Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Finnugor


Finnugor
tag

Kitűnő marketingfogás arra, hogy továbbra is vásárolják az első gen iPad minit...
Aztán végül húdenagy meglepetés, alma isten mégis beletette azt a felbontást, ami a nexus7 pixelsűrűségének a fele, rohanjunk a boltokba lecserélni a két hónapos táblát! :W

(#2) Humbert90


Humbert90
csendes tag

Hatalmas ziccert hagynak ki , ha ez igaz, nagyon jó kis gép lett volna :(

(#3) kleinguru válasza Humbert90 (#2) üzenetére


kleinguru
addikt

Ha beletennék a nagy felbontású kijelzőt, akkor elkanibalizálnák a "normál" ipadek piacát... szerintem ez az az ok, ami miatt nem teszik bele egyelőre (lásd air --> retina pro).

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#5) satz18


satz18
őstag

Már az almások is átneveznek? Hát ez remek. Ez a gép így kuka.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6) IX0S válasza #32839680 (#4) üzenetére


IX0S
csendes tag

Nincs középút!
Vagy ez, vagy a retina...
Az iOS nem android, hogy minden vacak felbontáson eldöcög.
Csak kettőn, de azon hibátlanul.

(#7) kleinguru válasza #32839680 (#4) üzenetére


kleinguru
addikt

A kijelző felbontás fregmentálódását figyelembe véve szerencsésebb, ha egyből duplázódik mind a 2 irányban a pixelek száma... (air esetén, amúgy ide new ipad mini jöhetne a retina simán)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#8) anony.name1


anony.name1
tag

Ez már pofátlan az Apple-től! De majd biztos veszik a név miatt.. Ha meg valaki a kettő közül ezt a gyenge hulladékot veszi meg mondjuk a Nexus 7 helyett, az meg is érdemli. Élvezze a 160ppi-t és low-end specifikációt és a nulla testreszabhatóságot. Ha meg iOS 7-tel jön még ronda is lesz..

Redmi Note 4 (mido) - Samsung S5K3L8 sensor

(#9) Ádám16


Ádám16
addikt

Én szinte biztos vagyok benne, hogy a felbontásán javítani fognak. Várjuk inkább a premiert, minthogy ezek miatt a pletykák miatt elmenjen a kedvünk.

(#10) Cilindrik válasza anony.name1 (#8) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Csak ugy óvatosan megkérdezném használtál már ipad minit 2 percnél hosszabban?

(#11) roberto02 válasza IX0S (#6) üzenetére


roberto02
tag

Az android piac alsó szegmenst leszámítva lassan sehol nem alkalmaz már qhd-nál kisebb felbontást..és valamikor éven belül már a legolcsóbb készülék is 2 magos + procival és adreno 305-ös erősségű gpuval lesz felszerelve és akkor majd mit lép az apple? android vonalon egy 20ezres készülék fogja azt tudni mint ios-nál a legolcsóbb( ami így is vagy 100ezer ft) nézzünk már kicsit magunkba... nem az apple a hülye ,hogy ilyen horribilis áron ad valamit,hanem a követői akik még ráadásul mellüket verve feszítenek az alma mellett aki röhögve gazdagodik rajtuk. :DDD

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#12) ldave


ldave
félisten

Se iPad-em, se Nexus-om, de előbb vennék iPad-et, mint a másikat, még így gyengébb felbontással is. Mindenhol azt olvasni, hogy az android-os tablet app-ok nagy része katasztrofálisan van átültetve a mobil felületről, míg iPad-ra jóval nagyobb részüket csinálják meg normálisan.

A Slime draws near! Command?

(#13) BoC1ka válasza roberto02 (#11) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Az android piac alsó szegmens- sikerült belőni az android telók 50% át :D

Amúgy még ott van a w8 at használó WVGA is..

