Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Speedo


Speedo
tag

Hello lényegében jó a cikk, csak egy pár hozzászólásom lenne : ''de legalább nem is törhetjük ki eképp a nyakam.'' javítsd mert kicsit furcsa a mondat :DDD ! A Henchmeneket pedig nem ingyen vehetjük fel a szolgálatunkba, mert részt kérnek a zsákmányolt aranyból, sőt a bónusz (zöld, lila stb., erősebb) tárgyak szerzésének is kisebb az esélye, ha sok henchmennel megyünk ! Nekem is nagyon tetszik a játék, de a megkötések tehát h csak a városban lehet más elő ember által irányított karakterrel találkonzi továbba max rajtam kívül 7 db ember jöhet és az sok töltögetés (igaz h nem hosszű idő ) zavaró a városból ki és belépkedésekkor !
Jólenne pár ingame kép is ha tudsz szolgáltatni ! :C

(#2) X Factor


X Factor
addikt

Amit szerettem ebben a játékban és pl WoW-ból hiányzik (ezzel kb 2 hete játszom), hogy nagyon szép karaktereket lehetett gw-ben csinálni. Úgy vagyok vele, hogy ha egy karakter seggét több hónapig fogom bámulni, akkor az tetszen nekem és szép legyen, ebben a gq fantasztikus volt, visont nw2-ben és wow-ban is legalább 30 percet szenvedtem a karaktergenerálással. Jó cikk grat! :R

Make things work

(#3) ace a merész válasza Speedo (#1) üzenetére


ace a merész
csendes tag

oks a mondatot kijavítottam
amúgy még mindig jobban jár az ember a henchmennel mint a playerekkel, mert így legalább minden jobb tárgy neki esik még ha ritkábban is... mert engem már néha felmérgelt h kieesett valami jó tárgy olyan mob-ból akit csak én öltem le és a végén nem én kaptam a tárgyat... azt igazságtalannak éreztem...de végülis ízlések és pofonok :DD
képet azért nem akarok betenni többet mert aránytalanul sok lenne a cikkben...talán teszek linket.
köszi a véleményt :R

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#4) PuMbA


PuMbA
titán

Hali! Szerintem is nagyon jó a cikk :R , részletesen le vannak írva benne a dolgok :C
A játék is nagyon tetszik, mindig ezzel nyomulok mostanában :)

(#5) ace a merész válasza PuMbA (#4) üzenetére


ace a merész
csendes tag

sia!
köszi! :R örülök ha tetszik, mondjuk annyira részletesen nem írtam le mert akkor írhattam volna 5 oldalt de igyekeztem a fontosabb dolgokat kiemelni :))
én is szeretek játszani vele! pont most gondolkozom rajta h márciusban megveszem magamnak újra az egész trilógiát collectors editionban :U :B

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#6) TiMoN


TiMoN
senior tag

Hali! Cikk jó teccik, tényleg ugy van leirva hogy az ember megegye, nos :) én is tapasztalatból élek, szép és jó, de nekem a wow jobban bejön, de izlések és pofonok. Nemlehetünk 1formák.
Sokan lehuzzák a wow-ot, nézzétek a wow elérte azt fizetősen amit még 1 online game sem...

Mindenkinek további jó olvasgatást és játékot kívánok! :R :)

-TiMoN-

(#7) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szia!

Igényes, és jó cikk. Egy picit belemehettél volna a sztoriba, vagy az egyes kasztok leirásába is.
Viszont egy matematikai problémára hivnám fel a figyelmedet.
Az alapjátékban 6 kaszt van. Ebből 2-t lehet variálni. Az elsőre hat közül választhatsz, a második kasztra, igy már csak 5 közül, tehát a variációk száma csak 30. A kiegben 8*7=56, valamint 10*9=90 választható. :)

Üdv!

[Szerkesztve]

(#8) ace a merész válasza (Kolombusz) (#7) üzenetére


ace a merész
csendes tag

hali!
valóban igazad van... én számoltam el...
ez van ha az ember késő éjjel kezd el számolgatni...
szóval sry... a hibát javítottam :B
köszi hogy felhívtad rá a figyelmet :R

byez!

