Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

egyik haverom anyja mondta, hogy életében 1-szer adott pofont haveromnak: amikor kiskorában bemutatta a náci karlendítést... :K kb. hasonló "gyógymódot" lehetne rendszeresíteni az ilyenek kezelésére... abban 100%-ig egyetértek, hogy az ilyeneknek napiszaron a helyük... hajrá, vidd magaddal a géped legközelebb ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Móci


Móci
addikt

Én felrúgtam volna őket, mint a szart, ha elém beállnak az ajtóba.
Anyuka-apuka leszarja a gyereket magasról. Pénzt kap, figyelmet nem. Aztán tessék.
Amikor én voltam ilyen idős, az ilyet megrugdostuk volna. Ma meg örülök, hogy nem köpnek le, mert normális vagyok.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Szabesz


Szabesz
őstag

óóóó, és ilyenkor nem vonattal megy(ünk)ek :D

¯\_(ツ)_/¯

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

pfff, de rühellem az ilyeneket, akik azt se tudják mit jelent, amit kiabálnak....

a nyugatinál az emósoknak érdemes beszólogatni, esetleg szóváltásba keveredni, néha élvezet leoltani őket, hogy nem tudsz öltözködni k*csög, hogy áll a hajad, akaszd fel magad, stb. a legjobb az volt, amikor meg lettek fenyegetve, hogy ajánlott küldeményként feladjuk őket a napiszar nemlétező postacímére ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) Móci válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére


Móci
addikt

:C Ezen jót röhögtem.

Ismerős volt az "üzenet az agynak" szöveg, aztán eszembe jutott, hogy Parker Lewis...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) Invadrr_Zim válasza Móci (#2) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

lol :D

én is átgázoltam egy széltéban másfél méteres lányon, ami után anyát emlegette. ezek után barátnőm is ellökte. amúgy jah, mi is rápörögtünk, és ki akartam osztani 1-2 pofont,de volt visszatartó erő oldalborda képében. amúgy meg, pont azon gondolkodtam, hogy még ha 2-3at le is csapok mielött túlerővel lenyomnak is már jó lett volna a napom.

(#7) Invadrr_Zim válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

ez meg gigalol.

ezt ki fogom próbálni. aztán ha tényleg feldobom őket napiszarra, azzal a kommenttel, hogy vajon ki lesz az első aki komolyan gondolja ezt a kiáltást, és miután nem nézi jó szemmel, hogy emó kölkök üvültik, tömegesen összepakolják őket. vagy épp a helyi tesók. utána lehet elgondolkodnak azon, hogy mi a normális, és miért az a normális.

(#8) Szabesz válasza Invadrr_Zim (#7) üzenetére


Szabesz
őstag

Cöhö, majd lesz okuk sírni ha kopaszra beretválják a fejüket :D

¯\_(ツ)_/¯

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

A szüleik teljes nyugalommal vannak otthon, hogy a csemetéjük csak a homoszexualitás örömeit fedezi fel pár barátjával... Erre meg? Ezek a mai fiatalok....C-c-c!

(#10) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ha visszatérnének a sieg heil-es idők, az ilyen ratyi emók az elsők között lennének elgázosítva...

(#11) P00By válasza D1Rect (#9) üzenetére


P00By
nagyúr

:DDD Hát igen...( :( )

(#12) nem_tom


nem_tom
őstag

Ha útba vannak lökd fel őket. Itt náciskodnak, oszt még bunkóskodnak is? Hát elmehetnek messzire.

(#13) JetiRulez


JetiRulez
őstag

üzenet az agyadnak: fényképezőgéped mindig legyen nálad! :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#14) Mr.Csizmás válasza nem_tom (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

k_csog gondolat, de mi lenne, ha igaz SH 14/88-asokat raknánk oda nekik? egy százast tennék arra, hogy nem sok maradna belőlük ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) nem_tom válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


nem_tom
őstag

Az meg mi az? :F

(#16) Mr.Csizmás válasza nem_tom (#15) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kopasz kigyúrt neonácik

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

asszem ki is tiltották őket, a múlt hétvégén már a westend elött gyűltek, és már hétközben sem látni őket a vágányoknál. de lehet csak azért mentek ki a westend elé, mert azt hitték, hogy ha sokat vannak a napfényben ők is csillogni fognak, mint a cickány glittervámpírok. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.