Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Csak ezért lenne érdemes megvenni, de még így is drága...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#2) Sicilian


Sicilian
addikt

Plants vs. Zombie, jehhhh :DDD :K

nothing is true everything is permitted..

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Jó lesz ez az iPad, pláne ha lesz rá PvZ. :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4) Daczy válasza D1Rect (#3) üzenetére


Daczy
aktív tag

meg ha 55ért fogják dobálni :DDD

(#5) HyP3b0y válasza Daczy (#4) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Migre 55k lesz, addíg iPad 4G lesz és nem éri meg a mostanit megvenni, annyivel töbet nyújt az újabb :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#6) Daczy válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


Daczy
aktív tag

ez a baj :U

(#7) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

ANNYIRA ormótlan szerencsétlen.
De hát, vegye akinek tetszik.
Plants vs. Zombies biztos jó rajta. :DDD

(#8) Blaise


Blaise
veterán

Hiába, a játékok jók :C

(#9) eXodus válasza Blaise (#8) üzenetére


eXodus
őstag

jók? inkább játszhatatlanok....

(#10) monsta007


monsta007
tag

Hogy lehet egy ekkora tepsivel játszani? :U Kiváncsi leszek hányan fogják a nagy játék közben eldobni ;] (bele a HDtv-be mint a wii-nél :DD )

(#11) Alex91


Alex91
félisten

[link], azert a Scrabble jatek videoja IMHO odabax! (Az oldal kozepe tajekan talalhato.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12) FoxiestFox válasza monsta007 (#10) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Valami vízparton kellene iPad-kacsáztató versenyt tartani.
Mingyá írok is Steve-nek, hogy bocsásson rendelkezésünkre egy pár darabot. :DDD

(#13) <NewL> válasza Alex91 (#11) üzenetére


<NewL>
addikt

hu ez elég ötletes

nekem ezek az autós,ügyességi játékok már kielégitik az igényeimet. sőt inkább ne legyen jó grafikája de foglaljon le és szórakoztsson. mint pl a PvZ,ott se a grafika van a toppon. jópár órát játszottam iphonon vele

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#14) Blaise válasza eXodus (#9) üzenetére


Blaise
veterán

Mert?

pl. Real Racing a legjátszhatóbb autós játékok közé tartozik iPhone/iPod touch vonalon, a saját tapasztalataim alapján.

(#15) AXisBOLD válasza Alex91 (#11) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nagyon komoly, de mennyi pénz egy ilyet összehozni...inkább hordozom az eredetit dobozában :))

Aurea mediocritas

(#16) eXodus válasza Blaise (#14) üzenetére


eXodus
őstag

Elhiszem h te tudod irányítani, de attól még nehézkes és idegesítő az ilyen megoldás.
Csak rá kell nézni az itten "bemutató"videóra (vagy nem tudom mi az), szerencsétlenkedik össze-vissza, bugzik a fékezés. Próbáltam már pár ilyen megoldást (néhány régi játék remake) és az összesnek ugyan olyan szar volt az irányítása... De legalább apple érzés volt. :DDD

(#17) FefeeX válasza eXodus (#16) üzenetére


FefeeX
veterán

Le is írtad a problémát és a különbséget.
Amit te próbáltál, az átportolt szar volt. Amit ő említ, az meg erre készült, ezen tesztelt, ergo tökéletesen működő darab... Hidd el, sok tökéletesen működő, tökéletesen irányítható játék van iphone/ipod/ipad-ra, csak nem random kell válogatni, mert akkor kb a PC-t is elküldheted a rákba, ha kiválasztasz 2-3 játékot a boltban, és az alapján próbálod megítélni... (ott is jóval több a szemét mint az értékelhető darab)

(#18) eXodus válasza FefeeX (#17) üzenetére


eXodus
őstag

És mégis ilyen irányítást honnan portoltak át?
Sehonnan... normális gépre nem terveznek ilyet. (kézikonzolok)
Elhiszem h véded az iphoneodat de attól még játékra nem való. (Ill egyszerűbb szórakoztató logikai játékok szinte az összes érintőkijelzős pdara elérhető.)

(#19) FefeeX válasza eXodus (#18) üzenetére


FefeeX
veterán

A játékot portolták át, amit alapvetően nem erre a platformra terveztek. Annak soha nem is csinálnak olyan irányítást, ne viccelj, átportolás x idő, az irányítás tökéletesítése meg 5x lenne...
Alapvetően nem játékra való, ezt nem is mondta senki, azonban a hülyeségek, amiket irkálsz a szinte nulla tapasztalattal, elég nagy tudatlanságra utalnak...