YNWA

(#14) Polllen


Polllen
nagyúr

Minek változtatni, ha így is veszik? Szokásos Apple stratégia, minek kell ezen mindig felháborodni...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) IX0S válasza roberto02 (#11) üzenetére


IX0S
csendes tag

Nekem iPad 2-esem van...
Egész addig nem zavar a felbontás, ameddig egy retinát nem tesznek mellé, és nem látom a különbséget.
De így is boldogan használom, és élvezhető az élmény amit nyújt.
A hardver loholása csak az androidosoknál jellemző, mert az os-t nem tudják egy gyengébb hardverre feloptimalizálni ugyanolyan felhasználói élmény mellett.
Kvázi olyan ez, mint a pixelháború a fényképezőgépeknél.
A 3 mpx-es régi Fuji gépemmel még mindig odavertek jó pár mai 8-12 mpx-es gépet képminőségben. Miért is?
Mert a lencsén van a hangsúly!

Ugyanez a helyzet mobil téren is. A felhasználók 10%-nak (tipp) fontos az, hogy vagánykodni tudjon a hardver erősségével. Van vagy 50-60% akit az érdekel, hogy a telefonja ne hagyja cserbe, és mindig smooth maradjon a hétköznapi teendők során. És van a maradék, aki magasról tesz mindenre, mert Ő csak legyen elérhető.

Az Android a 10%-ot és a végén maradékot célozza meg!
Az Apple ilyen árak mellett is azért marad talpon, mert ami nyújt, az kifogásolhatatlan.
(saját példa: illesztési hézag miatt vittem vissza a telefonomat és egy újjat kaptam helyette; ismerősnek garancia lejárta előtt fosott be a Home gomb... kapott egy újat! Ilyet hol tapasztalsz Androidéknál a bivaly hardverével?)

És akkor még arról nem is beszéltem, hogy az Androidos telefonok max egy OS frissítés erejéig mennek...

(#16) roberto02 válasza ldave (#12) üzenetére


roberto02
tag

kamu...1 éve használok nexus 7-et és tökéletes :))

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#17) anony.name1 válasza Cilindrik (#10) üzenetére


anony.name1
tag

Igen. És persze a sebességgel nincs gond, ha erre gondoltál... Testreszabhatóság téren: át lehet rendezni az ikonokat és hátteret is lehet állítani, wow! Azért azt ne mondd hogy nem éri meg jobban a 2013-as Nexus 7.

Redmi Note 4 (mido) - Samsung S5K3L8 sensor

(#18) buvartacsko válasza roberto02 (#11) üzenetére


buvartacsko
addikt

Sokra mész önmagában a hardverrel. :) barátnőm nexus4 olyan laggokat csinál néha 4 maggal es 2 giga rammal hogy öröm nézni. Az iPhone 5öm meg csupán 2 maggal ( most ne is foglalkozzunk vele hogy teljesen más a ket proci ugyan kit érdekel , lényeg hogy be tudjuk böfögni hogy mar a 10 ezer forintos telefonban is kettő mag van. ) es 1 giga rammal folyamatos 60 fps mindig. Szóval gratulálok a kommentedhez. :)

(#19) Runner_fxr válasza roberto02 (#11) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Tökéletesen egyetértek. Tényleg röhej amit az apple csinál. Én soha nem voltam egy apple fan, de azt mindig elismertem, hogy jó számítógépeket csinálnak és az op rendszer is jó. Viszont amióta tulajdonképpen egy telefongyártóvá váltak és lesz@rják az számítógép vonalat, már nem tud meghatni a cég.

Egyébként azt ne felejtsd el, hogy bár való igaz, az androidos telók vicc árban vannak az apple-hoz képest, az ájfón vásárlók jelentős része nem azok közül kerül ki akik tisztában vannak ezekkel a műszaki tulajdonságokkal. A sok pumpa szájú, bugyuta, puccos kiskurv@t vajmi keveset érdekli a hardver, ott a lényeg az alma logó a telefonon és mint egy ékszert hordozzák a kezükben mindenhová, azzal kelnek, azzal fekszenek, azzal mennek wc-re, buliba. Szerintem fingjuk nincs mi az a qhd felbontás. :) Csak azt tudják hogy az ájfón a gizda, ha nem olyanod van akkor sz@r vagy. :)

