Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) azbest


azbest
félisten

Ejha :D
Várom a folytatást... érdekes a felhozatal... gondolom legtöbb helyen raid-ben (raid 1?) mennek a winyók azért a duplázás.

Régi vasakat én is megbecsülöm... bár viszonylag kevés gép ment át a kezemen.. és a legrégebbi is viszonylag új szerzemény :) Még egy jól összerakott p1es is sokmindenben megállhatja a helyét... (sokat nőttek a szememben a márkás összerakott gépek pár compaq deskpro után... korábban sulinetes Tulip p166-os csodákkal megvert géptermekben fejlődött ki a negatív előítéletem)

Azért is érdekel hogy boldogulnak a régebbi szerverek, mert manapság is látni hogy a régi nagy nevek durva árakon keringenek ph-n.
Sokszor már tudatlanságra is gondolok, amikor azt látom hogy egy rambus modulért vagy tualatin p3-ért (512kb l2) mennyit képesek elkérni a dicső múltjukat felhasználva (még sokak fejében él hogy csúcs rendszerek voltak).

De az azért túlzás szerintem amikor egy új rendszert össze lehet rakni az árukból. Azért felttelezem hogy gyorsabb egy kisebb kétmagos amd64 / intel core2 proci mint két tua p3.

Remélem lesznek otthoni körülmények közt kipróbálható tesztek is hogy összehasonlíthassuk az öregekkel :DDD

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.