Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) libaháj válasza qpwoeiruty (#394) üzenetére


libaháj
csendes tag

Valóban az iTunes kicsit zakkant rendszer, én is ráfutottam erre az itt a zene, hol a zene effektre. Rögtön letöltöttem néhány appot, és gond nélkül másolok bármit wifin vagy bt-n keresztül, nem használom az iTunes-t. Ehhez nem kell JB.

http://hi-phone.blog.hu/

(#402) Everman válasza qpwoeiruty (#362) üzenetére


Everman
addikt

"Jó kérdés, nekem per pill egy sem jut eszembe, ha fordítva teszed fel a kérdést, akkor viszont tudnék mondani egy rakást."

- Copy-paste
- Notify bar
- Hangvezérlés
- Szoftverminőség
- Megbízhatóság
- Rendelkezésre állási idő
- Optimalizáltság/hardverkihasználás

stb.

Nem kell sokat gondolkodni :D

"de ez csak egy a millió agyatlan korlátozásának az iOS-ből ami teljesen használhatatlanná teszi a komoly felhasználók számára."

Az iOS hazájában a jogosulatlan zeneletöltést és másolgatást dollármilliókban mérhető összeggel büntetik. Szerinted valós probléma ez arra?

Mellesleg bármilyen iTunes-al lehet szinkronizálni, ha authorizálod azt, de külsős alkalmazás alá USB-n, vagy Wifin is tudsz áttölteni zenét. Persze gondolom, ezt te is tudod, csak egyszerűbb emlegetni az ilyen félinformációkat, hisz aki nem ismeri a rendszert, az még el is hiszi.

(#403) Everman válasza Remus389 (#365) üzenetére


Everman
addikt

"android nagyon regota van, 2005 ota fejlesztik vagy meg regebb ota"

Az Android nem tartalmazta a Notify Bar-t mikor megjelent, ez később került bele, akkor már ez a funkció réges-rég használatban volt iOS-en.

(#404) Everman válasza Remus389 (#375) üzenetére


Everman
addikt

"miert olyan rossz az a copy paste androidban?"

- Mert nem működik mindenhol
- Mert ostobán működik a kijelölés (próbálj görgetni egy nagyobb szövegrészben, hogy abban kijelölj egy blokkot)
- Mert csak sima szöveget tud másolni, míg iOS-en bármit (szöveg, formázott szöveg, HTML blokk, kép, videó)

(#405) #19617792 válasza Everman (#400) üzenetére


#19617792
törölt tag

azért a WP7 elég jó, bírja az sokáig, akárcsak az iOS. :K

(#406) qpwoeiruty válasza Everman (#400) üzenetére


qpwoeiruty
tag

"iPhone-t az vesz, akinek kell egy smartphone"

Ezt úgy módosítanám, hogy iPhone-t pont az nem vesz biztosan, akinek smartphone kell.

(#407) #19617792 válasza qpwoeiruty (#406) üzenetére


#19617792
törölt tag

márpedig pl. nem kicsi ismerősi körömben elég sokan vannak, akiknek smartphone kellett és lám iPhone lett, és meglepő módon elégedettek.

mitől nem smartphone egy iPhone? attól, hogy nem ROMolható/hackelhető, mint egy droid? mass storage módot is egyre ritkábban használják, mert kb. mindenhol van net így cloud megoldások előnyben. Flash? az PC-n is raklap fos... :DDD BT? fülesen kívül jóazvalamire? :DDD akkor mond meg nekem, hogy miért akarok megszabadulni az Androidtól (Blade) és miért keresek valami olyat, hogy out-of-the-box úgy működik (iOS, de inkább WP7, a Metro UI mocskosul bejön), ahogy a nagykönyvben meg van írva? ;]

[ Szerkesztve ]

(#408) Everman válasza qpwoeiruty (#406) üzenetére


Everman
addikt

Hát fél év droid használat után én ezt nem egészen így gondolom, de ez legyen a te véleményed :D

(#409) #19617792 válasza Everman (#408) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem lassan 1 év droid használat lesz, kiismertem, és a ROM-olgatást meguntam. gyárival meg hígtrágya. :DDD

(#410) Chosen válasza #19617792 (#407) üzenetére


Chosen
addikt

Ez komoly? Ha tényleg így gondolod, akkor ez kb egy 180 fokos fordulat tőled.

