Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

speciális Intel validáción is átesett, biztos, ami biztos
:)) :))

Remélem a többi alkatrész datasheetjét is átnézték, mielőtt összerakták a kütyüt. :DD

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) SentryGun


SentryGun
aktív tag

De jó lett volna, ha fél évvel ezelőtt jön. Így csak 310-es tudtam akkor venni, mindegy, az a lényeg, hogy gyors.

(#3) proradeon


proradeon
őstag

Egész korrektek az árak ahhoz képest, hogy mSATA, és ilyen gyors. :K (Bár dollárban mindig korrektek az árak, aztán mire Magyarországra ér ... :( )
Igaz számomra teljesen mindegy. mSATA-t úgyse támogatja notebook-om, így marad a Samsung 830. :K

"A 128 bites AES titkosítást is támogató sorozat..."

Ez hardveres AES titkosítást jelent? :U (Abban az esetben ha nem, nem értem mivel támogatja jobban, mint bármely más SSD.)

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#4) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez korrekt ajánlat, 5 év garanciával és versenyképes gyorsasággal.

(#5) kromatika válasza BomiBoogie (#4) üzenetére


kromatika
veterán

igen szerintem is.komoly cucc

(#6) BomiBoogie válasza kromatika (#5) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ráadásul még mSATA is, és még így sincs elviselhetetlenül magas ára.

(#7) radi8tor válasza proradeon (#3) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hardveres titkosítás szerintem azt jelenti, hogy ha az alaplap/notebook támogatja, akkor BIOS-ban be lehet állítani a titkosítást és csak jelszóval elérhető a rajta levő adat.

⭐ Stella

(#8) bteebi


bteebi
veterán

Na ez már valami! :K Kicsi, nagyon gyors, viszonylag olcsó, és még titkosítást is tud :C.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) GabenBFG

Ezek az mSATA-s cuccok belemennek mini PCI-E foglalatba?
Illetve tudom, hogy belemegy, de meg is hajtódik-e?

(#10) GabenBFG válasza GabenBFG (#9) üzenetére

Nna, akkor azt hiszem meg is találtam a válaszomat itt :)

(#11) Killer01 válasza schawo (#1) üzenetére


Killer01
őstag

El bírom képzelni a validációt: Mariska néni/Isaura/Natasa/Chin Cheng (helyettesítsd be, hol van az üzem) nagyítóval átnézi a chipen a kódsort.....

(#12) forbence


forbence
csendes tag

Az ADATA mSATA-s SSD-k már tudják ugyan ezt, a vezérlőjük is egyforma, csak az ADATA-olcsóbb. Egyébként nagyon jók, gyorsak mint a szélvész

(#13) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A notimban is ez az homokerős igénytelenség (Intel 520) volt alapból, nemtom minek kellett az előző generáció X-25M-ét lecserélni erre. Látványosan lassabban tölt be róla. Le is cseréltem egy Samu 830-ra, azóta jó.

(#14) Kasya


Kasya
nagyúr

Nagyon jonak tunik. Bar nekem egy Samsung PM830 32GB-os verzio van, de azzal is teljesen elegedett vagyok.

(#15) BomiBoogie válasza forbence (#12) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez a márkanév szerepe.

(#16) vinibali


vinibali
őstag

csúcs Intel, Sandforce vezérlővel :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#17) Attila_26


Attila_26
aktív tag

egy szupergyors ssd-re várok 256gb kapacitással és min.600mb-os sebességgel...ez az álmom

(#18) Perillustris válasza Attila_26 (#17) üzenetére


Perillustris
senior tag

Szerintem sokáig nem kell várnod, na nem mintha az 540 nem lenne a közelében... ;]

Perillustris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.