Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Fecow válasza [Anduriel] (#8) üzenetére


Fecow
aktív tag

Sztem kamu, mint tavaly vagy tavaly előtt a fény processzoros laptop, de ha megmutatod a nature hol írt róla akkor lehet átértékelem a véleményem. Egyébként maga kvantumgépekről szóló része elég közérthető.

.tnm: Kvantumszámítógéppel, nagyon gyorsan lehet a a számokat prímtényezőkre bontani, így olyan nagy lenne a megfelelő titkos kulcs, hogy összemérhető lenne magával a titkosítandó adattal. Szerintem itt már ez nem lenne megoldás, de nem vagyok a kvantum algoritmusok doktora.

Ollie: Rendben, látom böki a csőröd nagyon. Én tehetek róla hogy alapvetően keresztény kultúrájú világban élünk? :) Én nem azt írtam, hogy az apokalipszis nem keresztény szó, a messiást inkább zsidó/héber szónak mondanám inkább, csak számomra az antikrisztus inkább emlékeztet magára a keresztény vallásra, mint az apokalipszis, ami szerintem jobban beleolvadt a magyar köznyelvbe. De sztem itt fejezzük be, legalábbi én nem reagálok erre többet.
De az antikrisztust azért sem rakom be inkább a messiás helyett írom a megváltást. (Aminek szintén vannak keresztény vonatkoztatásai :) )

Nyergeld meg a nagyot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.