Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) bocX válasza JoHnni (#21) üzenetére


bocX
tag

na ha már parkolásnál tartunk, ez van, nagyon kevés parkoló hely van kialakítva, télleg kéne már valamit újítani. nagy ritkán én is kénytelen vagyok szabálytalankodni, de nem sűrűn szoktam (inkább megpróbálok rendesen parkolni, és fizetek ki 1-200 Ft-ot minthogy megvágjának a 10* árával). ha csak 2 percre megyek ügyet intézni, akkor szoktam hanyagolni a témát, akkor villogó ki.

na meg a parkolási szokások, ugy rááll az emberre párhuzamos parkolóba hogy télleg nem lehet kiállni, vagy csak 20adjára, vagy merőleges parkolóban hogy nem lehet az ajtót kinyitni. multkor nagyon bepöccentem. nem volt másképp hely, más is bénán parkolt, ráállt a csikra, akkor én is igy kényszerültem parkolni, egy kisebb másik autó meg éppen csak elfért volna a túloldalon. állok, vártam haveromat, megbeszéltük megvárom, beparkolok, én a kocsiba maradtam, jön egy bmw-s, beakar állni (végülis be is állt, na de mondom szerencsétlen hogy fog a msáik autós beszállni, mert bmw-s ugy állt be, kitdjon szállni - na jha - de hogy szállt, nekib@$zta az én autómnak az ő ajtaját, kiugrok, mondom ezt mégis hogy képzeli (mondjuk annyira nem mertem szolni csak mégis rákérdeztem, mert eléggé gorilla volt a csávó), vállat vont azt elment. szal télleg egyesek mit meg nem tehetnek, jött haver, azt el is huztunk. az autón hálistennek csak a díszléc kopott meg, meg ottmaradt az ő autójának a szine. :(

más: srác 10 percre ment be tescoba, és valami tudatlan, nem törödöm egyén összetörte az autójának a bal elejét, első lámpa totál, lökös beszakadt, meg kicsit megnyomta a sárvédő ívet - cetli persze nuku, meg mire kiért, nem volt ott senki, tanu szintén senki, ennyi, igy járt....sajnos. :((

lassan télleg elgondolkozik az ember egy gallytörön :((

bocs ha kicsit hosszú lett

[Szerkesztve]

sok munka és ugyanannyi lazaság

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.