Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Renwick


Renwick
őstag

Bazz, te vezetés közben fotózol a mobiloddal? :C

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#2) lajo


lajo
senior tag

A legelső kocsi milyen márka? Amelyikkel a Prison Breakban is lehet találkozni :)

(#3) Rive


Rive
veterán

Ha jól emlékszem régebben volt valami olyan vonala a rendőrségnek, ahova be lehetett küldeni az efféle mobilos fotókat.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#4) Polacheck válasza Rive (#3) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Igazából értelmetlen lenne. Egy fél óráig figyeltem vezetés közben, és kb. 30 autót láttam hasonló parkolási stílussal. Marad az, hogy fotózgatok békésen, és megosztom. Hátha az egyik paraszt látja magát, és elgondolkodik.

less qq more pewpew!

(#5) VladimirR válasza Renwick (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

amikor a paraszt nem az utat figyeli vezetes kozben

(#6) fLeSs válasza VladimirR (#5) üzenetére


fLeSs
nagyúr

piros lámpánál nem oszt...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) Polacheck válasza VladimirR (#5) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Egy készült veztés közben, a többi pirosnál, parkolásnál, gyalog.

less qq more pewpew!

(#8) Kraptor válasza lajo (#2) üzenetére


Kraptor
őstag

Crysler Crossfire

(#9) VladimirR válasza fLeSs (#6) üzenetére


VladimirR
nagyúr

piros lampanal ment 22-vel?

Polacheck: egen, sok keprol latszik, hogy alltal, viszont ettol fuggetlenul rettentoen zavaro, mikor azert alla a sor, vagy azert kell kikerulo manover, mert valaki a telefonjat buzeralja vezetes kozben

btw lehet, hogy ok meg csak egyetlen alkalommal parkoltak igy, maskor mindig szepen, parhuzamosan, 30 cm-re a vonaltol allnak meg

[Szerkesztve]

(#10) Polacheck válasza VladimirR (#9) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Aláírom, ha zavaró, ezért nem is csinálok ilyet.

Lehet, hogy most az egyszer álltak meg így, de nem hiszem. Sőt. Nem érdekel, ha valaki miatt én szívok 5 percet, mert úgy rámáll.

less qq more pewpew!

(#11) Rive válasza Polacheck (#4) üzenetére


Rive
veterán

Igazából értelmetlen lenne. Egy fél óráig figyeltem vezetés közben, és kb. 30 autót láttam hasonló parkolási stílussal.
Az se zavar senkit, hogy a nemrég kirakott automat trafipax ontja a fotókat. Többet lehet kasszírozni és passz.

Jó, persze ezt is ki lehet kerülni, mint (szinte) bármi mást.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#12) evR


evR
aktív tag

Polacheck bácsi! lehetséges lenne, hogy legközelebb lesznek képaláírások? szerintem dobnának a dolgon, hogy akkor amikor épp fotóztad, akkor mi járt a fejedben ill. lehetséges, h jobban megértené az átlag a helyzetet.. szvsz nem hülye 5let! :D
persze h nem, hisz' tőlem származik... :C

''...trend a lelke mindennek...''

(#13) Polacheck válasza evR (#12) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Elképzelhető. Most a no comment volt a fő elv, de meglátjuk, hogy mit hoz a jövő.

less qq more pewpew!

(#14) tkazmer válasza Polacheck (#4) üzenetére


tkazmer
addikt

Nem tudtad, hogy Mercedes S-el lehet ilyet? Benne van a KRESZ-ben...mint ahogy az is, h BMW 745-el át lehet menni a piroson, és Audi A6 3.2Quattroval pedig lehet autópályán jobbról előzni..... :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#15) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16) copass válasza lajo (#2) üzenetére


copass
veterán

chrysler crossfire, szuper kis gép, 30E $
hopp, bevariáltam a rendezéssel.
akkor veszek egy ilyet és kell a túrónak a jogsi!:)

[Szerkesztve]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#17) Andie válasza BlacKSouL (#15) üzenetére


