Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Andie


Andie
őstag

Szombaton a Szerájba mentem bnömhöz, és ott kanyarogtam mire le tudtam parkolni (végül a szeráj utcájában, beljebb az előtt a hivatali épület elött, mi is az ott? ) - és közben láttam, hogy a túloldalt, a hidra felmenö sávban duplázik egy kisbusz vészvillogóval. Valami drogéria vagy mi volt ott, gondolom oda jött az illető. Hát a jobb sávban közlekedök mindegyike nyomta fél percig a dudát, amig kikerülte, nemtom az illető hogy könyvelte el magában benn a boltban :)
Egyébként az ilyeneknél mindig az jut eszembe, hogyha még meglenne a piros transitom (81-es ősöreg csoda), fém első-hátsó lökháritókkal, az a zastavásan hajlitott 5-ös vas fajta... Ezeket kicsit megszélesiteni, hogy egy 10 centivel túllógjon a kasztnin, és az ilyen mellett jó közel elmenni, végigszántani vele az oldalát a hüjéjének...
Csak azabaj, hogy én ilyen szerencsétlen békés természetü vagyko, ráadásul félig épitész, félig programozó, ezért utálom a rombolást, és alkotni szeretek. Igy nem volna szivem egy másik autót összebaxni, bármennyire is megérdemli. (pl komoly fizikai fájdalmat érzek ha összekarcolt (kulccsal, stb) tetejü, oldalú autót látok)

A képekhez egyébként csak annyit, hogy télleg jó volna valami comment alájuk, mer soxor csak sejtem, hogy melyik autóval van gond. Mer állókép, látszólag épp haladhatna is az a teherautó pl a szélsö sávban - bár sejtem, hogy azért fotóztad, mer állt.
Pl az audi is kanyarodhatott éppen, mikor lekaptad.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.