(#20) GregOlah válasza IX0S (#15) üzenetére


GregOlah
csendes tag

Troll on
Nexus 4 garancia
Troll off

Samsung Galaxy S23 Ultra & Tab S8 Ultra

(#21) ldave válasza anony.name1 (#17) üzenetére


ldave
félisten

És ha valakinek nem fontos a testreszabhatóság, hanem megelégszik a gyári kinézettel? Windows-on is szerintem az emberek 90% csak a hátteret állítja be magának, nem rendezgeti át a tálcát és az ikonokat.

Megvan a választás szabadsága, nem kell hülyének nézni azt, akinek elég az, amit kap 'out of the box'.

A Slime draws near! Command?

(#22) buvartacsko válasza anony.name1 (#17) üzenetére


buvartacsko
addikt

Tudod megvan annak is a hátránya hogy ennyire szét gányol... ja nem... testreszabható valami, pl hogy ritkán látsz majd mindenhol egységes felületet. Hidd el hogy nem mindenkinek arra áll fel hogy naponta hátteret, kernelt, launchert, ikon készletet meg romot cserél... Persze tudom aki nem égész nap ilyennel foglakozik az egy hülye apple zombi. .:)

[ Szerkesztve ]

(#23) buvartacsko válasza ldave (#21) üzenetére


buvartacsko
addikt

+1

(#24) roberto02 válasza IX0S (#15) üzenetére


roberto02
tag

Ezek a dolgok amivel mai napig dobálózik az apple tábor kb. 2 évvel ezelőtt lejárt... ma már pár selejtet leszámítva minden teló simán viszi az androidot akadás és minden szarakodás nélkül és azt magyaráztam ,hogy éven belül a legolcsóbb készülék is annyira erős lesz,hogy mindent visz élvezhetően és akkor az IOS elveszíti ezt az előnyét,hogy náluk minden készülék smooth,mert az android is utoléri ezen a téren. A hardver vadászat meg már fölösleges. egy 2 magos Krait + adreno 320 mindent elvisz maximálisan. Ettől erősebb már csak epénisz mutogatás ugyanis nincs ami kihasználná..ezért választottam Sony Xperia Z helyett Xperia SP-t mert az is bőven elég. ÉS az hogy OS frissítés erejéig mennek... bullshit. egy rakat ICS-s teló van ami mai napig gyönyörűen megy és mindent visz(80-90%-ban).

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#25) Cilindrik válasza anony.name1 (#17) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Amugy mit szeretnél testreszabni?

Nekem bizti nem kellene a nexus és nem a droid miatt hanem a képaránya + a baromi nagy káva miatt.
A minit simán fogom egy kézzel álló helyzetben.
Ahogy előttem írta valaki egy ipad 2-esről, én is csak akkor veszem észre a pixeleket ha megnyomkodok egy retinás gépet.

A retina témához annyit, hogy csak akkor éri meg ha meg tudják tartani mellette a sebességet, a méretet (vékonyság) a súlyt és az üzemidőt. Ha ezek teljesülnének és nem teszik bele akkor a kedves mamájukat******meg. De ha a retinásítást a fent említett dolgok megsínylenék, akkor én személy szerint nem cserélném le a mostanit.

[ Szerkesztve ]

(#26) IX0S válasza Runner_fxr (#19) üzenetére


IX0S
csendes tag

Annyira elvakultan támadjátok az Apple-t.
Az iPhone-osok kevesebb mint 10%-a veszi meg a telefont azért, hogy rajta lássák azt, hogy iPhone-ja van...
A maradék a használhatóságárt veszi... mert nincs szüksége, hogy 800 időjárás widget közül válogasson... hogy ilyen olyan módón szabja egyéniségére a telefonját... csak egyszerűen arra használja amire kitalálták... abba viszont ne köthessen bele.
Ha ez neki megér + pénzt, akkor miért is ne?