[Szerkesztve]

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#9) anjani182 válasza ace a merész (#8) üzenetére


anjani182
őstag

Jó a cikk :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#10) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

huhh...jo rég játszottam guild wars al
anno még elsők közt megvettem a gémet vmikor májusban(najo annyira nem elsők közt;))
sokat játszottunk vele, lehet megveszem a kiegeket és újra nekiülök, csak azóta everquest powaaaa
de mindenkinek ajánlom
NINCS HAVIDÍJ
:R

Nos Omnes Una Manet

(#11) ace a merész válasza ^Bundi^ (#10) üzenetére


ace a merész
csendes tag

tedd azt... én szerintem megveszem mind a 3mat collector's editionban :DD

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#12) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy pontosan hogy működik ez az online játék? A boltban adnak a játékhoz egy kódot, és avval tudsz résztvenni a netes játékban? (még sosem játszottam ilyesmivel) Először a WOW érdekelt volna, mivel Warcraft mániás vagyok, de a havidíj elriasztott. Ha itt nincs havidíj, akkor lehet, hogy érdemes lenne rá áldoznom... :)

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#13) Wolverine válasza Bici (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem játszottam a GW-vel, de valsz. így működik: megveszed, felrakod - a dobozban levő kóddal csinálsz egy accountot az NCSoft honlapjának megfelelő részén, és az itt megadott accnév+jelszó párossal tudsz majd belépni, ha elindítod. Offline játékmód nincs.
Amúgy bankkártyával a WoW havidíja 3300 HUF jelenleg, szerintem nem veszélyes :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) ace a merész válasza Bici (#12) üzenetére


ace a merész
csendes tag

Szia!

a játék a következő képpen működik.
1.: te megveszed a játékot lehetőleg boltban és nem kéz alól
2.: felrakod a játékot ami telepítés után elindul
3.: a dobozban van 1 úgynevezett gamecard: lekaparod a hátulján lévő fémcsíkot és az alatta lévő számmal beregelsz
4.: accnévnek a saját e-mail címedet kell megadnod
5.: kész az accountot amit kedvedre használhatsz

Amugy Wolverine tényleg nem olyan sok az a 3300 HUF, de nézd azt is hogy egy évben 12 hónap van ami már ha jól számolunk 39600 HUF. Abból megveheted a GW mind 3 részét és még fagyira is marad pénzed :))

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#15) Wolverine válasza ace a merész (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Na igen - de közben kellően yóóól szórakozom (általában), és addig sem rombolom az egészségem ;) Mutassatok már gameplay videót GW-ről... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) Huma válasza Wolverine (#15) üzenetére


Huma
addikt

Nézz körül a youtube-n. Ott van egy pár videó.
Ezt érdemes megnézni [link] :DDD

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) Bici válasza ace a merész (#14) üzenetére


Bici
félisten

Köszi szépen a választ! Wolverine-nek is!

3300Ft tényleg nem egy hatalmas összeg, de csak játékra ennyit költeni elég húzós, pláne úgy, hogy a munkám mellett ritkán jut időm játszani, ráadásul össze-vissza. Ha a lejátszott órákért kellene fizetni, akkor beruháznék a WOW-ra, mivel imádom a Warcraft-ot... Remélem lesz Warcraft 4...

Ha már itt tartunk: nem tud valaki valamit arról, hogy végül kiadták-e az act2 és act3-nak nevezett kiegészítőket a War3-hoz? A Rexar campaign végén azt írja a játék, hogy hamarosan letölthető, de sehol sem találom, pedig annak már jó ideje...

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18) ace a merész válasza Bici (#17) üzenetére


ace a merész
csendes tag

nagyon szívesen :B

teljesen igazad van, hogy sokkal jobb lenne, ha csak a játszott órákért kellene fizetni... én nem tagadom, hogy játszottam vele, de beleuntam, ki volt fizetve a hónap... elpazaroltam a pénzt... rosszul éreztem magam emiatt... csak nehogy a Warcraft 4 is fizetős legyen :F

Byez!