Andie
őstag

Ez Szegeden készült :D

Node on:
Rémes, miket képesek az emberek alkotni a városban. A duplázások már olyan megszokottak, mint németben, ahol 10 éve rácsodálkoztam, hogy mernek megállni a már parkoló sor mellett?!
Fenn a járdán, keresztben a rakodó területen, zebrán, garázskijáróban, járdaszigeten, akárhol, ahol talpalattnyi hely van. Addig végülis nincs ezzel nagy gond, amig nem akadályozzák a forgalmat. De mikor a 2sávos útból emiatt lesz 1sávos (lásd Teréz körút és folytatása), akkor ott már énis köpködök.
Valahol viszont mint autós, meg is értem. Nem egyszer volt már nekemis olyan, hogy egy forgalmas részen kellett volna beugranom boltba, ügyintézni, vagy akármi. Ilyenkor az ember a 2 perces ügyintézés miatt fél órát kering, ill sétál, hogy normális helyre állhasson. Nagyon kevés a hely Pesten. Én ugyan nem teszem le a kocsit a villamos sinekre, meg a szélső sávba, mer annál jobban féltem. De évente 1x pl megállok vészvillogóval félig a buszmegállóba belógva - mint a minap is a böszörményi úti OTP elött.
Történt ugyanis, hogy 1 szál gyors átutalást akartam végezni, mint megannyiszor már, és tudom, hogy 2 perc az egész, még ha vannak is előttem. Nem volt hely, csak a buszmegállónál, az utolsó autó jó méterre állt az előtte lévőtől, igy jól ráhúzódtam, minnél kisebb rész lógjon be a kocsiból a megállóba. Villogó ki, indulás. Átszaladtam az úton, be a bankban. Téptem cetlit, várakozók 1. Remek.
Eltelik 5 perc, semmi. Sorba szólitják az embereket, de az én szériámat (150,151,152... ) nem. Mi a tök van. Közben sasolok mint állat, hogy
1. nehogy meghúzzák, jólelkü buszosok
2. parkolóör ne pécézzen ki
3. rendőrnek ne tünjek fel.
Újabb 5 perc, még mindig semmi. Már ott voltam, hogy megkérdem, vajon pénztári befizetés van-e itt? Mikor látom ám, hogy egy rendőr megáll itt az OTP elött a lámpánál. Szemben pont rálát a vészvillogó kocsimra. Basszus. Parázok mint állat. Továbbmegy, megnyugszok kicsit. Eltelik 2 perc, látom jön a hekus a túloldalt, megáll mögöttem vészvillogóval!!! Veszik a sapkájukat, szállnak ki. Kész, már éreztem is, ahogy ugrik az 5 rongy a zsebemből.
Ebben a pillanatban szólitanak. Odamegyek, félig az utcára sasolva gyorsan utalom a pénzt a kiscsajjal. Közben látom, kiszáll a két hekus, nézik a kocsim, de szépen elvonulnak mellette, és bemennek egy közeli házba. :D
Gyorsan elraktam a papirokat, rohanok, szállok be és húztam - volna a francba - csakhogy a rendőr is kb 20 centire rám állt. Nabassszus. Ö mondjuk már erösen benne volt a buszmegállóba :D
Kb 3x kellett előre-hátra mozognom, erős kormánycsavargatással, mire kijáccottam a kocsit a lyukból. A rendőrt meg is koccantottam kicsit :D

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#18) dragonfx válasza lajo (#2) üzenetére


dragonfx
veterán

bentley continental gt nem???
a nyugati és az oktogon között.
Persze mert 80 milkás kocsivla mndent lehet mi? :(((

Amugy egy C-s mercit néztzetek majd meg a moricz felé a villamos megálló egyből a lánchíd utáni a kanyar után, merci hátrafelé seggel félre fel járdára mert nincs hely, helye szinte centire betanulta szerintme mert vagy 20x láttam ugyanugy parkolni.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#19) tuskooo válasza dragonfx (#18) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem az, látszik is rajta, h mi (korábban már írták amúgy) :)

(#20) RAM válasza dragonfx (#18) üzenetére


RAM
őstag

ja, Bentley Continental GT szigorúan :DDD
Chrysler Crossfire ;]

[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#21) JoHnni


JoHnni
senior tag

Azért hozzá kell tenni, hogy pesten elég szar a parkolás, egyszerűen nincs lehetőség csúcsba szabályosan parkolni, nincs hely!