(#27) buvartacsko válasza roberto02 (#24) üzenetére


buvartacsko
addikt

Biztosan ezért laggolt múltkor a nexus 4 is akkorát erősebb hardverrel hogyha az enyém lett volna azonnal kikurom az ablakon. :)

(#28) buvartacsko válasza IX0S (#26) üzenetére


buvartacsko
addikt

Igen így van. Elég sok iPhoneos ismerősöm van. Ebből egyet tudok mondani akinek divatból van. Az is egy lány. A többiek pedig : "azért mert ez mindig megbízható, meg eleve nem volt semmi ami ennél jobban tetszett volna"

(#29) roberto02 válasza buvartacsko (#27) üzenetére


roberto02
tag

Elképzelhető,hogy belaggolt de nálunk a családban 5 android teló volt/ van és egyet leszámítva (LG GT 540) ami eléggé régi teló és gyenge is...azonkívül egy se laggol és semmi baj velük... Nexus 7-em még soha nem akadt be semmin.

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#30) anulu válasza anony.name1 (#17) üzenetére


anulu
félisten

engem spec piszkosul nem érdekel. az a fontos, hogy tökéletes sebességgel fussanak a programok, ne akadjon be a menü, ne lagoljon. szóval a "felhasználói élmény". volt a kezemben jópár androidos tábla. olcsó és drága is. a fentiekre egyik sem volt képes. a retina ipad-em igen.
jóanyámnak most állunk tab vétel előtt. inkább elnapoljuk és gyűjtjük még a pénzt, de nem akarom azt hallgatni, hogy "nem megy, lassú, stb".
amíg ennyire mindegy lesz a Goggle-nek, hogy mire pakolják fel a rendszerét, csak "az" legyen rajta, addig biztos, hogy sem pad sem telefonban nem lesz androidom, sőt, mindenkinek csak tanácsolni tudom/fogom, hogy nagy ívben kerülje, ha nem akar potenciális méretes szívás körbe belerohanni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) Dilikutya válasza IX0S (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az, hogy garanciális hibánál új készüléket kapsz (ami lehet ám, hogy mástól gariztatott javított ;]), nem az iOS érdeme, és az Android hibája. Ez az Apple-n és a többi gyártón múlik.
Egyébként Android alapú készülék is van gördülékeny olyan, ami tudja, amit vállal. Jellemzően a drága modellek, pont mint az Apple-nél, csak nekik pl. nincs olcsó telefonjuk. Egy iPad árában pedig már az androidos tabletek is jók szoktak lenni. Az Apple-nél egy dolog, ami mindig biztos: árának megfelelő minőséget kapsz, elvétve sem fordul elő, hogy a csúcsmodell vásári műanyagnak tűnjön, mint pl. a Samsungnál, ami kézbe véve sem győz meg mindig. Bár pl. az S3 Minim elég masszívnak tűnik, csak az a fényes plasztik hátlapja ne lenne, azt levéve látszik, hogy elég gagyi.

De az, hogy sok a gagyi, nem az Android hibája, az Apple mindig prémium gyártó volt, csak a csóri paraszt, aki most villog itthon az iPhone-jával, mert azt hiszi, presztízskérdés, nem ismerte, mert PC-ből is csak tákolt volt neki "Intel Pentium Celeron" processzorral.

anulu: azért ez így sántít. 2 hónapja vettem Galaxy S3 Minit, nem akad rajta semmi. Nem 20 ezer volt, az igaz. De jól mondod, az itt a baj, hogy egy botmixerre is rátelepítik előírások híján. Ez szimpatikus a WP-ben, meg van határozva, mi az a hardver, amire felteheti a gyártó, ezért használható a Lumia 520 is, abból inkább a vakut csalták le a fényképező mellől.
Másik nagy baj az Androiddal a Google Play. Lehet villogni, hogy az kínálja a legtöbb alkalmazást, de nagy része ótvar, böngészni pedig nem lehet normálisan, mindig a legnépszerűbb gagyikat tolja az arcodba.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32) buvartacsko válasza roberto02 (#29) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ha te mondod. :) Biztos ezért mondja az összes létező androidos ismerősöm, hogy "huu ez a telefon pörög rendesen meg milyen gyors.. Az enyém sajnos nem ilyen. " :)