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#19) Wolverine válasza Bici (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, kint vannak - ha felpeccseled, akkor megjelenik ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) Bici válasza ace a merész (#18) üzenetére


Bici
félisten

Wolverine: Köszi! :R

Jó lenne, ha a Warcraft4 nem online lenne, hanem olyasmi, mint a War3.
Lehet, hogy jó dolog az onlány játék, de nekem hiányzik a Warcraft3 folytatása... és nem mindig lehet internet közelben játszani, a kiváló küldetésekről nem is beszélve. Kár lenne leállítani a warcraft 1-2-3 sorozatot. Pedig még régen azt olvastam, hogy a Blizzard-nak ez a terve. :O És helyette marad a WOW, mert az fizetős.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#21) Birsmann


Birsmann
tag

Hmmm én teszt helyett inkább ''bemutatónak'' vagy ''ízelítőnek'' nevezném de klassz kis írás ;)
Szerintem én is kipróbálom.

[Szerkesztve]

(#22) ace a merész válasza Birsmann (#21) üzenetére


ace a merész
csendes tag

helyes helyes :C
egyik célja az írásnak hogy megszerettese vagy legalábbis egy kicsit felkeltse az érdeklődéseteket a játék iránt... hidd el hogy ha kellően megtapasztalod a dolgokat, akkor fogod szeretni :DD :DD
amúgy köszi :R

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#23) zolle


zolle
tag

aki tud valami jó magyar allyt, luxon oldalon, az pls írjon!!

(#24) TheElf


TheElf
csendes tag

Azt hiszem az enyém az első igazán negatív ellenvélemény, pedig azt kell mondjam, nem kevés gond van az írással, és talán még több a játékkal. Már rögtön a rövidítés és annak a kifejtése is gond, a versenyképesség kapcsán pedig még a kiadó sem merte ezt belerakni a definícióba, annál inkább egy eltérő megközelítést: A játékosok egymással versenyeznek. Az M sem volt benne, és elsősorban a játék jellege miatt elsősorban inkább Multiplayert jelenthetne. De egy apróság nem nagy dolog, azt leszámítva, hogy akkor tudnál jó véleményt alkotni, ha lenne mihez hasonlítanod, de erről valamiért nem szól az írás.

Az, hogy aki ''igazán kipróbálta'' az meg is szerette pedig a te összehasonlításodban igencsak sánta: Aki igazán kipróbálta a GTA: San Andreast, tehát legalább egyszer végigjátszotta az meg is szerette. Aki igazán kipróbálta az Elite-t, tehát Elite lett benne az is megszerette... Ilyeneket mindenről el lehetne mondani, csakhogy a hangzatos magyarázat nem így igaz: Aki megszereti és sokat áldoz rá csak az jut el az elejéről 20as szintig. A többieknek egyszerűen unalmas a történet, kevés a játékosok közötti interakció, zavaróak a korlátozások, az elsőre szép karakter elveszti az egyediségét, a lerenderelt táj, ha egy rendesen működő engine szolgálná ki, lenne rajta sok karakter, stb. szép lenne, de ilyen lehetőségekkel bíró játékban ez inkább elvárás.

A játék azoknak készült akik nem várják el azt amit egy MMORPG nyújthat, de cserébe nem is akarnak havidíjat fizetni, szeretnek mások ellen játszani (kevésbé vonzza őket a nagy csapat, a nagy társaság) és nyerni (ami azért a legtöbb MMORPG felfogásától távol áll, ezért nem is versenyzik velük a Guild Wars), de ahol nincs build, igazán számít az mennyit gyakorolsz, nem lehet más trükkjeit eltanulva más tollával kéeskedni az mégsem jó nekik. Aki ezt várja, az akár egyszerű PVP módban, akár a világban unlockolgatva az előnyöket eljut oda, hogy játszon, és mint minden egyzerű játéknál itt is az ellenfél játékos adja a változatosságot.

Nem több, nem kevesebb. Szép de buta rendszer, a többi MMORPGnél sokkal primitívebb tartalom, de aki csak PVPzni akar az hiába fizetne a többért, a több csak zavarná. Az MMORPGk aktív játékosai azonban többen vannak. Ehhez a csoporthoz csillogó grafikával kell egyszer villantani, az MMORPG játékosnak a hangulat a változatosság számít (meg ki kell bírni azt is, ha 300 játékos indul útra együtt...), ez látszik is. Ettől még nem jobb.