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#22) bocX válasza JoHnni (#21) üzenetére


bocX
tag

na ha már parkolásnál tartunk, ez van, nagyon kevés parkoló hely van kialakítva, télleg kéne már valamit újítani. nagy ritkán én is kénytelen vagyok szabálytalankodni, de nem sűrűn szoktam (inkább megpróbálok rendesen parkolni, és fizetek ki 1-200 Ft-ot minthogy megvágjának a 10* árával). ha csak 2 percre megyek ügyet intézni, akkor szoktam hanyagolni a témát, akkor villogó ki.

na meg a parkolási szokások, ugy rááll az emberre párhuzamos parkolóba hogy télleg nem lehet kiállni, vagy csak 20adjára, vagy merőleges parkolóban hogy nem lehet az ajtót kinyitni. multkor nagyon bepöccentem. nem volt másképp hely, más is bénán parkolt, ráállt a csikra, akkor én is igy kényszerültem parkolni, egy kisebb másik autó meg éppen csak elfért volna a túloldalon. állok, vártam haveromat, megbeszéltük megvárom, beparkolok, én a kocsiba maradtam, jön egy bmw-s, beakar állni (végülis be is állt, na de mondom szerencsétlen hogy fog a msáik autós beszállni, mert bmw-s ugy állt be, kitdjon szállni - na jha - de hogy szállt, nekib@$zta az én autómnak az ő ajtaját, kiugrok, mondom ezt mégis hogy képzeli (mondjuk annyira nem mertem szolni csak mégis rákérdeztem, mert eléggé gorilla volt a csávó), vállat vont azt elment. szal télleg egyesek mit meg nem tehetnek, jött haver, azt el is huztunk. az autón hálistennek csak a díszléc kopott meg, meg ottmaradt az ő autójának a szine. :(

más: srác 10 percre ment be tescoba, és valami tudatlan, nem törödöm egyén összetörte az autójának a bal elejét, első lámpa totál, lökös beszakadt, meg kicsit megnyomta a sárvédő ívet - cetli persze nuku, meg mire kiért, nem volt ott senki, tanu szintén senki, ennyi, igy járt....sajnos. :((

lassan télleg elgondolkozik az ember egy gallytörön :((

bocs ha kicsit hosszú lett

[Szerkesztve]

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#23) BlacKSouL válasza Andie (#17) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az a baj - amit már sokan sokszor elmondtak - hogy Pest nem bír el 2M+ embert, területileg, és amíg egy négytagú család minimum 3 autóval közlekedik reggel és este, mert mindegyikük máshova megy, dolgozni, iskolába, stb, és minden 100 autóból amit az utcán látni 95-ben 1 ember ül, addig biztos hogy sokkal több autó lesz, mint parkoló, és valahol muszáj parkolni alapon akárhol megállnak az emberek. Azokról a dolgozókról nem beszélve, akiknek a munkájukhoz kell az autó. Én is dolgoztam kiszállítóként Pesten egy ideig, volt szerencsém tapasztalni - lévén hogy a Szabadság tér mögött, a Széchenyi utcában volt az iroda - hogy miután egy körút után visszamentem, jó 15 percig keringtem a tömbök közt, míg az irodától 400 méterre legalább le tudtam rakni a kocsit, és hát kurva fasza volt 35-40 tonert, meg 2-3 nyomtatót cipelészni a kocsihoz. Pláne télen.
És mindehhez még hozzájönnek a címbéli parasztok, akik csak azért parkolnak úgy, oda, ahogy és ahova, mert legszívesebben még sz@rni is kocsival mennének, meg hát nehogy má' ne villogjak a fasza kocsimmal..
De az biztos, hogy amíg folyik ez a nagy Pest-centralizálódás, márpedig még mindig folyik, addig erre egész biztos nem lesz megoldás.. :(

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24) #64791808


#64791808
törölt tag

Ez a parkolás témakör meg a nagykocsiknak minden lehet témakör is kényes.

