Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bazsii2


Bazsii2
csendes tag

Holnap ugy is kiderül. :)

(#2) gerilee


gerilee
aktív tag

Annyira tudtam, hogy a bejelentés előtt 1 nappal "véletlenül" ki fog szivárogni egy foto...
Oogway mestert idézve: "Nincsenek véltelenek..."

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Azt tudja valaki holnap pontosan mikor lesz ez a bejelentés és hol lehet online nézni élőben?

(#5) Bazsii2 válasza Dany007 (#3) üzenetére


Bazsii2
csendes tag

10órakor,de hogy hol lehet megnézni azt nem tudom.

(#7) Segal válasza Bazsii2 (#5) üzenetére


Segal
veterán

Magyar idő szerint este 7 kor lesz de azt én sem tudom hol lehet nézni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) fateless válasza zelma (#4) üzenetére


fateless
veterán

Ne flame-elj :(((

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) Bazsii2 válasza Segal (#7) üzenetére


Bazsii2
csendes tag

Magyar idő szerintit nem tudtam,csak az ottanit. :)

(#10) zelma válasza fateless (#8) üzenetére


zelma
aktív tag

Bocsáss meg, de a "nagy kedvencem" nem tudtam szó nélkül hagyni...

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#11) Dany007 válasza zelma (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Én épp azért vagyok rá kíváncsi, hogy lesz-e spanyol viasz. Remélem lesz. Szeretem az innovációkat. És ha mondjuk csak a Nokiára hagyatkozunk, akkor a mai napig 12db gombbal vezérelnénk a telefonokat... (ami engem évek óta bosszantott nem kicsit)
Szóval én remélem tényleg lesz valami innovatív újdonság, nem csak parasztvakítás.

@Bazsii2:

Köszi! Ez helyi idő szerinti vagy ottani? :B

[ Szerkesztve ]

(#12) Bazsii2 válasza Dany007 (#11) üzenetére


Bazsii2
csendes tag

Ottani. Itthoni idő szerint 7kor. :)

(#13) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na már csak 1 napot kell várni. Én nagyon kíváncsi vagyok hogy mivel/mikkel rukkol elő az Apple. Azt nem mondom hogy veszek is ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Segal válasza zelma (#10) üzenetére


Segal
veterán

Figyelj én sem szeretem az Apple-t de tény hogy jót tesz a piacnak a létezésük mert huzza a többi gyártót is az agresszív fejlesztés felé. Ők is fognak olyan funkciókat az új iPhone-ba bemutatni amit már láttunk máshol meg fognak olyat is amit meg nem és azt meg majd a konkurencia másolja és ez nekünk csak jó. Gondolj csak bele mi volt a Nokia idejébe N95/82 párosig komolyan fejlesztettek aztán úgy döntöttek ez évekig jó lesz hasonló köntösbe és tökugyanazt adták ki csak kicsit kompaktabba vagy épp 1 új funkcióval a lényeg hogy semmi innovációval.
Tehát tudjon minél többet az iOS meg október 11-én az ICS is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#15) David75 válasza zelma (#10) üzenetére


David75
őstag

Ez olyan mintha az sgs 3-nál beírnám, hogy na most milyen e-penis növelő csúcs hardverrel akarják eladni azt a lagos műanyag szart. (nem gondolom komolyan de nevetséges viselkedést folytatsz)

Én sokkalta az olcsóbb variánsra leszek kíváncsi mint az ötösre. Legjobb az lenne ha a touch áráért lehetne függetlenül elhozni csak ne a touch hátlapja legyen rajta mert az még a dobozban lefóliázva is karcos lesz.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#16) Guff válasza Segal (#14) üzenetére


Guff
csendes tag

"Ők is fognak olyan funkciókat az új iPhone-ba bemutatni amit már láttunk máshol meg fognak olyat is amit meg nem"

Es szokas szerint fognak olyant is amit mar lattunk, de ugy lesz talalva mintha ok fedeztek volna fel.

(#17) vigipeer


vigipeer
csendes tag

Le mans is mar mas keppel (I5?) reklamozza az appjat.
http://www.lemans.org/fr/actualites/L-application_iPhone_pour_suivre_le_Petit_Le_Mans_5288.html
nem tudom, h az elozo hasonlo forumon miert lett kitorolve :F

http://vigipeer.wordpress.com/

(#18) Cyberpunk válasza David75 (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1 már uncsi minden Apple hírnél a flame war-t olvasni. Meg azokat a szitkozódó hsz-eket. Értem én hogy nem a szíve vágya, kedvenc márkája az Alma. De minek kell minden hírnél azt 50x leírni, és lefutni ugyan azt a kört?
Sznobok veszik és? Mért zavar az?

vigipeer: ezzel a perem nélküli designel jönne az nagy tutkeráj lenne. :DD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Fogadnék rá, hogy semmi újdonság nem lesz. Sem 5-ös, sem semmi. Talán egy ráncfelvarrott i4-es. Kérem a téteket. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#20) zelma


zelma
aktív tag

Általában "kimondom" amit gondolok, akkor is ha nem értenek velem egyet.

