Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Menslee


Menslee
tag

Mindíg is tetszettek a logitech kiegészítői de lassan ugyan úgy túl vannak árazva mint a termék(ek) amikhez készülnek. (Tisztelet a kivételnek)

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#2) _Atesz válasza Menslee (#1) üzenetére


_Atesz
addikt

Akinek van pénze Apple terméket venni, annak erre is lesz.

(#3) galaktikus válasza Menslee (#1) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Pont annyival vannak feljebb árazva, amennyivel többet is nyújtanak a konkurencia fröccsöntött és játékszoftverrel ellátott termékeihez képest. Amúgy egyáltalán nincs túlárazva, ahogy a bmw-k, lexus-ok sem, csak csóró a magyar, magas az ÁFA stb.

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#4) Menslee válasza _Atesz (#2) üzenetére


Menslee
tag

Van apple termékem, van a családban iPad is de soha az életben nem vennék huszon ezer forintért hozzá semmit, legalább is nem ilyen kategóriában. Esetleg egy dokkolót...

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#5) Menslee válasza galaktikus (#3) üzenetére


Menslee
tag

Nem azt mondom hogy nem jó a minőségük, sőt!
De azért 35 ezerér-t elég drága szerintem egy tok. (Hozzáteszem hogy a Big Bang nagyon tetszik, ahogy a billentyűzet is :) )

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#6) Jeanne d'Arc válasza Menslee (#4) üzenetére

+1 Azert mert van almás cuccra pénzem az nem jelenti azt hogy egy tokra ennyit költsek.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) -NOKIA- válasza Jeanne d'Arc (#6) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Gondolom nem is a magyar a piac a fő irányvonal, nyugaton, vagy az USA-ba ezeken az árakon még csak nem is gondolkodnak.

(#8) rudi válasza -NOKIA- (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Pont ezt akartam megemlíteni. A magyarnak többszörösét kereső országokban ugyanúgy nem téma egy ilyen cucc megvásárlása, qhogy nekünk sem téma egy 4-5000 forintos tok megvásárlása, ha olyan a minősége, mint ezeknek a Logitech termékeknek.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) FollowTheORI válasza _Atesz (#2) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pfff... hagyjuk már.
Egyáltalán nem csak milliomosok vesznek ilyesmiket.

Nekem is van iPhone, iPad mégsem szóróm a pénzem és megnézem kétszer is mire adok ki és mennyit és az megéri e.

Egy akármilyen tok vagy cover egy termék árának majdnem ötödéért nagyon nem éri meg... még akkor sem ha megtehetném bármikor hogy megveszem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10) Menslee válasza rudi (#8) üzenetére


Menslee
tag

Ezért marad nekünk az ebay :D

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#11) Tigerclaw válasza Menslee (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem is van iPadom, de őszintén bevallom, hogy én a 8-10 ezer forintos smart cover-t se vettem meg hozzá az ára miatt, bár néha jól jött volna gépeléshez. Viszont az is biztos, hogy bosszantott is volna, sokszor, ha rajta lett volna, mert tok nélkül szerintem könnyebb használni. Van egy halom Logitech cuccom, de szvsz mára nagyon elszálltak az áraik már alapból, az iThing kiegészítőkre vonatkozó "szokásos" felár meg tovább ront, az amúgy is rossz üzleten.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) _Atesz válasza FollowTheORI (#9) üzenetére


_Atesz
addikt

Inkább ezt hagyjuk. Ha kettő is van, akkor igény esetén igenis megvennéd. Bizonyítja az, hogy ugyanarra a célra való eszközt megkapnád fele annyiért is, de neked Apple termék kellett, szóval nem kell a hülye duma.
Van pénzed rá és mint az ábra mutatja használod is ha kell valami.

(#13) Menslee válasza _Atesz (#12) üzenetére


Menslee
tag

Attól hogy van 2 apple terméke nem biztos hogy mindenre van pénze (magamból kiindulva).

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#14) #56573440 válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

viszont továbbra is ott tartunk, hogy nem ide pozícionált, nem itt fognak belőle eladni 6 milliót, hanem ott, ahol lazán keresnek hetente annyit amennyit te esetleg havonta. akkor is gondolkozna bárki azon hogy esetleg megvesz egy kínai vackot ami anyaghasználatban, tartósságban, funkcióban, minőségben esetleg jelentősen lennebb lehet és ebay-en vacakol a rendelgetéssel vagy bemegy a boltba és leveszi a polcról...

én is nagyon odafigyelek mire mennyit költök, és bár telóra is ki tudnék vágni 300k-t ha akarnék de nem fogok, mert nem értek egyet ezekkel az árképzésekkel, hogy a középkat vasak szép lassan 70-100k közé mennek pl gusztustalan számomra, ettől még vannak tárgyak amik ha kellenek akkor veszek, és ha van értelme mert fogom használni akkor a jót veszem meg még ha tripla áron megy akkor is. aaz úgynevezett fölösleges sz#p#sfaktort jelentősen lehet csökkenteni vele tapasztalataim szerint :B

van ennek ennyiért is bőven piaca, csak nem itt és nem nekünk.

(#15) redwhite78


redwhite78
aktív tag

A billentyűzetet simán megvenném hozzá.

never go full retard

(#16) blueMerle válasza FollowTheORI (#9) üzenetére


blueMerle
veterán

Akkor mit mondjak én? Macbook Pro-t használok, iPad minim is van.... de hova parkoltam le azt a tetves Ferrarit? Megvan, a Tiéd mellé! :D

[ Szerkesztve ]

(#17) Menslee válasza blueMerle (#16) üzenetére


Menslee
tag

+1 :DD :C :D

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#18) _Atesz válasza Menslee (#13) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem ezen van a hangsúly, hanem ezen: "Bizonyítja az, hogy ugyanarra a célra való eszközt megkapnád fele annyiért is, de neked Apple termék kellett"
Aki képes kiadni egy termékre 2x annyit, holott nem tud többet, az egyszerű logika mentén képes kiadni kiegészítőre is 2x annyit, HA kell neki. Amennyiben nincs szüksége rá nyilván nem fogja megvenni.

(#19) FollowTheORI válasza _Atesz (#12) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Létezik hogy valaki tud spórolni is arra, amit szeretne, és azis létezik ha szereti hogy valami könnyen kezelhető és működik megbízhatóan, gyorsan és hatékonyan. :)

Igen lehet lakni egy panelgarzonban is féláron meg normális lakásban is...
(Kb ennyit jelent amit mondtál... kinek mi ugye. :D :U )

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#20) Kronos3000 válasza _Atesz (#12) üzenetére


Kronos3000
senior tag

A létminimum határán egyensúlyozunk,de mivel megnézem mire adok ki pénzt így a feleségemet meglepem karácsonyra egy ipad air-el,ami t-home-os részletre 0ft előlegre havi 4990ft,24hónapig.Tehát nem vagyunk gazdagok,albérletben nem is lehet,de inkább csak egyszer adok ki pénzt minőségi cuccra,mint többször keveset,és aztán jön az idegeskedés....

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.