(#33) anulu válasza roberto02 (#29) üzenetére


anulu
félisten

közvetlen családban 2 Samu (SGS és mini) volt. páromé i4S-re, az én SGS-em HTC 8X-re lett cserélve, és biztos, hogy nem térnénk vissza a "robothoz". bővebb családban is vannak bajok sok droidfonnal. keresik a lehetőséget, hogy hogyan tudnának almára vagy ablakra váltani.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#34) Csabulator válasza anony.name1 (#8) üzenetére


Csabulator
tag

Nyilván ízlések és pofonok, de nekem az iPad Mini jobban bejön, mint a Nexus 7. Mindkettőt nyúzom már egy ideje és hiába, hogy nagyobb felbontású kijelzője van a Nexusnak, én nem tudom jobban elolvasni rajta a szövegeket. A 4:3-os kijelző iszonyatosan bejön, sokkal jobb rajta olvasni, stb. Ez pl nagyon sokat nyomott a latba nálam.
Az optimalizáltságról ne is beszéljünk, iOS-en gyönyörűen és gyorsabban fut a legtöbb alkalmazás (azért találtam olyat, ami bizony Nexuson sokkal jobban futott, de az 1-2 játék volt, nekem meg nem az a legnagyobb prioritás) annak ellenére, hogy a specifikációja low-end. Azzal egyetértek, hogy nagyobb felbontás elfért volna a Mini 2-be, de hát evvan. Sajnos azt kell, hogy mondjam a sok sok kijelentésed SZVSZ nem helytálló. De megérdemeltem, mert jól döntöttem. :)

Fizetett hirdetésünket olvasták :DD

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#36) Runner_fxr válasza IX0S (#26) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szokták mondani, hogy amíg lósz@r van, addig veréb is. :)
Én nem akarom egyik telefont se fényezni, vagy lehúzni, az android se egy tökéletes rendszer és azt se mondom, hogy jobb mint az ios, de mind a kettő teljesen jól használható a mindennapokban. Ami röhejes az az apple felára.
Egyébként meg nem kötelező az androidot se agyon tuningolni, meg állandóan telepíteni rá több száz alkalmazást, csak mivel adott a lehetőség sokan kihasználják, sokszor már feleslegesen.

(#37) adamssss


adamssss
veterán

Imádom ezeket a cikkeket. [link]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#38) HawerKing


HawerKing
őstag

En hasznaltam par napig iPad Minit s bizony eleg gyenge ez a felbontas....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#39) buvartacsko válasza Csabulator (#34) üzenetére


buvartacsko
addikt

En egy dolgot találtam ami gyorsabb volt nexus 4en. A subway surfers nevű játék. Nexuson mintha 60 fps lenne. iPhoneon meg mintha 25-30. De nexuson volt benne egy csomó mikro-lag ami miatt sokszor meghaltam. Ioson nem volt ilyen

(#40) iSonic válasza roberto02 (#24) üzenetére


iSonic
addikt

+1

Én mindig is azt fogom vallani, hogy könnyebb egy telefonra zárt oprendszert tervezni, mint 3000 telefonra leoptimalizálni EGY rendszert.
Amíg világ a világ, addig mindenki azt a telefont fogja majmolni, amelyike van. De csak olykor kéne utána nézni a dolgoknak és máris nem lenne ez. Én személy szerint imádom a MacBook-omat, mert zseniális a kialakítása, wordwilde garancia.. volt családba ipad meg android-os tablet, mindkettőt szerettük a dolgaiért.