1., Pesten nagyon kevés a hely, és könnyen előfordulhat, hogy olyan helyre állsz, hogy mire a parkolóórától megfordulsz, MÁR megbüntettek. Én azt mondom, hogy mindenki parkol, ahová tud, DE SEMMI ESETRE SEM ZAVARHATJA A FORGALMAT. Aki megáll a nagykörúton a külső sávban, na annak mehet az ötvenezres csekk. De az, hogy valaki belóg a buszmegállóba valamennyire,vagy a keletinél felparkol a füves részre... ugyan szabálysértés, de senkinek nem fáj.

2., Nagy autóval mindent szabad. Namost ennek is megvan a szintje. Először is autópályán a max sebesség 130. Másodszor pedig a szabályosan gyorsabban haladó autót el kell engedni. Aki 110-et megy a belsős sávban,és nem engedi el a mögötte lévő autót, az SZABÁLYSÉRTÉST követ el. Ezt persze nem büntetik, meg nem veszik észre, de attól még az. Aki pedig MEGTEHETI, hogy elengedjen egy 170-nel zúzó audit, de NEM TESZI MEG, az nem követ el szabálysértést, viszont oltári nagy bunkó.

Van itt még valami. Ha valaki gyorsabban jön mögöttünk, akkor nincs jogunk eldönteni, hogy ő szabálytalanul jön, vagy sem. Igen, ezt is kimondja a kresz, mint ahogy azt is, hogy más szabálytalansága nem adhat okot arra, hogy mi is azok legyünk. Tehát ha jön az a kurva audi 170-nel, akkor EL KELL ENGEDNI, természetesen csak akkor, ha ez bennünket érős fékezésre nem kényszerít. Senki nem várja el, hogy 140-ről satuzz 90-re, hogy be tudj állni két kamion mögé. De ha megteheted, meg kell tenni.

Mivel a magyar autóstársadalom oly mértékben utolsó proli szinten van, hogy az emberek 90%-ának erre az a reakciója, hogy ''mocskosburzsuly jó autója van dögöljön meg minek megy gyorsan, kurva anyját'', és nagyon sok esetben már csak azért sem engedi el, semmi csodálkoznivaló nincs azon, hogy a nagy és erős motorral szerelt autók tulajdonosai sok esetben minősíthetetlen magatartást tanusítanak, ugyanis valószínűlet iszonyúan elegük van abból, hogy van alattuk egy 400 lovas dög, de apuka a szuzukival csakazéris betart nekik. Amit tesznek, azt elítélem, de tökéletesen megértem.

Egy utolsó adalék: amikor én kamionsort előzök 180-nal, és mögém ér egy opel corsa, az elmegy a picsába, mert mindennek van határa.

(#25) #64791808 válasza BlacKSouL (#23) üzenetére


#64791808
törölt tag

Egyetértek.

Namost először is nem ártana, ha az M0-ás elkerülő a mostani helyett egy 2x3 vagy 2x4 sávos, egész Budapestet körülfogó út lenne. Lehet itt akármilyen közlekedési fejlesztés, addig, amíg annak is keresztül kell mennie Budapesten, akinek nem ez a célja, és csak átmenne, addig mindig is dugók lesznek.

A második lépcső, hogy addig, amíg a tömegközlekedés nem ér el egy európai színvonalat (ne mondja senki, hgoy ott van, mert kurvára nincs ott), addig én is kocsiba fogok ülni, akkor is, ha csak 4 villamosmegállót kellene menni. És ezzel nem csak én vagyok így. Más sem szivesen szívja mások cigarettafüstjét, szagolja a másik szájszagát, teszi ki magát a tömegnyomornak, stb stb.

