Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Winner_hun válasza Sn00k (#50) üzenetére


Winner_hun
félisten

F5 - frissítés, az oldalon mindent újra tölt
Ctrl+F5 - a cache-t üríti.
Egyedül a cookie törlést nem próbáltam, gondolom ott tárolja a dolgokat, hogy meddig, azt nem tudom, honlapkészítőktől függ az érvényességi idejük
mod: megnéztem most is, nem mentette el, ez pech. Az oldal alján ott van az Írjon nekünk rész, ez a mail cím van ott: info@t-online.hu kérdezd meg ott, hogy hogy lehetne megoldani, ők gondolom jobban tudják;)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#52) Sn00k válasza Winner_hun (#51) üzenetére


Sn00k
veterán

OKÉ és még1x THX!

Pacseeee Winner! :D

3njoy the Lif3

(#53) Grizzly79 válasza Winner_hun (#49) üzenetére


Grizzly79
tag

Respect!!! :R

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#54) Sn00k


Sn00k
veterán

kiegészítés/sztaki, itt nyomom egy beállítást és látom E, H betű be van programozva, de ezt hogy hozom elő ill. a szótárt a bill-re ? Mert nyomok sime E vagy H betűt nem történik semmi ;]

3njoy the Lif3

(#55) Winner_hun válasza Sn00k (#54) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt nem értem:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#56) Sn00k válasza Winner_hun (#55) üzenetére


Sn00k
veterán

[link]

Acces key: H, E
de hogy hozom elő ezt a szótárat?

[Szerkesztve]

3njoy the Lif3

(#57) Winner_hun válasza Sn00k (#56) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem így használom, erről nem tudok:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#58) Sn00k válasza Winner_hun (#57) üzenetére


Sn00k
veterán

Pedig ezt innen töltöttem le, amit te linkeltél feljebb... ;]

3njoy the Lif3

(#59) Sn00k


Sn00k
veterán

Mindegy amúgy, mert most megnéztem újra a sztakis kiegíszítődet, és nagyon cool szó kijelőlése, majd jobb egérgomb fordítás :DD

Így műxik , csak múltkor nem figyelmesen olvastam el... :)

3njoy the Lif3

(#60) Sn00k


Sn00k
veterán

Hol lehet beállítani, hogy ez legyen az alapértelmezett böngésző?? 1x felajánlotta , de azóta nem...

3njoy the Lif3

(#61) Winner_hun válasza Sn00k (#60) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eszközök / Beállítások / Általános

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#62) Sn00k válasza Winner_hun (#61) üzenetére


Sn00k
veterán

jah meg van, köszi, jó hogy nem szúrta ki a szememet... ;]

3njoy the Lif3

(#63) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Nalam pl. nem jol jeleniti meg a travian.hu oldal tartalmat belepeskor, ez miert lehet? :U

"Later Nerd!"

(#64) Winner_hun válasza Dr.Burn (#63) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vagy az oldallal van gond, vagy valami kiterjesztés bekavar.
Ha IE-vel jó, akkor az IE Tab-ot tedd fel

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#65) Dr.Burn válasza Winner_hun (#64) üzenetére


Dr.Burn
őstag

IEvel jo. Söt meg linuxon is firefox van es ott is jo. Csak itt winen nem megy. :( IE TAB -al müködik.

"Later Nerd!"

(#66) Winner_hun válasza Dr.Burn (#65) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg adblockot nem használsz? Nekem az a logoutot vágta szét, de szerencsére meglett a hiba.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#67) Dr.Burn válasza Winner_hun (#66) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Nem. Mondjuk a PH bejelentkezesnel is azt csinalja hogy kiirja sikeres bejelentkezes, de nem vagyok bejelentkezve. Ujra megprobalom ujra azt mondja sikeres bejelentkezes, es megsincs. :U IEvel rendesen müködik.

"Later Nerd!"

(#68) Winner_hun válasza Dr.Burn (#67) üzenetére


Winner_hun
félisten

Töröld a kukikat, ürítsd ki a cache-t és jó lesz a bejelentkezés

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#69) Dr.Burn válasza Winner_hun (#68) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Köszi, igy müködik. :R

"Later Nerd!"

(#70) Sn00k


Sn00k
veterán

Fellépek az Asus oldalára és vannak képek , amiket nem nyit meg az FF-em, az Adblock plussom ki van kapcsolva, tehát az nem kavarhat be...