(#411) lowzor válasza Everman (#400) üzenetére


lowzor
veterán

"Láttál már élőben i4-et? A hátlapja az az üveglap, amit látsz, no az nem papírvékony"

Igen, az rohadt vékony. Szedd le és nézd meg.

"Használd 1-2 hónapig újraindítás nélkül, valóban élmény lesz a használata "

Nem halok bele, ha hetente 20mp-t rászánok az újraindításra. Amúgy van rajta fast boot funkció és azzal kb 2mp alatt bebootol, uh visszanyerem azt az időt.

"Igen, és 1 mm-es hézagok a fémház és a gumi elemek között, tényleg dizájnos, hogy összerakott állapotban látható, hogy van benne SIM kártya"

Nekem tetszik így, nem látom a sim kártyát...De legalább nem kell tű, hogy kitudjam szedni a simet.

"Alap kérdés: miért kéne érteni a telefonokhoz, hogy használd?"

Azért, hogy kényelmesen használjam. Ez az iPhone-ra nálam nem volt igaz.

Nem bújtam fórumokat, mert a 2.3-as gyári DHD rom tökéletes nekem.

Az üzemidő vita meg már lejárt lemez. Megmondtam, hogy fillérekért nagyobrra növelem az üzemidejét, mint az iPhone-é és még lesz egy tartalék akksim is.

(#412) Remus389 válasza #19617792 (#407) üzenetére


Remus389
veterán

a bléd azért egy alsó-középkategóriás droid(persze jó ár/értékben), ha sgs/desire és attól komolyabb lenne neked, akkor hitelesebb lennél

olyan tipikus elfogult véleményed van, ha valamiben jobb az Android azt nem elismered, hanem hangyává zsugorítod, sőt meg sem említed, ha meg valamiben rosszabb abból rögtön elefántot csinálsz

olyan vagy mint egyes politikai újságok, azok is részrehajlók, de hát itt hallgatva az almásokat, ugyanazt tolják mint a lefizetett újságírók

legyél objektív, nem tetszik, oké, de ezt a sározást nehezen veszi be erkölcsös lelkem

kábé ilyen szinten megy itt a vita, utolsó bekezdés

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#413) #19617792 válasza Chosen (#410) üzenetére


#19617792
törölt tag

jaja, kicsit átrágtam a dolgokat, aztán néztem: te, ez az iPhone egész jó cucc, vannak egy-két aprósága, de szokható lenne. az iTunes-szal nem bírnék megbarátkozni, így emiatt nem igazán lesz iPhone-om (illetve a másik, hogy használtan is kicsit sok nekem, újan meg horror előfizuk vannak). :DDD az Apple néhány dolgát továbbra sem kedvelem (néha túlhypeolnak új featureket, amiket nem kéne, emlékszem, copy-paste megjelenéskor azt kicsit túllihegték), a pereskedéseit sem teljesen méltányolom... egy jó kis WP7-es telefon lenne nekem az álom. Mac, meg OSX cucc meg továbbra sem kéne, én Windowson szocializálódtam. :DDD

(#412) Remusz911: van, amiben jó az Android, pl. a mass storage, az esetenként jól jöhet. BT-t se ma, se sok éve nem használtam semmire, így nekem pl. mindegy is mit tud. azon kívül meg az Android szanaszét testreszabható, launcherek, esetleg témák, stb. ez szép és jó, mindenkinek lehet egyéni telefonja, csak egy bökkenő van ezzel: ehhez érteni kell kicsit hozzá, hányszor láttam/tapasztaltam már, hogy Androidos telefonokat gyári állapotában használnak, és hírből sem hallottak a moddolhatóságról.

Samsungot meg köszönöm nem, Samsungból maximum porszívót... pont minap volt nálam egy SGS egy kis szoft update-re (2.1-ről kellett frissítenem) és komoly, drága telefon és rossz volt nézni a műanyagot rajta. én ha kiadnék egy telefonért 100k-t, először is legyen minőségi anyagból a burkolata (fém előnyben), a hardver milyensége "sokadlagos" mert már minden komolyabb okostelefon bőven többre képes, mint nekem kéne.

