Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) mikk2000


mikk2000
őstag

Elég érdekes hogy pont annak a kártyának a hűtését cseréled le, amihez nem is kéne nyúlni...

Néhányatokban felmerülhet a kérdés, hogy miért is nem felelt meg nekem az Asus hűtése?

Először is nem barátkoztam meg avval, hogy a memóriák nem érnek hozzá a hűtőhöz, és hosszantartó játék után a GPU hőmérséklete is számomra magasnak bizonyult.
70%-os ventilátor fordulatszám mellett 69fokig melegedett fel a mag, és ezen a fordulaton már a hangja meglehetősen zavaró volt hosszabb távon.


Ezt nem tudom hogy hoztad össze, nekem ilyen hőfoknál 30% körül forgott a venti, pedig gyorsabbra vettem mint maga a gyári beállítás volt. A gyári beállításokban, amit pl ATT-ben megnézhetsz, láthatóan szerepel 100 fok hőmérséklet is. Tehát el tudom mondani ismét azt, hogy kurvára fölösleges hűteni egy alkatrészt olyan érték alá, amit biztonsággal elbír. Az hogy valaki kitalálja, hogy neki 60 vgy 70 fok az sok és jajj, az csak a saját elméjének a játéka. Meg kell nézni a gyári specifikációt (illetve itt pl a forgási sebesség/hőmérséklet táblázatot), és ahhoz igazodni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.