Ez egy probléma, aminek csak egyetlen irányból van megoldási lehetősége. Az, hogy a probléma mikorra oldódik meg, az csak attól függ, hogy az emberek odafenn, és idelenn mikor jönnek rá arra, hogy csak a fent említett sorrendben lehet a problémát megoldani. De mivel az emberek buták idelenn, odafenn meg korruptak, ezért ez soha nem fog bekövetkezni.

Javaslatom: aki megteheti, menjen el külföldre, és felejtsen el hazajönni. Nem, ott sem minden fenékig tejfel, dehogy is... de ennél garantáltan jobb.

(#26) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Sajnos ez Magyarország, Budapest, de az azt bizonyítja hogy kevés a parkolóhely. :U

"Csak úgy mondom"

(#27) Cane


Cane
őstag

namármost adott egy eredetileg 4 sávos út a belvárosban, azonban a két szélső sávot átbarkácsolták parkolósávnak, ahol 50m-re lenne is egy hely. de mit csinál a fókatestű amazon? ráhúzódik a parkolósávra ahogy tud, majd vészvillogó ki és bemegy a fagyizóba, ami így már csak 5m-re van tőle. a másik tulok 200m-el odébb ugyanígy a bankautomatát csapkodja, parányi kezeivel. így lesz a maradék 1-1 közlekedő sávból max 1,5 sáv, de mi történik akkor ha jön egy mentőautó sürgős esettel? ...kit érdekel? hadd egyem már meg a fagyim!

a másik. pár éve ez pécsett történt, azt hiszem a volt Konzum aruház környékén levő forgalmas parkolóban, de nem vagyok biztos a pontos helyszínben, mivel nekem úgy mesélték el a történet ismerőseim: megtörtént a bevásárlás, ügyintézés, stb. vissza az autóhoz a parkolóba, minden okés. mivel a szűkebb hely miatt kiállt a sofőr az autóval, jött a beszállás. az utas akkor szállt volna be az autóba, de a zsebéből kirántva a kezét, kikapott egy fél marék aprópénzt, ami elgurult a már félig üres parkolóhelyre, ahol az autó állt még másodpercekkel korábban. az utas intett a sofőrnek, hogy álljon előrébb, mert nem látja mennyi aprópénz gurult el és hová. a sofőrjük előrébb állt, majd így teljesen kiürült ez a parkolóhely, csak az ''aprós'' gyűjtötte be lehajolva a pénzt. már csak 1-2 db volt elszórva, amikor is tempósan közeledik egy pepec kisautóval egy kb. fél évszázados aszalt szilva arcú nőnek látszó személy, a pofázmányán kb. fél kg szórógittel és dudálva jelzi az utasnak, valami ilyesmit sugárzó arccal, hogy ''hülyegyerek! húzzámáinnét, mert most ideállok és ez az én helyem lesz!'' a srác int, hogy egy pillanat, mindjárt végez és fel akarja venni talán az uccsó aprót az aszfaltról. de ekkor nono! nem így van ez! aljas cselnek és sunyi trükknek vélte az utas közleményét a büdös banya, emiatt szekerét nem annyira finoman nekivezette lökössel az utasunk lábának, aki a váratlan és hirtelen találkozás miatt előrébb szökkent, de inkább esett, majd a lábát fájlalta, mert az beütődött a lökösbe kicsit. A kocsi orra elől kikászálódva, megkérdezte banyánkat: hogy mit képzel?! ezért fel is jelennthetem!
a banya nem reagált semmit, még arca sem rezzent, majd gyíkbőr neszeszerével távozott valamerre, mintha minden a legnagyobb rendben történt volna. erre jött az egyenlítés: ismerve a jó magyar szokásokat, az utas és sofőrje viszontlátásképpen illedelmesen jókurvaanyáddal elköszönt a művésznőtől.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#28) Nightmare