[ Szerkesztve ]

(#414) qpwoeiruty válasza #19617792 (#407) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Akinek smartphone kellett, az nem is igazán lehet elégedett egy iPhone-al, mert az nem is igazán smartphone, ugyanis ott nem érvényesül a "minden program egyenlő" elv, innentől kezdve az egész OS folyamatos frissítések nélkül halálra van ítélve. És ezzel remélem megválaszoltam a "mitől nem smartphone egy iPhone?" kérdést is.

"miért keresek valami olyat, hogy out-of-the-box úgy működik (iOS, de inkább WP7, a Metro UI mocskosul bejön), ahogy a nagykönyvben meg van írva?"

2 lehetőséget tudok elképzelni:
-semmi szükséged nincs neked sem okostelefonra ellenben hirtelen baromira meggazdagodtal és egy rakat pénzt ki akarsz dobni egy butatelefonra hogy villoghass vele
-túl sok Apple/Micro$oft reklámot néztél mostanában :DDD

[ Szerkesztve ]

(#415) Chosen válasza #19617792 (#413) üzenetére


Chosen
addikt

Na te legalább elismered azt amit sok ember nem és helyette inkább csak fikázza, hogy ne kelljen szimplán az anyagi helyzetét elismerni, hogy nem fér bele a keretbe.

[ Szerkesztve ]

(#416) David75 válasza #19617792 (#413) üzenetére


David75
őstag

A wp7-nék ugyan úgy van zune ami ugyan az mint az itunes csak butább és nem apple hanem ms termék.

qpwoeiruty:
:C :C :C

(bullshit)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#417) Remus389 válasza Chosen (#415) üzenetére


Remus389
veterán

ilyet csak az almások gondolnak, elárulom van most annyi pénzem tarcsiba hogy függetlenül 4S-t megvegyem amint kijön, sőt még maradna is, de nem, mert egyszerűen sajnálom rá

akkor menjünk lejjebb, eladom az sgsemet mondjuk 55-ért, tudnék 90-ért ilyen külföldről behozott i4-est is venni(vagy kicsit többért magyart), az csupán 35 ezer Ft ráfizetés, de nem mert nem tetszik és sajnálom rá

3GS-re pedig már tényleg alig kéne rátolni pár ezrest, de NEM KELL!

gondolom csak vicceltél mert akkor O.K.

hogy miért nem? mert tegnap raktam fel a Cyanogenmodot a telóra, iszonyat gyors lett és nagyon vagány felületet kaptam, azért nem, de ha megunom miui pl

akkor le kéne mondanom az én ízlésemnek és méretben jobban bejövő Samoled kijelzőről

játék? mindjárt felpakolom a 9mm-t a dead space-t és a settlers HD-t le vagyok tudva hónapokig

mi a fenének iphone?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#418) Everman válasza #19617792 (#413) üzenetére


Everman
addikt

"az iTunes-szal nem bírnék megbarátkozni, így emiatt nem igazán lesz iPhone-om"

iOS5-től nem kell iTunes-t használnod.

(#419) Everman válasza qpwoeiruty (#414) üzenetére


Everman
addikt

"Akinek smartphone kellett, az nem is igazán lehet elégedett egy iPhone-al, mert az nem is igazán smartphone, ugyanis ott nem érvényesül a "minden program egyenlő" elv"

???????????

"És ezzel remélem megválaszoltam a "mitől nem smartphone egy iPhone?" kérdést is."

Max zöldségeket beszéltél :D

Egy smartphone a rá fellelhető, minél sokrétűbb, jól használható alkalmazások révén lesz igazán smart, amíg ezen a téren a droid jelentős hátrányban van, addig számomra inkább ez a kevésbé okos készülék.

(#420) #19617792 válasza qpwoeiruty (#414) üzenetére


#19617792
törölt tag

smartphone szerintem azt jelenti: alkalmazások hadseregével bővíthető a tudása. ez adott...

