpi, jobb optika, világít:D szerintem ezekre nincs nagyon szükség...


[Szerkesztve]

(#6) Racecam válasza DroneZ^ (#5) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csak egy maradhat, ez később lesz olvasható.


(u.i.: Nem is tudom, hogyan képzelted, hogy írásaiddal elárasztod a címlapot... :U )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#7) DroneZ^


DroneZ^
őstag

frissítve :R

(#8) germanh


germanh
senior tag

Nem, az eredeti Diamondback-ben nem ilyen volt :B
Abban 1600dpi-s szenzor volt, csak a most megjelent újított Diamondback 3G-ben van ugyanilyen.
Egyébként tetszett a teszt! :R

Új beta driver/firmware-t próbálta már valaki? (1.07b/1.25b)

Enjoy the pain!

(#9) DroneZ^ válasza germanh (#8) üzenetére


DroneZ^
őstag

uj driver és firmware-rel pont ugyanolyan mint a régivel :C

(#10) ballas


ballas
csendes tag

csá. a tesztben látom az 1000Hz az viszonylag fixen 1000.nálam ez mozog 0-1300 közt durván.ez baj?van fönt a gépen service pack ezt olvastam hogyha van fent akkor adodhatnak problémák.

(#11) Hunjoe


Hunjoe
tag

Hy!

egy rakás kaka az egész 2 nap után úgy fájt tőle a csuklóm és a hüvejk újam hogy majd sírva fakadtam... Játszani egy horror volt vele.... Hálistennek könyen eladtam!

"Aki üzetelni akar , az telefonál..... Az én számom ott van... A tied???"

(#12) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Szerintem nem olyan rossz egér, de a razernek nem ez a legjobb egere, nekem Logitech G9 em van, szerintme kiváló kis egér :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.