Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatallerror


fatallerror
addikt

nem tartom kizártnak h a következő xboxnál ingyenes lesz a multiplayer. a többi kis ilyen olyan dolog meg maradna fizetős, ezt az egyet ha a silver tartalmazná jól is elsülhetne mert mostanában úgy látom h nem feltétlenül a multiplayer miatt fizetnek elő goldért hanem a többi tartalomért. tehát hasonló lenne a psn rendszeréhez

don't tell me what i can't do!

(#2) oriic válasza fatallerror (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, nem tudom. Szerintem MS soha nem lépi meg az ingyene multizás lehetőségét. Miért is tenné, ha most is fizetnek az emberek mint a katonatiszt. Ők is profitorientáltak, ezzel meg csak kihúzzák maguk alól a talajt. De tény, hogy örülnének neki az emberek. (már ha ez nem azzal jár persze hogy bitang drágák lesznek a játékok)

Live-Die-Respawn

(#3) Mister_X válasza fatallerror (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Viszont sokan még mindig csak játékra használják a konzoljukat és a multi miatt fizetnek a Live-ért. Hülye is lenne a MS kivenni maga alól a bevétele egy részét, ugyanúgy fizetnek az emberek, mint PS-nél.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) tDr1v3r válasza fatallerror (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én meg kizártnak tartom, hogy ingyenes lesz, pont a szerverdíjak miatt pénzes a multi. Szerintem jobb is így, hogy fizetni kell érte... én inkább egy olyan szolgáltatást szeretnék Gold mellé, mint a Sony oldalán a PSN+.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) fatallerror válasza oriic (#2) üzenetére


fatallerror
addikt

és #3) Mister_X.

tudom én és én is ezt hajtogatom mindig de vhol írták h több mint a gold előfizetők fele nem a multiplayer miatt fizet elő hanem a tv-s szolgáltatások, netflix, skype stb miatt és a mostani pletykák szerint még megakarnak venni exkluzív tv jogokat tehát sanszos h átértékelődik a gold előfizetés ezért lehet a multiplayert megengedhetik maguknak h kivegyék belőle és a gold előfizetés a játékon kívüli szolgáltatásoknak maradna csak meg tehát anyagilag továbbra is tejelne mint állat sőt ha olyan műsort vesznek meg mégjobban mint most

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#6) Mister_X válasza fatallerror (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Próbálj kiadói szemmel nézelődni (a számok csak példák)

Most van tízmillió előfizetőm, ebből ötmillióan a multi miatt fizetnek elő, ez havonta ötvenmillió dollár. A közeljövőben egy rahedli szolgáltatást fogok bevezetni, ami nekem pénzbe kerül, de további ötmillió előfizetőt fog hozni.
a) jópofizok és ingyenessé teszem a multit, így nagy valószínűséggel oda ötmillió előfizetőm és a megnövekedő kiadások mellett is ötvenmillió dollár bevételem lesz...
b) ...vagy az új előfizetőkkel hetvenötmillió dollár lesz a bevétel.

Szerinted melyik valósulna meg?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) WayneGace válasza fatallerror (#5) üzenetére


WayneGace
őstag

És nekik az miért lenne jó? Ha eddig fizettek, ezután is fognak. Nem látom be miért adnának valamit ingyen, amiért egyébként simán fizet a nép.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#8) Prof01


Prof01
veterán

Szuper! :C

Ha lenne valakinek kedve egy kis Forza: Horizon multihoz, az dobjon egy PÜ-t! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) fatallerror válasza Mister_X (#6) üzenetére


fatallerror
addikt

akkor a c amit korábban mondtam h marad fizetős sőt további fizetős tartalmak is lesznek :K nem tudom h hol írtam már, vmelyik ps4-es hírnél v xboxosnál :D

don't tell me what i can't do!

(#10) oriic válasza fatallerror (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#11) pylon válasza fatallerror (#1) üzenetére


pylon
tag

kizártnak tartom annak ellenére, hogy Live az egyetlen platform ahol fizetős a multiplayer szolgáltatás

(#12) Def26 válasza fatallerror (#1) üzenetére


Def26
félisten

Inkább fizetek érte. Nem hiányzik egy olyan blama mint ami a sony -nél volt. Kikerültek az adatok.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Hiába fizetős a csalók ott is megtalálhatóak

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#14) doktordrog válasza Def26 (#12) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Biztos sok különbség lesz a jövőben a kettő között.

[ Szerkesztve ]

(#15) Mister_X válasza VictorHUN (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hol? :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) tDr1v3r válasza VictorHUN (#13) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Naés? Még mindig jóóval kevesebb van, mint PC-n... ;)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#17) Def26 válasza tDr1v3r (#16) üzenetére


Def26
félisten

Konkrétan egyet sem tudok xbox -on. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) oriic válasza Def26 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig van ott is jópár. :)

Live-Die-Respawn

(#19) geratn


geratn
tag

Forza jó lenne, sajnos időm nem lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.