Nightmare
senior tag

Tudjátok...kórházzal szemben parkolódíjat szedni elég nagy görénység. :((( És úgy;hogy közben nem is láttam se táblát;se órát...de az 1200 forintot be kell fizetnem. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#29) Solad válasza lajo (#2) üzenetére


Solad
őstag

a crossfire ;] feliratbol kiindulva ATI

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30) Solad válasza Nightmare (#28) üzenetére


Solad
őstag

<ironia>Igen az. Ahogy iskolaval, egyetemmel, templommal, nagybolttal, kisbolttal, epulettel szemben is az. </ ironia>


#27: ebben az esetben a kedves autos megerdemelte volna, hogy nemi kulserelmi nyom maradjon a lokhariton oz utkozes helyen :(((

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#31) Nightmare válasza Solad (#30) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ez most komlyból írtad vagy ironikusan? :DDD

Amúgy szted etikus? :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#32) Solad válasza Nightmare (#31) üzenetére


Solad
őstag

Igazabol ugy gondolom hogy nem etikus, de sajnos nem lehet mit csinalni. Ha a korhazak elotti terulet mentesul a parkolasi dij alol akkor mar korbe is kellene, meg hat ''ott mar nem volt hely, de a korhazba mentem'' es maris nem lehet meghuzni a hatart. a kisujj es kar esete, amit lehetne meg tovabb ragozni.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#33) Nightmare válasza Solad (#32) üzenetére


Nightmare
senior tag

Erre csak egy mondatot tudok...magyarország egyre szarabb...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#34) Etzel


Etzel
aktív tag

Ha már a parkolásnál tartunk, és ne csak az anyaországunkban szidalmazzuk egymást, itt egy példa, a türelmetlen emberekre...
[link]
:(

(#35) degu válasza Nightmare (#33) üzenetére


degu
senior tag

Nem vagy Te tul optimista? :F
Szerintem ennyire nem jo a helyzet! :O

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#36) Andie válasza #64791808 (#24) üzenetére


Andie
őstag

Ha egy corsa 180nál mögédér, akkor annak már igen komoly lendülete van a korábbi lejtőről, plusz hátszél, úgyhogy adj neki még +10-et, aztán szépen el is marad :D

u.i.: megnéztem az opel.hu-n, a legbrutálabb gyári corsa 172-t visz maxra. :P
Egy százast még rátesz azt utol is ér :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#37) degu válasza Solad (#32) üzenetére


degu
senior tag

A hiena nem ismer meltanyossagot! :(
Orvoshoz mentem,a rendelo elott parkolo-automatak garmadaja!
Reggel 7 ora! Az orvorsa kb 2 orat saccoltam... :R
A ket ora bedobott penzre a hiena automataja kidobott egy szaros papirt,amin az allt,hogy parkolasi ido lejar 9 orakor!!! :W :( amikor az automatan feketen-feheren az allt,hogy a fizetos ido 8 oratol kezdodik! :Y :((
Egy masik topikban mar irtam a belvarosi onjaro,parkolast tilto tablakrol,amik hol itt,hol ott jelennek meg varatlanul,a hienak meg lepucoljak az ott parkolo autokat a jarda mellol!
/Ez nekem 22 rugoba kerult 2 eve! :W :Y /
Ugyhogy hagyjuk a fenebe az egeszet! A bucsucedulak ota ez az emberiseg altal kiagyalt legnagyobb csibeszseg! :(( :( :O

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#38) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Velem is csesztek már ki nemegyszer. Volt hogy ki se tudtam állni, meg kellett várni a szőrös kalapos Muzukis asszonyt. Bekaphassák. :((

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#39) bocX


bocX
tag

...ennyit a parkolásról [link] :DDD
bocs az off-ért!