Mitől lehet ez ?

[link]

Meg van más apróság is: a ph oldalán jobb oldalt ha a frissítem a listára nyomok, azt se nagyon akarja megcsinálni, csak többszöri noszogatásra... ez kis apróság, de idegesítő néha:(

[Szerkesztve]

3njoy the Lif3

(#71) Winner_hun válasza Sn00k (#70) üzenetére


Winner_hun
félisten

A képek más böngészővel bejönnek?
A ph-s pedig azért nem jött be, mert az R5-re való átállás miatt (bár nem biztos, hogy pont azért) lassú volt az oldal. Ha vártál volna eleget, frissült volna a listád.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#72) Gh0sT válasza Winner_hun (#71) üzenetére


Gh0sT
addikt

Először is szeretném megköszönni mindkét Firefoxos írásod! :R Megrögzött Operásként esélyt nem láttam arra, hogy valaha böngészőt váltsak, de egész egyszerűen annyira jól konfogilható a Firefox, hogy a régi böngészőm ment a levesbe.

Egy kérdés: talán tőled olvastam valahol, hogy lehetőség van Adblock esetén a keretek blokkolására/eltűntésére is, csak nem találom sehol a postot. Merre keresgéljek? Köszönöm!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#73) Gh0sT válasza Gh0sT (#72) üzenetére


Gh0sT
addikt

Megoldottam...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#74) canniball


canniball
nagyúr

Az InfoRSS-t be lehet-e állítani úgy, hogy:
-az eszköztáron csak egy InfoRSS-ikon van (esetleg más-más színben pompázva attól függően, hogy van-e olvasatlan hír vagy nincs)
-ha erre kattintok egy felugró menüben bejönnek a hírforrások
-majd "ezekre állva" újabb (al)menüben láthatóak a hírek megjelenés szerint, csökkenő sorrendben?
(Tehát olyan Start menüs elrendezést szeretnék.)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#75) Winner_hun válasza canniball (#74) üzenetére


Winner_hun
félisten

Megnyitod a kiegészítő beállításait / Alapok / Cikkcím terület. A felesleges ikonokat itt ki tudod iktatni. A cikkcím stílusnál lehet átállítani a szövegszíneket, ilyen start menüs megoldásról nem tudok.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#76) canniball válasza Winner_hun (#75) üzenetére


canniball
nagyúr

"...ilyen start menüs megoldásról nem tudok."
Pedig számomra ez lett volna a lényeg, akkor maradok a külső RSS-olvasónál. Azért köszi!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#77) opera11 válasza balees (#32) üzenetére


opera11
tag

Ctrl+Bal klikk a képre, operával :P

Vicces aláírás helye

(#78) opera11 válasza DeltaPower (#12) üzenetére


opera11
tag

jobb katt/oldal beállításainak szerkesztése/Tartalom/Beépülők engedélyezése -->pipa ki-->nincs flash. Operában :DD

Vicces aláírás helye

(#79) opera11 válasza Sn00k (#70) üzenetére


opera11
tag

azért mert az asus honlapján annak a fenti képnek a nev, vagy az elérési útjában benne van a banner...okosok...Szal azt sztem letiltottad valamivel :DD

Vicces aláírás helye

(#80) Winner_hun válasza opera11 (#78) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szólj ha észrevetted, hogy itt le van szarva az opera:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#81) Cathfaern válasza Winner_hun (#80) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Moderátori szemmel is mondva, Opera flame-re nem sok szükség van...had tegyem hozzá Winner próbálhattad volna kicsit finomabb stílusban :) (Bár megértelek)

(#82) opera11


opera11
tag

Tipikus hozzáállás... :C
Ha FF topikban szó esik az Operáról, akkor rögtön jönnnek a válogatott poénos szidalmak, de ha operás topikba olvasol, akkor fordítva ez nincs így....Nem különös? :F Jobban belegondolva: Nem