(#20) eXodus válasza FefeeX (#19) üzenetére


eXodus
őstag

"A játékot portolták át,"
Igen nekem nem is az eredeti játékkal volt problémám.
Az irányítást nem tudják portolni. Az olyan volt mint a fenti videókban. Használhatatlan.

"Alapvetően nem játékra való, ezt nem is mondta senki"
ÁÁ akkor ezért hirdeti k játékkozolként is....

"szinte nulla tapasztalattal"
Azt te csak szeretnéd....

(#21) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

Egészségére, aki ilyenen akar játszani. Én maradok a konvencionális PC vonalon.

(#22) FefeeX válasza eXodus (#20) üzenetére


FefeeX
veterán

Már ne haragudj meg, de amiket írtál, azok távolról súrolják a valóságot, mint írtam, nem lehet 3 játék kiprobálásával leírni egy platformot. Tudnék mondani ezer címet, amivel ilyen alapon a PC-t le lehetne írni... Nem a platform sz@r adott esetben hanem a fejlesztő.
Volt hasonló ismerősöm, teljesen apple ellenes, meg ezzel nem lehet irányítani és a hasonló baromságokat szajkózta. Adtam neki pár játékot hogy próbálgassa... "Ez de jó" :) Attól még tény hogy nem vesz ilyet, de már legalább nem összevissza terjeszti a hülyeségeket :)

Hol hirdetik játékkonzolként? Nézz már körül picit, mielőtt elönti az agyad teljesen az apple-ellenesség, és totál baromságokat terjesztesz... Némely videóban előkerül, hogy lehet vele játszani is. Naés? A 3210es Nokiámon is lehetett anno snakezni, attól még nem volt játékkonzol, pedig volt róla video is, sőt, országos snake verseny is volt.

(#23) eXodus válasza FefeeX (#22) üzenetére


eXodus
őstag

Nem 3 játékot próbáltam. (Szóval itt hibás a gondolatmeneted)
Itt van előttem egy 3g. Így már megfelel?

Dehogynem hirdetik. Mint az iphonenál is hasonlítgatják a psp/ds hez. Majd itt is előkerül, elvégre ugyan az mint az iphone csak nagyban. (már az ipod ról is azt mondták h konzol...) "Jobs: iPod Touch is a games machine" :DDD

(#24) FefeeX válasza eXodus (#23) üzenetére


FefeeX
veterán

Na de ki hasonlítgatja? Nem az apple... Hanem az oldalak, újságok. És miért? Mert a kézi konzolok 10+%-a iphone. Na most, ha mindenki szembe megy veled az autópályán, akkor valószínűleg nem mindenki más a hülye...

Kérlek, ha idézel, akkor azt linkkel tedd.

[ Szerkesztve ]

(#25) GALARDO


GALARDO
addikt

Azta! :Y :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#26) eXodus válasza FefeeX (#24) üzenetére


eXodus
őstag

Szerinted nem hirdetik kézi konzolként, de a "kézi konzolok 10+%-a iphone". Hiba a gondolatmenetedben...

[link]
Itt is benéztek valamit. Javítsad ki őket h nem közöljenek téves információkat.ú

ui: gugli a barátod. Jah nem nem az, mert az apple az...

[ Szerkesztve ]

(#27) FefeeX válasza eXodus (#26) üzenetére


FefeeX
veterán

Attól, hogy valamin lehet játszani, már konzolként hirdetik?
Elvakult apple ellenes vérpisti vagy, ennyi az egész.
Lehet játszani vele? Igen. Ettől konzol lesz? NEM
Az apple hírdeti, hogy a játék eladások tekintetében 10+%-os lett? Tudomásom szerint nem, ez statisztikai adat. Nem annak szánták, az emberek mégis arra használják.

Most mondjam azt hogy általános iskola második osztály az alany és az állítmány egyeztetése? Nehezen megy neked a szövegek megértése, azt látom.

Javaslom a "hirdet" szó értelmező szótárban való kikeresését, valamint az értelmezéséhez akár szakember igénybevételét is.

(#28) eXodus válasza FefeeX (#27) üzenetére


eXodus
őstag

Ha már értelmesen nem tudsz vitázni.
Saját magadba kötsz bele. Ezzel nem tudok mit csinálni. Egyszer ezt írod másszor az ellenkezőjét.
Jobs is hülye, ő sem tudja mit mond....

(#29) FefeeX válasza eXodus (#28) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekempont úgy tűnik, hogy te nem vagy tisztában azzal, mit írsz, az mit jelent, így gyakorlatilag csak hülyeségeket írsz folyamatosan, ami linkekkel együtt EPIC FAIL.

(#30) eXodus válasza FefeeX (#29) üzenetére


eXodus
őstag

Vérfanboy ellen nincs mit tenni. Én voltam hülye h leálltam ilyennel vitázni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.