Nem értem miért kell dobálózni minden egyes apple vagy androidos hír alatt, hogy így 2 maggal ezerszer jobban megy a rendszer stb.. stb.. elmondom akkor, hogy a néhai 3GS-emet pl azért adtam el, mert a szuper szoftverfrissítések miatt laggolt az egész. Vettem android-ot és alap beállításokkal és főzött rommal is megvoltam elégedve vele. Az, hogy a két rendszer hogyan működik inkább nem vesézem ki, mert akkor kirobbantanék vele egy két dolgot... (*troll on.. egy-két iphone usernek odaadnék android programozás könyvet utána nem úgy állna hozzá a rendszerhez ahogy most áll.. *troll off)

Mellesleg, hogy a cikkhez is szóljak.. ez is egy újabb bőrlehúzás az emberektől. Semmi értelme nem lesz megvenni ezt a tabletet, mert az első generációs is bőségesen tudja majd ugyanazt, maximum nem lesz benne jobb processzor.. -.-'

buvartacsko: ahogy látom már előbb belinkelték, de mondani akartam Neked, hogy szereld szét a készülékedet és nézd meg az alkatrészeit, milyen feliratok vannak rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#41) ricspusk


ricspusk
csendes tag

csak azt ne felejtsétek el hogy a kibaszott android még 8 magon is laggolni fog és teszi semmivé a felhasználói élményt .
Nekem ipad 4 em van és egy vagyonért vettem ;) , az ipad mini szar de semmivel sem szarabb mint egy 100 ezres agyonfagyós galaxy tab vagy ilyesmi és nem érdekel hogy mi van benne csak a kijelző és az hogy jól lehet e vele "dolgozni".

no nono

(#42) mathaus=) válasza anulu (#33) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Csak azt ne felejtsük már el hogy az i4s 150k a 8X meg 100, az SGS 90k (volt újkorában kb) a mini meg 25k.. Ne akarj már két olyan telefont összehasonlítani ami között 100+ a különbség árban... -.-

(#44) iSonic válasza ricspusk (#41) üzenetére


iSonic
addikt

Mivel az iOS egy ZÁRT rendszer és működik 2 fajta készüléken (iphone és ipad), addig az android több mint 2000-3000 készüléken.. jó hogy laggolni fog.. optimalizálj légyszíves egy olyan oprendszert, ami a lassúbb készülékeken nem laggol és elfuttat mindent, de eközben a felső kategóriás készülékeknél kihasználja az összes magot..

(#45) roberto02 válasza ricspusk (#41) üzenetére


roberto02
tag

Xperia Sp-m két magos és nem laggol soha semmit. hagyjuk már ezt a minden android teló laggol szart...használtál egyet is akár?

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#46) ricspusk válasza iSonic (#44) üzenetére


ricspusk
csendes tag

ez világos és hozzá teszem nekem is androidos telefonom van de egyszerüen ezt nem tudom magamban elmondani a mindennapokban, amikor lefagy a szintén nagyon sokért vett Note-om és tépem ki a hajam .

no nono

(#47) IX0S válasza iSonic (#44) üzenetére


IX0S
csendes tag

De akkor miért kell köpködni az Apple-t, hogy nem teszi bele azt a bika hardvert-mint az android?
Mikor neki nincs rá szüksége. Mert gyengébb hardver + optimalizáció = ugyanaz a felhasználói élmény mint a 8 mag + min optimalizáció. Árban ugyan ott van mindkettő... hogy ne 100.000-es különbségekkel hasonlítgassuk a készülékeket.

(#49) buvartacsko válasza #32839680 (#43) üzenetére


buvartacsko
addikt

Mondja ezt egy androidos aki mindenféle konkrétum nélkül elbol szarozza az applet. :)

(#50) Ayanlith


Ayanlith
tag

Eddig is azt vallottam, és most főleg azt vallom, hogy így, ebben a formában az iPad mininek tavaly kellett volna kijönnie, és akkor még vettem volna is. Bár az iOS alkalmazáskínálata - főleg játékok terén - jobban tetszik a Droidénál, ebben a formában ez nekem így ennyiért továbbra is kevés lesz. Mindenesetre várom a bemutatót, lehet, hogy kellemesen fogunk csalódni. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.