Vicces aláírás helye

(#83) Winner_hun válasza opera11 (#82) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azért, mert más topikokban nem az adott, hanem egy konkurencia termékről van szó, akkor azt a rossz szokást tovább kell terjeszteni? Úgy látszik a te hozzáállásod a tipikus. Legalább is a te szemszögedből.
Firefox topikban amúgy nincs ilyen rossz szokás, hogy az operáról halandzsálnak benne.
Ezennel megkérnélek, az operás hozzászólásaiddal maradj az opera böngészőhöz tartozó topikokban. Én legalább is nem tartok igényt a firefox írásaimhoz tartozó topikok opera böngésző beállításait, bemutatásait stb. tartalmazó hozzászólásokra.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#84) Cathfaern válasza opera11 (#82) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha olvasnád az opera topicot, tudnád hogy azt használok, így ennyit a "tipikus hozzáállás"-ról. Egyszerűen ha nem tűnt volna fel, ez a topic arról szól, hogy milyen kiegészítéseket használjunk Firefoxhoz. Ha egy olyan topik lenne, ahol az a kérdés, hogy ezt vagy azt hogyan oldjunk meg, szerintem senki nem szólna egy rossz szót se azért mert operás megoldást mondasz. Itt igen, mert nem ez a téma. Ennyi.

(#85) jobbacsabba


jobbacsabba
aktív tag

Üdv!

PorableFirefoxot használok, és nem működik benne a DownThemAll! kiegészítő, szerver hibára hivatkozik. Ezmostmi? Segítsetek!
Köszi

(#86) moma válasza opera11 (#82) üzenetére


moma
őstag

A topik címe amit linkeltél: "Böngészőnk beállításanak lementése". Ezért születtek más böngészőkről is hsz-ek... Ha ilyen álltalános címen próbálod elsütni az operáról szóló írásodat, ne csodálkozz...

we all deserve a bit of luck.

(#87) Winner_hun válasza jobbacsabba (#85) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg itt kérdezd meg, több esélyed van a válaszra;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#88) jobbacsabba válasza Winner_hun (#87) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Gondolkodtam, hogy hol tegyem fel a kérdést, de hát végülis ez a kettő hasznos kiterjesztés...:D

[ Szerkesztve ]

(#89) Sn00k


Sn00k
veterán

El lehet valahogy menteni az FF beállításokat?
Fájl alatt csak importálást láttam, de engem az érdekelne, ha pl: újra teszem WinFos, és újra telepítem FF, akkor van valami megoldás, ne keljen mindent újra tenni és megmaradjanak a beállításaim? Meg tudjam , milyen kiegészítők voltak fent... esetleg automatikusan feltelepitse őket... :U

3njoy the Lif3

(#90) Winner_hun válasza Sn00k (#89) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt van a megoldás;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#91) Sn00k válasza Winner_hun (#90) üzenetére


Sn00k
veterán

Kézivel lementettem a profilomat, a MozBackUp-al is...

A kézinél a visszaállítás tulajdonképpen annyi, hogy vissza kell majd másolnom az új FF be a profilt, az adott helyre és kész ?

A kiterjesztéseket fel kell, majd újra tenni??

3njoy the Lif3

(#92) Winner_hun válasza Sn00k (#91) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, vissza kell másolni, a kiterjesztések is megmaradnak. Minden ugyan úgy fog folytatódni, ahogy volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#93) Sn00k válasza Winner_hun (#92) üzenetére


Sn00k
veterán

Hmmm ez óriási :D

mint maga az FF :D, mintha egy kis op rendszer lenne :DD

3njoy the Lif3

(#94) amargo


amargo
addikt

Hamár időjárás, akkor inkább: Idokép

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#95) uratti


uratti
tag

Hali
valaki nem tud egy olyan plugint ami a tv műsorokat jeleníti meg?

Aláírtam

(#96) Winner_hun válasza uratti (#95) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezek közül válogass

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#97) @rglaaf


@rglaaf
veterán

hi sry hogy ide irok de az lenne a kérdésem hogy miért van az hogy a telepitett uj font- nem minden oldalon müködik pedig kivettem a pipát hogy ne az oldalakon lévőt használja :F köszi

PSN:BiZzare_0 ️

(#98) S W A T


S W A T
senior tag

Az a bigyó nagyon tetszik amivel külön növelhetem a kép méretét. :DDD

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#99) S W A T válasza S W A T (#98) üzenetére


S W A T
senior tag

Extended Statusbar

Ez is tetszik.

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#100) S W A T válasza S W A T (#99) üzenetére


S W A T
senior tag

Autohide

Szintén hasznos

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.