- okostelefon számomra kell, mert csak néhány a sok közül: útközben emailek intézése, ritkán navigálás, plusz előbb-utóbb fejleszteni is szeretnék rá... (tuti lefejelnék valami oszlopot közben)
- reklám? azmiaz? :DDD TV-t nem nézek lassan évek-óta, utcán lévő sokszor bugyuta reklámokon röhögök. neten meg alap, hogy blokkolok minden reklámot. nekem a tartalom kell. :DDD

David75: már kipróbáltam, kezd alakulni... de butácska... :(

[ Szerkesztve ]

(#421) #19617792 válasza Remus389 (#417) üzenetére


#19617792
törölt tag

"akkor le kéne mondanom az én ízlésemnek és méretben jobban bejövő Samoled kijelzőről"

van, akinek 4" az ideál, van, akinek 3.5"...

"hogy miért nem? mert tegnap raktam fel a Cyanogenmodot a telóra, iszonyat gyors lett és nagyon vagány felületet kaptam, azért nem, de ha megunom miui pl"

és ha én gyárilag szeretnék iszonyat gyorsat, és/vagy szépet? én meg kezdem unni a ROM-olgatást, úgy gondolom, telefon, hardver értem legyen, ne én érte...

játék nem csak Androidon van ám. :P na jó, erre legkönnyebb warezolni. ;] ;] ;]

(#415) TheChos3nOne: nemcsak iPhonera nem lenne most pénzem, de WP7-re se. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#422) qpwoeiruty válasza Everman (#419) üzenetére


qpwoeiruty
tag

A sok kérdőjel helyett máskor kicsit utánanézhetnél a dolognak és akkor talán nem állna fent annak a gyanúja, hogy totál inkompetens emberrek vitatkozok, mint ahogy most fent áll. Androidra pedig gyakorlatilag már minden kijött, ami anno iOS-en tetszett (kezdve a Cut the Rope-al, Jet Car Stunts-al, Plants vs Zombies-ig bezérólag minden), így gyakorlatilag ténylegesen elmondhatom, hogy az égvilágon semmi nem hiányzik iOS-ről, és az egyik legjobb döntésemnek tartom amikor megszabadultam az iPhone-omtól.

(#423) Remus389 válasza #19617792 (#421) üzenetére


Remus389
veterán

különben is, nekem nagyon tetszik formára

igaz iphone3gs koppintás, de pont azt változtatták meg amit kell(sötétebb krómkeret, nem olyan kínaias), ugye nagyobb kijelző

hát hogy recseg, recseg igen, na és? ennyi finomság mellet elnézhető

nekem ez a tökéletes phone az sgs1, méret miatt is, ananlóg rádió miatt is, nézegettem más telókat is, de nem, talán egy fehér desire, vagy se arc, de azok unalmasabbak(nincsen annyi rom, nincsen voodoo)

pl olyat mikor tudsz megcsinálni egy szifonnnal ha nem tetszenek a színei bekalibrálod magadnak? vagy bekalibrálod az audio outputot úgy hogy minnél jobban illjen a fülesedhez?

vagy wp7-en pláne nincs ilyesmi

abban igazad van, aki nem ért hozzá az vegyen wp7-et vagy szifont, pont(esetleg jobbféle megbízhatóbb androidot, amik szoftverben jobbak, htc, sony ericcson)

az sgs kinőtte magát, meg a zte bléd ilyen főzőcskézős geek telóvá amivel mindig csak a gond van :D , de most ez a cm7 überzsír

ezt is belehet állítani mint hátrányt, de akár előnynek is, mert sokaknak ez amolyan szórakozás, emberfüggő

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#424) llaszlo válasza Remus389 (#412) üzenetére


llaszlo
veterán

A Desire sem olyan nagy szám sajnos. Már amikor megjelent is már akkor is gyengébb volt, mint a 3GS. Sajnos max főzött rommal lehet belőle normális telefont csinálni. És ráadásul a gyártó is szarik a telefonra és nincs hozzá SW frissítés.
Amiben jobb a Desire az a kijelző meg, hogy van benne "vaku". Viszont sebességben és használhatóságban kb egál. A minősége nekem tetszik. Bár a hangszórói egy rakás trágyát nem érnek.

És még pont te beszélsz az elfogultságról?? Totál elvakult androidfan vagy. Szóval te inkább ne mondd senkire, hogy elvakult.