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#40) naraku


naraku
aktív tag

Hát télleg durva képek látom szépen ráparkoltak a járdára.Grat nekik. :))

(#41) duracell89 válasza dragonfx (#18) üzenetére


duracell89
senior tag

Neem, az télleg egy crossfire, és használtan kb. annyi mint egy skoda octavia. :)
Bár ettől függetlenül paraszt a tulaj. ;)

(#42) Solad válasza degu (#37) üzenetére


Solad
őstag

a hiena szo konkretan sert. Magam is kiprobaltam egy hetre a parkolasi ellenorseget (jo moka volt ;] )

azt nem ertem, hogy 7-kor ohgyan szamolt kilencig. Ha delutan otkor kersz egy ketorasat, arra masnap kilenc van nyomtatva mint ervenyesseg. szvsz ott gaz lehetett az automataval, de ha erre megbirsagoltak, az ugyfelszolgalaton egy perc alatt toroltek volna a potdijat.


Ha parkolast tilto tabla hatalya alatt parkolsz, akkor meg a parkoloor nem potdijaz, ellenben a kozteres vagy a rendor igan (sokkal nagyon osszeggel) (ilyen vandortablakrol meg nem hallottam :F)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#43) degu válasza Solad (#42) üzenetére


degu
senior tag

Nem szeretnek vegnelkuli threadokba bonyolodni!
Mar vagy 80x leirtam reszletesen a rablomesemet,meg a velemenyem a tarsadalmon,es a kiszolgaltatott allampolgarokon eloskodo gatlastalan *uzletemberekrol*
Az a benyomasom,hogy Te egy kisse idealista vagy... :R
Azt hiszed meg,hogy a dolgok rendben,becsuletesen,embersegesen mennek! :(
Irigyellek! :R /Ha erdekelnek a tenyek,maganban szivesen leirom,reszletesen,de a topikot nem akarom ismetelten untatni a torteneteimmel/
Ha pedig a hiena szot konkretan sertonek erzed ezekre az adoberlokre,...akkor nevezzuk ezentul a hienat...sakalnak! :DDD

[Szerkesztve]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#44) SLYM válasza Polacheck (#4) üzenetére


SLYM
veterán

mé nem húztad meg a kocsiját? ;]

(#45) degu


degu
senior tag

Hat mindig meg tudnak lepni ezek a sakalok,az ujabb,es ujabb haracsolo,rablo,agyafurt otleteikkel! :(
Mar Rackevet is elfoglaltak! :( :((
Fel akartam tolteni a telefonom a bankautomatanal. 2-3 ember allt ott mar.Na-gondoltam ez legalabb 5-6 perc,tehat bedobok valamennyi penct a parkolooraba,nekem ne szenyozzon az ott cirkulalo berenc! :((
Mennyi is legyen? Mondjuk 5 perc...bedobok egy huszast...meg se nyekken! Uzen a sakal:-dobjon be meg penct! :W Mi a f*szret? :F Na..mondom 20Ft-ert nem spilazok! Bedobok meg egy huszast...a tetu ismet *uzen*...dobjon be meg penct! :Y
Szerintetek ez mi? Mert szerintem kozonseges utonallas/rablas! :((
Milyen jogon szed be tolem akaratom,es szandekom ellenere egy olyan *szolgaltatasert*
penct valami tetu,ami nem is szolgaltatas,es egy olyan *szolgaltatasert*amit nem is fogok igenybe venni?/Vegul fel ora lett a vege! Ott volt hajlando jegyet adni a felkaru rablo/ :W
Es ezek a csirkefogok torvenyes felhatalmazassal mukodnek az egesz orszagban! :Y
Meg mindig sertonek talalod a *hiena*jelzot? :U

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#46) Polacheck válasza SLYM (#44) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Saját magammal nem cseszek ki. Legutoljára amikor belénktolattak 4 napig kellett autó nélkül szenvednünk. Engem annyira nem érint mélyen, de a barátnőmet igen, aki így reggelente a 10 perces autóutat 1 óra alatt tette meg tömegközlekedéssel az átszállások miatt.

less qq more pewpew!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.