Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) helkis válasza Achill3uS (#34) üzenetére


helkis
addikt

persze hogy nem a te sarad, nem is neked címeztem a hsz-t.. ha így gondolod, akkor ez most úgy néz ki, mintha te kérted volna az interjút.. :B
+de ha megdőlne egy csúcsod a phtoplistán, azért csak nem hagyna nyugodni.. :))

no mindegy, szerintem a Ph akart egy szép gesztust tenni feléd/tek/tünk, amivel mindenki jól jár, és kell is hogy legyenek ilyen cikkek, amire idejön a nép, olvas, ír, hirdet, klikkel, ami végső soron neki zsetonban nyilvánul meg reklám oldalról, ez így van rendjén, +te is jól jársz, mert hízik a májad.. :D + arra sarkall, hogy még jobb eredményeket szállíts.. ;)
illetve akit érdekel enyhén a dolog, azok közül a nagy számok törvényei alapján, egyre többen lépnének a gyakorlati útra is ebben a témában (sulykolás nélkül is), de nyilván ők sem LN2-vel kezdenék, hanem meg kell járniuk a szinteket: levegő, víz, hűtött víz, szárazjég, ln2.. emellett meg kell tanulni (ha komoly eredményre pályázik valaki) hogy mi a soft/hard-vmod.. ami megint nem egy egyszerű téma, főleg a gpu-védelmek terén.. de ez már elég mély-víz..
szóval, aki relatív kezdő, de olvas egy ilyen cikket, az úgy is itt kezdene a Ph-n szvsz, itt vannak a topicok, ott az infó, szerintem jó a közösség is (segítőkész mindenki), ezt érdemes lenne mindenképp kiaknázni, amivel megint mindenki jól járna.. :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.