[ Szerkesztve ]

(#425) #19617792 válasza Remus389 (#423) üzenetére


#19617792
törölt tag

de ha recseg, az olyan bazári, meg nem került volna semmibe nem recsegőssé tenni. :P

JB után iPhoneon is nem kevés dolgot lehet megcsinálni... Androidon is hasonlóképpen hackelni kell, hogy megcsináld az említett dolgokat. szóval így egál a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#426) Remus389 válasza llaszlo (#424) üzenetére


Remus389
veterán

Amiben jobb a Desire az a kijelző meg azért tedd csak szépen egymás mellé azt az slcd-t az samoled mellé, tuti hogy visszaszívod

az a SLCD úgy ahogy van ócskaság szerintem, TN panel gondolom

igaz van amoledes desire is

a desireba az nem tetszik hogy állítólag nem olyan jó a hangminősége és nincsen benne combos grafikus chip

ha nagyritkán játszanék geekségből a telómon akkor szanaszét szaggat, meghát sokat hallgatok zenét a telómon ez fontos nekem

a kamerája se valami nagy durranás úgy rémlik

de fehérbe iszonyat kívánatos

Earl007: lehet színeket kalibrálni szifonon vagy nem? hangot? nem kell spéci tudás, a mobilaréna topikban úgyis mindent elmagyaráznak :D

azért recseg, mert levehető a hátlapja ami azért előny, könnyen cserélhető a SIM a memóriakártya az akksi, valamit valamiért, de hagyjuk mert ezt már megbeszéltük

annyira nem vészes egyébként, nem kell elefántot csinálni, neked nem tetszik nekem igen, ennyi

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#427) llaszlo válasza Remus389 (#426) üzenetére


llaszlo
veterán

És az átlagember mégis milyen gyakran cserél SIM-et, akkut-t vagy bármi belső cuccot?? LOL Elárulom kb kétévente amikor lecseréli a telefonját. Vagy amikor lefagy az a szar droid és csak az akkukivét segít.

[ Szerkesztve ]

(#428) Chosen válasza #19617792 (#421) üzenetére


Chosen
addikt

"játék nem csak Androidon van ám. na jó, erre legkönnyebb warezolni."

Ezt azt tagadnám. iOS után komolyan kín szenvedés volt 1-2 appot levadászni Androidra. iOS-re meg bármi kell fél perc alatt megvan. :))

Remusz911: Színeket nem kell kalibrálni iPhone-on elég jól be vannak lőve gyárilag, nem úgy mint a drágalátos mega túlszaturált SAMOLED-ek, amin a fehér szín is kék. Azt nem csodálom, hogy kalibrálnod kell...

qpwoeiruty: mert te biztos megveszel mindent. Hagyjuk már... Olcsóbb appokat megveszek simán, de egy 40€-s appot majd max akkor ha Remusz911 fizeti az ő "tarcsijából".

[ Szerkesztve ]

(#429) qpwoeiruty válasza Chosen (#428) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Az azért elég LOL hogy pont te jössz olyan érvvel hogy sokan azért nem vesznek iPhone-t mert nincs rá pénzük közben bevallottan lopod rá a programokat...

(#430) GALARDO válasza Chosen (#428) üzenetére


GALARDO
addikt

Így van, sőt alig találtam valamit a Marketen, nagyon szegényesnek tűnik.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#431) qpwoeiruty válasza Chosen (#428) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Az azért elég LOL hogy pont te jössz olyan érvvel hogy sokan azért nem vesznek iPhone-t mert nincs rá pénzük közben bevallottan lopod rá a programokat... Egyébként az iPhone kijelzője ugyanolyan messze áll a valóságtól, mint az SGS-é, nem olyan rég volt erről pont itt szó, lásd: [link]

(#432) Remus389 válasza llaszlo (#427) üzenetére


Remus389
veterán

ja tényleg néha lefagy(ez romfüggő)

lehet ezért nincs még olyan droid ami nem kivehető akkus, bár meg lehetne oldani valami megszakítószerűséggel is

Elárulom kb kétévente amikor lecseréli a telefonját azért nem éppen, pl ha rommolok én gyakran kiveszem ezeket nehogy leformatálja vagy valami, meghát lehet ez gyerekes, de néha unalomból lekapom mi van alatta :)

meghát ha lehet kapni más színű hátlapot és azt 2 másodperc alatt letudod cserélni reggel, mert olyan kedved van az azért jó

cserébe recseg ez a típus, típushiba, az sgs2-t korrigálták

a 3gs-nek meg elreped a töltőrésze, az i4-nek elmehet a térereje ha rosszul fogod, típushiba, vagy azt kimagyarázod, az nem számít?