Ok, ok. Értelek és megértelek benneteket, nem is foglalkozom itt ezzel tovább. Végül is kinek a pap, kinek a papné...

[ Szerkesztve ]

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#21) Blyan válasza vigipeer (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, simán lehet, hogy ilyen lesz...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) Cyberpunk válasza Kapanyél (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

No akkor én meg teszek az ellenkezőjére egyet. Lesz i5 megnövelt kijelzővel, talán új design A5-ös procival stb..
És lesz egy olcsóbb verzió is. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) Dany007 válasza Blyan (#21) üzenetére


Dany007
veterán

Csak én vagyok az egyetlen aki azt szeretné ha inkább vastagabb lenne? :F

(#24) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Flamekeltő hozzászólásokat töröltem, és kérem ne erőltessük az ilyeneket...

(#25) Guff


Guff
csendes tag

Amugy jobban szemugyre veve a kepet, nekem ugy tunik, hogy a piros mezoben van valami iras, tehat nem jovahagyott termekrol lenne szo?

(#26) Blyan válasza Dany007 (#23) üzenetére


Blyan
félisten

Dehogy, nem a vágyaimat fejeztem ki, csak rémlik egy gyártási kép, ahol ilyen előlap látszott a gyártósoron. Nekem jó lenne olyan vastagsággal, mint az i4, de mostanában az vékonyság az e-penis része. :DDD :(((

(#22) Cyberpunk
+10 fitying erre az opcióra

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) sparc


sparc
tag

Az elmúlt évek tapasztalataiból kiindúlva szerintem is csak egy ráncfelvarrott 4-es lesz majd.
(8Mpixeles kamera, kétmagos proci,)
Ki ért velem egyet? :)

(#28) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Én is kíváncsi leszek, h milyen lesz... De az azért nagyon vicces, h amíg a 3.5"-os kijelző körül egy baromi nagy káva volt, addig az volt a jó, mert nem lóg az ujjad rá a kijelzőre ha fogod, és nem nyomod meg véletlenül. Most meg, hogy az iPhine 5-nél felmerült a lehetősége annak, h alig lesz kávéja, máris az a szuper, mert milyen jól néz ki... :DD

Minden szavam magánvélemény!

(#29) Gábor17


Gábor17
csendes tag

2honapja cseréltem le a 3gst egy i4 re eddig nem tudam olyan dolgot találni ami nagyon hiányozna belőle.(persze a szokasos apple betegsegektol eltekintve...)
Nagyon kivancsi vagyok tudnak-e majd holnap olyat mutatni amiert szivesen le cserelném.
Mondjuk nem hiszem mert mindig 2 generaciokent érdemes szifont váltani, de majd holnap kiderül :)

(#30) Valzor


Valzor
aktív tag

Nagyon várom a holnapot, remélem előrukkolnak valami egyedivel, újdonsággal :C

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#31) sparc


sparc
tag

Bár ha jobban meggondolom máris cáfolhatnám magam, mert korábban nem volt ilyen erős a konkurencia.
Pl. az új Galaxy mindenben felülmúlja az iphonet, és nemsokára jön a frissítése ami még ütősebb lesz, és elég rendesen eléggé rendesen elveszi a piaci részesedés egy részét az Apple-től, és amúgy is most a nagy méretű kijelző a divat, tehát elképzelhető lenne egy teljesen új Iphone.

(#32) Blyan válasza sparc (#31) üzenetére


Blyan
félisten

Na ugye, bármekkora arca van Apple-nek, a piaci irányokra nekik is figyelniük kell, mert ha bezárkóznak az elefáncsonttoronyba, akkor csúnyán megszívhatják.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33) Cyberpunk válasza Gábor17 (#29) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha csak ráncfelvarrás lesz, akkor nagyon elhúz mellettük a piac többi szereplője szerintem. Bár kétségtelen hogy a fanok úgy is megvennék.

A túl vékony kialakítás az nekem sem szimpi. Nekem bővel elég vékony már a DHD-m is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34) sparc válasza Blyan (#32) üzenetére


sparc
tag

Így van, nagyot változott a piac az 1 évvel ezelőtti állapotokhoz képest, ráadásul lassan itt a Mango-s Nokia, amit ugyan még nem veszélyes egyik platformra se, de azt látom, hogy a Microsoft elég elkötelezett, tehát arra is oda kell majd figyelni.
Na de én is kiváncsian várom a holnapot.

(#35) Tomeewap


Tomeewap
tag

(#36) Everman válasza tothmaxy182 (#28) üzenetére


Everman
addikt

" De az azért nagyon vicces, h amíg a 3.5"-os kijelző körül egy baromi nagy káva volt, addig az volt a jó, mert nem lóg az ujjad rá a kijelzőre ha fogod, és nem nyomod meg véletlenül. Most meg, hogy az iPhine 5-nél felmerült a lehetősége annak, h alig lesz kávéja, máris az a szuper, "

Ha két oldalt nincs káva, az senkit nem érdekel, alul-felül, meg továbbra is lesz akkora felület, hogy kényelmesen meg lehessen fogni a készüléket fekvő állapotban.

