Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szabesz


Szabesz
őstag

Kíáncsi vagyok a végére, hamár én is hasonló átverés áldozata lettem... :(

¯\_(ツ)_/¯

(#2) adalbert1


adalbert1
veterán

Érdekes írás, kár hogy ilyen férgek is léteznek a világban...
Mintha már olvastam volna vmelyik. topicban a storydat, de sajnos nem emlékszek a végére, így kíváncsian várom a folytatást...
Remélem a szart is kiverték belőle (habár ezt úgyse írnád le, mégha így is történt volna).

(#3) woodpaul


woodpaul
őstag

Köszönöm az érdeklődést!

Esetleg azután, ha lement a teljes írás, összegyűjthetnénk, milyen elővigyázatosságokkal lehet elkerülni a hasonló helyzeteket.

Szabesz:
Leírnád röviden, mi történt?

Androidő

(#4) Szabesz válasza woodpaul (#3) üzenetére


Szabesz
őstag

[link]
Az elején még nem hittem hogy átverés áldozata vagyok, de a végére már egyre reménytelenebb lett a dolog.. ha még nyáron időben feleszmélek, még lett volna rá időm hogy felkutassam jópármagammal, de így suli közben nem...

¯\_(ツ)_/¯

(#5) divergens


divergens
tag

várom én is folytatást, hogy milyen szerephez jutottak a hústornyok:)

üzleteltem már én is itt ph!-n, adtam, vettem..gari mentes cuccot még nem vettem..a mostani laptopom is itt vettem, a múlthéten elszált benne a ram....majd gariztatom..

[Szerkesztve]

quake III arena

(#6) RexpecT


RexpecT
addikt

Én ezért nem szeretek használt cuccot venni, pláne ha nincs rá garancia...
Várom a folytatást !

(#7) Yc00n


Yc00n
csendes tag

érdeklődve várom a történet folytatását remélem happy end ;)

(#8) woodpaul válasza Yc00n (#7) üzenetére


woodpaul
őstag

Holnap kiderül! :)

Androidő

(#9) woodpaul válasza Szabesz (#4) üzenetére


woodpaul
őstag

Sajnálom, hogy így jártál. Nekem is bő egy hetem ment rá az ügyre (meg az idegrendszerem). Ha nincs a diákmatricás nyom, esélyem sem lett volna. Így megvolt a lehetőség; holnap kiderül, sikerült-e élni vele... ;)

Androidő

(#10) Oliverda


Oliverda
félisten

Már tűkön ülök! :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#11) Dictator^


Dictator^
veterán

csak az irást olvastam el és a hszeket nem , de ez a történet már végigment annó a ph-n ha jól tudom, ha nem nem, holnap elolvasom a kötvetkezőt, de mintha emlékeznék a végére..

azért nem semmi persze...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12) ktg3


ktg3
őstag

mikor jön már a következő??? :O
:DDD

(#13) WillChi válasza woodpaul (#8) üzenetére


WillChi
senior tag

Én tudom, hogy mi lett a vége, és elnézést kell kérnem az első részben becsúszott 'malőr'-ért... :B Race-szel töröltettem az ominózus HSZ-t.

Egyébként gratula az íráshoz, elég érdekes tud lenni így, hogy darabokban közlöd az egészet (még úgy is, hogy tudom mi lesz a vége - de senkinek nem mondom el...). :R

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#14) Dictator^


Dictator^
veterán

igen jól emlékeztem, én is ismerem a történetet, nem akarom lelöni a 2. poén-t (nem a történet végére gondolok) csak a III rész után irom le...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#15) woodpaul válasza ktg3 (#12) üzenetére


woodpaul
őstag

Mindjárt nekilátok a felvitelének. :)

Androidő

(#16) woodpaul válasza WillChi (#13) üzenetére


woodpaul
őstag

Köszönöm! :)
Eredetileg egyben akartam leadni, de túl hosszú volt a szöveg. Így aztán azt gondoltam, ''trilógiát'' csinálok belőle. :D

Bár nem tudom, mit írtál, de semmi gond! Nem láthatták olyan sokat...

Jól van az ''új'' kutyusod? Az én közép-schnauzerem tavaly októberben pusztult el, még mindig nagyon hiányzik... :(

Androidő

(#17) woodpaul válasza Dictator^ (#14) üzenetére


woodpaul
őstag

Kiváncsivá teszel, nem tudom, milyen 2. poénra gondolsz! :)
Sebaj, nemsokára leírhatod. ;)

Androidő

(#18) WillChi válasza woodpaul (#16) üzenetére


WillChi
senior tag

Azt, hogy mit írtam, megírom inkább priviben.

Köszönöm szépen, a kutya jól van (esténként bent alszik az ágy mellett egy szőnyegen)... :B ;)

Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted a snacit. Mikor az enyém elpusztult bőgtem, mint egy gyerek, mert annyira szerettem (egyébként Ő is engem).

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.