Galardo: valóban szegényes, sokkal inkább ismét Android sározásról és Apple fényesítésről van szó

TheChos3nOne: tipikus ami az iphone-on van azok a "tökéletes" színek(nem is vártam mást), miért? mert alulszaturáltak és fakók vagy mert Jobs mondta? ez mindenkinek tetszik? biztos vagy benne?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#433) llaszlo


llaszlo
veterán

Majd ha androidra lesz ilyen app akkor gyertek vissza. [link]

(#434) Remus389 válasza llaszlo (#433) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

ez legalább nem pofáz vissza :DDD

most komolyan, egy géppel beszélgessek? ott még nem akarok tartani

egyébként se fog ez elterjedni szerintem, egyrészt ferde szemekkel néznek rád, másrészt amerikai akcentusú angolt fogad egyelőre el, harmadrészt tudtommal 3G kapcsolat kell tehát azt zabálja(mert szervergép válaszol nem a telefon procija)

ettől én nem esek hanyatt kell a fenének

Cyberpunk: de nem az a jó ha mi magunk beállíthatjuk a színeit pontosan? neten kell túrkálni és létezik többféle profil, nem az a jó ha van erre is lehetőség? miért kell elfogadni amit egy multicég ránkerőltet színeket, mi van ha én azt mondom, élénkebbet szeretnék!

ez ilyen finomság, igényesség

vagy hogy voodooban vannak extra hangbeállítások, olyat beállítok neked hogy azt hiszed koncerten vagy, nem értek hozzá, csak nyomkodom és kijön valami jó :D

Apple-ösök meg elfogadják hogy az a jó ami kijön, mi van ha valaki tuc-tuc zenét szeret, mi van ha rockot mi van ha klasszikust, lehet más-más stílusra más hangszínek még jobbak lennének, dehát ott ilyen sincs

vagy a kamera, ott is lehetne jobb képet lőni bizonyos esetben, de mivel nincs semmilyen beállítás, olyan lesz mint amilyen, pedig lehetne jobb, de ők ezt elfogadják, mert Jobs az átlagamaerikainak szánta az iphonet, aki úgy felejti a beállítást vagy nemtudom

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#435) Cyberpunk válasza Remus389 (#432) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem tökéletes a kalibrációja annak sem az kétségtelen. De még mindig jobb mint a SAMOLED. Mondjuk szubjektív, de nekem is tetszik az a szép kontrasztos kijelző, viszont monitorban nem kéne nagyon nem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#436) qpwoeiruty válasza llaszlo (#433) üzenetére


qpwoeiruty
tag

3-4 év óta, kezdetektől van. Epic fail.
lol

(#437) #19617792 válasza llaszlo (#433) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem univerzális és kissé kezdetleges formában van Androidon is, Voice Search, de a Siri ahogy látom mindenes. elég flash, csak tudna magyarul is. :DDD pont ahogy a klipben is mutatták, headsettel van értelme a dolognak, mert ha kézben van a telefon, akkor már nyomkodni is tudod.

(#432) Remusz911: a monitorok zöme is túlszaturált (még az IPS-es csodák), kalibrálás után ált. fakóbbak, mint előtte. azért, mert színhelyesre lövik be. mondjuk ez telefonnál annyira nem számít, de azért extrémen kiugró, avagy fakó se legyen. a legtöbb telefonnál az arany közép út meg van.

(#438) Chosen válasza Remus389 (#432) üzenetére


Chosen
addikt

Idézd hol írtam, hogy tökéletes. :U

(#439) llaszlo válasza qpwoeiruty (#436) üzenetére


llaszlo
veterán

Csak kérdés, hogy az mennyire használható és jó minőségű a valóságban. Mert nagyon szép a reklám, de az mindig hazudik. A keynote-on meg élőben is jól működött a Siri.

Szerk: Ahogy nézem a Samu megoldása jóval korlátozottabb és kezdetlegesebb a Sirihez képest. Kb köszönő viszonyban sincs vele. Már megint a minőségbeli különbség a SW-nél.