(#37) keIdor


keIdor
titán

Szerintem csak egy iPhone 4S nevű kicsit erősebb, A5-ös procival szerelt telefon jön ki. A képernyőt is max minimálisan növelik, de maradnia kell a Retinának, felbontást meg nem fognak duplázni megint, mivel az már sok lenne a mai hardverereknek is. 1920x1280 :DDD

iPhone3G -> 3GS féle javulást várok csak. Aztán lehet pofára esek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38) sparc válasza Tomeewap (#35) üzenetére


sparc
tag

És ez vajon nem fake? :)

(#39) keIdor válasza sparc (#31) üzenetére


keIdor
titán

Kivéve anyaghasználatban, kijelzőben, és appokban. :DDD Talán a legfontosabbakban.

#34: Miért olyan fontos a Nokia meg a Mango? A Nokia sehol sincs, a HTC, Samsung megint előbb mutat be telefonokat, mint ők. Annyira lemaradt már a Nokia, hogy szerintem senkit se érdekelnek már, senki nem várja őket. Akinek Mango kell vesz egy olcsó tavalyi WP7-et, vagy egy idei Mango-t.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) sparc válasza keIdor (#39) üzenetére


sparc
tag

Anyaghasználat és appok terén valóban jobb az iphone 4, a kijelző inkább már ízlés dolga, a super amoled nem feltétlenül rosszabb.
De ettől függetlenül tény, hogy elég erős a konkurencia.

(#41) Cyberpunk válasza keIdor (#37) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor nem veszek i5-öt. :P Nálam az i4 is a "kicsi" kijelző miatt eset ki.
Nem kéne annyira megnövelni a képernyőt egy egészséges 4" már elfogadható lenne. WXGA felbontással meg nem lenne nagy probléma a DPI érték sem. Az A5-ös SoC meg bírná azt lásd iPad2.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42) keIdor válasza sparc (#40) üzenetére


keIdor
titán

Az IPS vagy AMOLED tényleg ízlés dolga, ezt embere válogatja. De felbontásban jobb az iPhone4, az SGS2 azért pixeles, persze bőven használható. Erre gondoltam jobb kijelző alatt.

Cyberpunk: Nem! Az Apple ragaszkodik a képarányához, nem lehet 16:9-es, mert akkor elkezdődne az, ami Androidnál és fragmentált lenne a rendszer. 960x640 se 960x540, szóval nem qHD, mert nem 16:9.
Amúgy én meg a kis kijelző miatt adtam el, 3 hónap után az i4-et. Nagyon szerettem, az iOS a legjobb rendszer szerintem, de akkora kijelzővel rossz volt netezni, SMS-t írni stb.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#43) sparc válasza Cyberpunk (#41) üzenetére


sparc
tag

Nekem is 4 col lenne a legideálisabb, persze úgy, hogy a telefon mérete ne nagyon nőjön.

(#44) Cyberpunk válasza sparc (#43) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Erre lenne jó a vékony perem. így fizikailag nem tűnne annyira nagynak. Én titkon persze remélem hogy nagyobb lesz annál egy 4,3" jöhetne ;] De az a 0,3" már sokat nem oszt főleg ha megint eltérő lesz a képarány a többi készülékhez képest.

Keldor: igaz, de akkor maradnak a maguk képaránya mellett. Nem hiszem hogy megoldhatatlan probléma lenne. Ugyanaz a képarány és nagyobb felbontás.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Valaki megnézte már az első képen a QR kódot? ;]

(Én próbáltam ,a Blade nem ette meg...)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#46) rep3at


rep3at
őstag

Csak tartanánk már a bejelentésnél, kíváncsi vagyok mi újat tudnak mutatni. Bár én tökéletesen elégedett lennék egy 4essel is :)

Forward thinking. كرر

(#47) Blyan válasza MittuDomain_ (#45) üzenetére


Blyan
félisten

Próbáltam, de nekem sem ette meg, valszeg nem elég jó a felbontás.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48) Horsee


Horsee
csendes tag

A kínai tokok szerint nagyobb és vékonyabb lesz. Kb 7 és 8 mm közötti. A kijelzőjét 3,7 és 4" közé teszik, mert lehet, hogy nagyobb kijelzőt tesznek egy valamivel nagyobb házba (értsd: kisebb lesz a pereme).

Itt egy japán oldal, ahol már összeméregették, berakták a tokba az i4-et és bephotoshoppolták (szép magyar szó) az i5-öt i4-es designnal:
http://iphonefan.seesaa.net/article/225501023.html

[ Szerkesztve ]

(#49) Blyan válasza Horsee (#48) üzenetére


Blyan
félisten

Ez a tok szvsz kamu.
Nem fura, hogy arányaiban nőttek a kezelőgombok is?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50) Horsee


Horsee
csendes tag

Ha megnézed lentebb az i4-gyel összemérve a gombok mérete nem igen változott. Egyedül a hangerőszabályzó gombok lettek jócskán elnyújtva az eddigi kerek megoldástól. A fenit pedig csak photoshop, hogy érzékeltesse a méretbeli különbségeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.