A többség megunja 10. szint környékén, 20. szintig az jut el akinek tetszik is. NAGYON sok az aki már korán kiesik, mert nagyon hamar vállik unalmassá. Egy MMORPGt többnyire sok hónap játék után (amit élveztek) unnak meg, a Guild Wars többnyire nem él ennyit egy gépen, nem csoda, hogy ilyen az üzleti konstrukció, mert így is drágának érzem. Akár a Dark Age of Camelothoz, akár a World of Warcrafthoz hasonlítva.

Más kérdés, hogy a D&D Onlinevel már majdnem versenyképes... De csak majdnem.

(#25) Zenty válasza TheElf (#24) üzenetére


Zenty
őstag

Relative ,hogy kinek mih hogy jön be!: Pl nálam a wow csődödt mondodt már az elején bele untam!De lehet ha tovább folytatom megreccet volna ,csak a havidij miatt nemvolt kedvem kisérletezni ...

Azért mondja ,''hogy az aki igazán kiprobálta'' ,mert azok megértik a game lényegét is.
Az a baj ,hogy az ugymond vérbeli mmorpg gamerek nem értik a lényegét a gamenek ,és elkezdik oltani már azzonal( Ha érdekel mih a lényege a gw topicba azthiszem már kitárgyaltuk már nézz be oda,mert elég hosszú lehet :D)

Nézz körül mmo piacon max amit gw veri( az mmorpg részéből). Az a wow meg saját házon belül ncsoft gamek esetleg még az everquest
Sok mmo van ahol mindenhol lehet mászkálni meg találkozni ,és mégis gáz a jaték! Szal szerintem nem ez tesz jóvá egy online gamet pedig sokan ezt hiszik... vagy az alap követelményük!
De egyébként nincs ilyen ,hogy jobb a gw-nél,mert ahogy írtam más a lényege a gamenek ,de az mmorpg vér ami benne van már sok mindet aláz már igy is!
Gw keveréke mindenek ezért probál , és többségben sikerül is neki kielégiteni a közzönség sokszinűségét!
Röviden vagy hosszab távon az más kérdés ?
Szal az igazság az ,hogy ritka akinek nem teccik gw elsőre! Egyetlen probléma az a hosszú távú jácchatóság. Egy mmorpg képest mondjuk fejezeteként fél év kevés! Nekem ennyi volt az első fejezett bele unása.
De ha ugy nézzük ,hogy havidij nuku azért ez elég jóh arány.
Akinek meg bejön a pvp része az meg végtelenség gamelés!

Szal amig probál minden igényt kielégiteni a game addig no problem,és többségben sikerül is neki ami nagy szó!

A végére minden újoncnak :)i :
A GW egy újdonság meg kell ismerni ,és rájöhet az ember ,hogy kevés ilyen jóh game van ami ár érték arányba ennyit nyújt ,és ilyen minőséget!( pontosabban semilyen másik hasonló szintü gameről nemtudok.
Aki most akar ismerkedni az MMO világal a legjobb választás ,de csak óvatosan ,mert erre is rá lehet kapni nagyon :D
A másik tábór akinek a havidjból van elegge meg hosszú gamelésből ( nincs ideje rá stb) megintcsak a legjobb választás ,mert a gw kevesebb idő igényel is szorakoztató! Emelett az ingyenes mmok sehol nincsenek a gw-hez képest egyelőre!
A harmadik tábor a sima online multi gamerek.
Ugyancsak érdemes ,mert pvp rendszere gamenek olyan csé filingü ,és a prok benne meg is gazdagothatnak :)

( ingyenes reklám )
:)


Egyelőre ennyi ,mert hulla fáradt vagyok bye :)




[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#26) Zenty válasza Zenty (#25) üzenetére


Zenty
őstag

Üh ami még zavart ,és fontos ,hogy nem akkora aktiv tábor?
Másfél év allat 3 millió eladodt példány az össz fejezetekel együtt! Ennek legaláb fele aktiv ha a körzeteket nézzük!
Pl több hónapos kihagyás útán néztem vissza az első fejezett pve részébe azon gondolván ,hogy tökk üres lehet? De nem még mindig tele van a legtöbb helyen szal lehet találni rendesen party képes embert! Nemugy mint más NAGY mmok-nál ( nem példálodzok :)






[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#27) ace a merész válasza Zenty (#26) üzenetére


ace a merész
csendes tag

ámen! :R

100%-ban ugyan az a véleményünk! köszi hogy írtál :R

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.