Pont ahogy a többinél is. Igen van benne az a funkció csak bugos nem használható igazán meg szar stb stb stb. Inkább ne legyen meg egy funkció mint hogy normálisan használhatatlan legyen. A Voice talk arra a pár dologra használható, de a Siri messze túlmutat azon.
Szóval ilyen app még mindig nincs androidra.

Remusz azt a baromságot meg honnan veszed, hogy csak amcsi akcentussal működik?? Már megint ilyen kurva okosat mondtál, de még életedben nem láttad a cuccot. LOL

[ Szerkesztve ]

(#440) ducsidu válasza GALARDO (#430) üzenetére


ducsidu
senior tag

Szerintem az iOs-ban a legirigylendőbb az az App Store...Bár az Android Market is elég nagy...

TheChos3nOne (#428) : Google-be: *játék neve* apk és kész :P

Amúgy hagyjuk ezt a témát,hogy melyik a jobb,a Droid,vagy az iOs-szerintem mindenki el tugyja dönteni magának,hogy neki mi kell...

Inkább várjuk együtt az ICS-t,meg a Nexus Prime-ot ( amúgy ezt a cikket érdemes lenne megnézni) és akkor majd egymásnak eresztik a kettő telót

[ Szerkesztve ]

(#441) Remus389 válasza ducsidu (#440) üzenetére


Remus389
veterán

wow ilyen ívelt lesz? az igen

TheChos3nOne igaz nem írtad le a tökéletes szót, de úgy állítottad be hogy az az etalon

Színeket nem kell kalibrálni iPhone-on elég jól be vannak lőve gyárilag, nem úgy mint a drágalátos mega túlszaturált SAMOLED

tudod a szokásos Apple fényesítés és ellenfél sározás, egyből erre tudok gondolni, már Evermannal kevertelek

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#442) llaszlo válasza Chosen (#438) üzenetére


llaszlo
veterán

Hagyjad, a szavak kiforgatása és a ferdítés nagyon jól megy neki.

(#443) ducsidu válasza Remus389 (#441) üzenetére


ducsidu
senior tag

Nekem is bejön :)) Meg ha igaz ez a tabletes találgatás...Az nagyot üt majd :K

(#444) GALARDO válasza Remus389 (#432) üzenetére


GALARDO
addikt

Egy játék mit is bizonyít?Amúgy ez is előbb jelent meg szifonon.Amúgy ha játék, akkor az App Store magasan vezet.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#445) Remus389 válasza GALARDO (#444) üzenetére


Remus389
veterán

és mégis nézz körül egy olyan oldalon amely játék app-okat tartalmaz, androidost(linket csak privátba, mert warezoldal, de dögivel vannak ehhez hasonló játékok)

Androidra is dögivel vannak hasonló játékok, Dunát lehet velük rekeszteni, miért előny az ha iphone-on 50%-al több van, az életbe nincs annyi időd hogy akárcsak a legjobbakat végigvidd, az már más kérdés hogy ha már van egy 23 colos ips Dell-em akkor meg 5850 videokareszom... akkor már csak geekségből tolok egy két játékot mobilon, de ehhez a 9mm-hez megjött a kedvem, meg talán a Settlers HD poén

Amúgy ez is előbb jelent meg szifonon kit érdekel, én most hallottam róla és van androidra

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#446) #19617792 válasza GALARDO (#444) üzenetére


#19617792
törölt tag

na igen, van példa rá bőven, hogy előbb jelent meg iOS-on és utána portolták Androidra... egyik ilyen az Angry Birds is, Androidon nem sokat foglalkoztak vele.

Minecraftot vagy OpenTTD-t de nyomnék telón. :D

[ Szerkesztve ]

(#447) Xero válasza qpwoeiruty (#374) üzenetére


Xero
nagyúr

Leírtam.

(#448) Remus389 válasza #19617792 (#446) üzenetére


Remus389
veterán

de legalább ott ingyenes, persze ezt elfelejted leírni

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#449) GALARDO válasza Remus389 (#448) üzenetére


GALARDO
addikt

Mer 200ft az hatalmas összeg. :DDD Azt elfelejted leírni, hogy ott az idegesítő reklám, és nem fogom, egy játék miatt kikapcsolni a netem. :U

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#450) #19617792 válasza Remus389 (#448) üzenetére


#19617792
törölt tag

reklámokkal tűzdelve ingyenes...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.