Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

Az Xbox 360 legnagyobb szégyene, hogy fizetni kell azért, hogy multizhass. Ha a többi negatívumot nem is venném, ez önmagában elég indok lenne arra, hogy az életbe ne vegyek xboxot.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) Dark Archon válasza satz18 (#1) üzenetére


Dark Archon
addikt

+1

PC forever!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#3) bobooo válasza satz18 (#1) üzenetére


bobooo
addikt

De legalább nem olyan trágya, mint a Playstationé.. És nem csak a multi miatt fizetsz...

[ Szerkesztve ]

(#4) Thome válasza satz18 (#1) üzenetére


Thome
addikt

Míg nem tapasztaltad meg azt a szolgáltatást amiért itt fizetsz, addig nem is fogod tudni hogy mennyire jó. Nem kicsit jobb mint a PSN... ;)

(#5) WhiteWalker válasza satz18 (#1) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez az akció is mekkora szar már az MS-től , ugye...? : [link], arról nem is beszélve kapsz olyan szolgáltatást amit silverként sehogy, pl cloud
Egyébként meg 9000ft 12 hónapra, oszd már le , hogy egy hónapra mennyire jön ki...750 ft...akkor miről beszélünk? Hagyjuk már ezt a demagóg dumát... :W

[ Szerkesztve ]

(#6) satz18 válasza Thome (#4) üzenetére


satz18
őstag

PC:Steam: steamworks multi, coop, achi, cloud,
Origin: multi, coop, achi, cloud,
Uplay:multi, coop, achi, cloud,
És még egy fillér előfizetést nem fizettél, mert ingyenesm, és az is marad, csak a játékott kell megvenned jóval olcsóbban mint konzolra, viszont utána nem 720p-be játszol 20-25 max 30 fps-el, hanem 1080p-be 60 fps-el. A textúra felbontásokról és a vonalélességről nem is beszélve.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#7) wolruf


wolruf
őstag

Háló, hát Youtube nincs is :'(
Mondjuk Magyar reg. esetén legalábbis...

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8) WhiteWalker válasza satz18 (#6) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah igen, de a játékok legtöbbje hulladék konzol port ;]

(#9) satz18 válasza WhiteWalker (#8) üzenetére


satz18
őstag

:) Ne általánosíts az ubisoft példái alapján.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) WhiteWalker válasza satz18 (#9) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezek nem általánosítások,hanem tények...

[ Szerkesztve ]

(#11) gianni85 válasza satz18 (#6) üzenetére


gianni85
veterán

tudod valakinek nem ér meg alsó hangon is +100e forintot, hogy 720p/30fps helyett 1080p/60fps-ben játsszon ;)

(#12) wolruf válasza satz18 (#6) üzenetére


wolruf
őstag

A laptopod árából bőven megvan a boxom játékokkal, TV-vel, plusz egy netbook, hogy tudjak bárhol dolgozni vele :) Erről ennyit :) Eltérőek vagyunk, mindenkinek más az igénye.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13) satz18 válasza gianni85 (#11) üzenetére


satz18
őstag

Ezt természetesen nem vitatom. Viszont aki boxot vesz, az nincs rákényszerítve a hurcolászásra, mint pl én. Vehet asztali PC-t. Egy 30k-s amd 7770 már bőven jobb az én NV 660m-emnél, szóval ha a boxhoz hasonló hordozhatóságú asztali PCt nézzük, már nincs is nagy ár difi. Szóval a laptopom nem a legjobb összehasonlítási alap. És az megint más kérdés, hogy ha valaki laptopról akar 720p-t és 60 fpst, akkor ott egy p980 NV 635m kombó és kijössz 125k-ből.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#14) Thome válasza satz18 (#13) üzenetére


Thome
addikt

Ó, ha énnékem volna 125k-m. :P

(#15) djculture


djculture
félisten

Majd jön az új Xbox is szokás szerint embertelen árakon. A régi meg 1év max és 10 fillért se ér utána, mert új játékot nem fogják a régire is megcsinálni ez borítékolható.

[ Szerkesztve ]

(#16) satz18 válasza djculture (#15) üzenetére


satz18
őstag

Akartam is mondani, hogy lehet hogy rövid távon a PC drágább, viszont hosszú távon a játék olcsóbb, nincs live gold előfizu, átviheted az új gépre a régi mentést, nem kell megvenni újra a játékot, vagy új gépet venni feltétlenül a next gennél, csak levenni a grafot.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#17) djculture válasza satz18 (#16) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos új játékok röhögtető árakon vannak kitéve itthon. Ma is néztük MM árai Tomb Raider pc-re 7990ft xbox360-ra 12500ft és akkor még boxon multizni se lehet ha csak le nem perkálsz még havonta azért is plusz kesst.

