Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#243) bozont válasza hobizoli (#242) üzenetére


bozont
veterán

Vegyes limitről hallottál e már? A legtöbb esetben ilyen van, olyankor mind a vga és mind a cpu tuningtól is gyorsul a játék. De érdekes, hogy egy 860K-t hasonlítasz egy i7-hez. Nem egy kategória a kettő, sem árban, sem pedig teljesítményben. Egy i3 viszont már más tészta, igaz az is drágább egy tízessel, viszont olyan játékokban ahol nem számít a 2^256 számú mag, hanem elég csak 1 vagy 2, de abból minél erősebb ott már elég szép előnyt hoz. És sajnos ma is akad nem kevés ilyen játék. :(


teljes teszt

Én mondjuk úgy voltam, hogy nem egyszerre vettem meg minden alkatrészt és apránként fejlesztek, így lett i5 a gépbe (aki nem tuningol az sokat spórolhat egy K nélküli verzióval). Több játék is gyorsult az FX6100-hoz képest a 270X-szel, 1200p mellett. És nem ultra low-on természetesen. :)

És most nem azt akarom mondani, hogy az AMD sz@r és használhatatlan, hanem hogy egy Intel sem annyival drágább mint ahogy sokan gondolják. Persze akinek i7 kell az nyúljon mélyen a zsebébe, de játékra még felesleges egy olyan proci.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.