[ Szerkesztve ]

(#18) satz18 válasza djculture (#17) üzenetére


satz18
őstag

Meg hát ugye ott van a steames leárazás, ahol 1 éves GOTY játékok mennek 5-10 eurós árkategóriában. Kivéve persze ea, meg activision de ez már nem PC, hanem a kiadó sara.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#19) HyP3b0y válasza Thome (#14) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Neked ez esetben mindegy, mert egy normális box+eredeti játékok+előfizu(+normális tv, mert pl nekem nincs tv-m se), már bőven meghaladja a 125k-t :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#20) Thome válasza HyP3b0y (#19) üzenetére


Thome
addikt

Azért az nem egészen így van. ;)

Maradjunk annyiban, hogyha laptophoz hasonlítjuk, akkor maradjunk is a 15.6"-os, semmiféle HD kijelzőn. Na ugye, hogy ugye. Egyébként én 2 éve a X360 Premiumom 23-ért vettem ( de nézzük: slim 250gb 50-ért) + 6ért 5db játékot (Az akkoriban megjelent Forza 3 + Bad Company és hasonló nevek), ehhez ha veszek egy 65-70 ezres 82-es LCD tv-t (ami nem 15,6"), akkor még mindig 100 (slim 250gb-vel: 125) ezernél tartok. Mondjuk nekem tárgytalan igazából ez, csak viszonyításképp. :)

Azt meg feltételezem, hogy a játékokat PC-re is épp ugyanúgy megveszi a delikvens a játékokat mint ahogy Boxra is, szóval ezt nem kell különösebben nézni, ám én fentebb azért a használtpiacon szerzett szoftverek árát is beleszámoltam.

[ Szerkesztve ]

(#21) G@ß! válasza satz18 (#16) üzenetére


G@ß!
őstag

Egyszer megveszed a konzolt, tegyük fel xbox360at 2005 környékén...
Azóta egyszer nem kellett bővítened. PC-t 8 év alatt hányszor bővítettél.
Ezek alapján hogy áll a pc-konzol "párbaj"? :B

u.i:: és tegyük hozzá, hogy hány évig tudod még használni a boxot...
Akár psről is beszélhetnénk... ;)

[ Szerkesztve ]

(#22) bobooo válasza satz18 (#18) üzenetére


bobooo
addikt

A múlt héten volt pont egy ilyen akció az Xbox-nál. És elég jó játékok voltak leárazva (köztük az Activision játékok is)

(#23) wolruf válasza bobooo (#22) üzenetére


wolruf
őstag

Brutális költekezésbe kezdtem akkor én is... Asszem összesen 2000 Ft-ot költöttem 4 vagy 5 játékra :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#24) Raysen623


Raysen623
addikt

Jó lenne ha nem bonyolódnánk bele a PC-VS konzol vitaerdőbe. Kinek a konzol, kinek a PC és kész. Kinek elég a 720p élsimítás nélkül, kinek még az 1080p is kevés élsimítással. Embere válogatja. Nekem jelenleg PC-m van, eddig soha nem merült fel konzol beszerzése. Leginkább azért mert ott nincsenek MMORPG játékok, egyszemélyes hadjáratokból meg már kinőttem.....MMO-kal sem játszom sokat, de azokkal legalább rendszeresen...leginkább a társaság miatt vagyok el velük.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) HyP3b0y válasza Thome (#20) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Laptophoz azért nem érdemes hasonlítani, mert hordozható eszközről beszélünk, aminek az asztali megfelelője töredék áron nyújtja ugyanazt a teljesítményt és mivel még nem láttam a vonaton senkit az xbox-ával játszani, avval kéne összehasonlítani.
A 65-70k-s TV meg szintén csak alap HD (1366x768, én legalábbis amikor utoljára néztem csak olyat találtam ilyen áron) és akkor már mindegy is a képátló, az egyiket messziről nézed, másikat közelről, arányaiban ugyanaz a hatás.

Ha pedig online játékot számítunk, egyértelmű hogy mindkét félnél az eredetit számoljuk, de akkor nem 6k-ért, mert egy friss címet ugyan nem kapsz meg ennyiért box-ra. PC-re esetleg.

Raysen623: Részemről ez nem vita, csupán számolgatás, melyik mit ad milyen ár/érték arányban.
Mondjuk az tény, hogy mindkettő költséges hosszútávon, bárhogy nézi az ember :D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#26) Dark Archon válasza satz18 (#9) üzenetére


Dark Archon
addikt

Az Ubisoft pont rossz példa.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#27) Thome válasza HyP3b0y (#25) üzenetére


Thome
addikt

Nem én hoztam fel a viszonyításhoz eredetileg a laptopot. Ettől függetlenül ott is van igazság abban amit írsz, így én ezt a vitát nem folytatnám, mert parttalan (egyik ebben jobb, másik abban jobb), ezen a multimédia terén a PC és konzol célközönsége, igénye valamelyest eltérő. :R

(#28) bobooo válasza Raysen623 (#24) üzenetére


bobooo
addikt

Szerintem is kár bele menni. :K

(#29) Prof01


Prof01
veterán

Ez jó hír! Nem fogom kihagyni! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#30) Bad Pritt válasza satz18 (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért az 50 eurós kezdőárak nem olcsóbbak, mint a box játékok kezdőárai :)
De amúgy sok mindenben igazad van, Steam wins, kivi leszek a Steambox mennyiért megy majd :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31) Ghard válasza Thome (#4) üzenetére


Ghard
őstag

+(#3) BoboDJ

Jah,hát végül is ki az a marha akinek megérne évi 11000Ftot 45 teljes játék plusz a többi leárazás.
(ma pl a DoA5 és Mass Effect 3 lett a kínálat része,psn+ előfizetőknek teljesen ingyen)

(#32) Thome válasza Ghard (#31) üzenetére


Thome
addikt

1 fecske nem csinál nyarat.

(#33) Ghard válasza Thome (#32) üzenetére


Ghard
őstag

Te sem vagy jobb a Deákné vásznánál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.