Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hunter2


Hunter2
addikt

Kiváncsiságból leszedem, ha lejön még az idén.

(#2) Zolás


Zolás
addikt

Ez egy nagy lehetőség ha valaki ért hozzá. Kát hogy gőzöm sincs mit kéne vele csinálni pedig ötletem lenne dögivel :DDD
És köszönjük a fejlesztőknek-készítőknek hogy ezt igy ingyen odaadják bárkinek még ha korlátai is vannak gondolom ha csinálok egy játékot erre az engine-re nem adhatom ki anélkül hogy fizessek érte

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Van 1-2 tippem, milyen lehet. Majd este leszedem.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

úúú... csináljunk disznóvágás pro 2010-et :DD ha valaki itt kecskeméten belevágna valamibe, rám szerintem számíthatna :K

#5: az a baj, hogy ue3 nem támogatja a dx11-et... vagy majd belehegesztjük? :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) luw2win válasza mephi666 (#4) üzenetére


luw2win
őstag

azé a 2009-hez is kellett egyfajta erőmű, el se tudom képzelni hogy milyen lehet az új disznajvágásprő 2010 dx11el :Y :DDD

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#6) @rglaaf


@rglaaf
veterán

én inkább egy szúnyog szimulátorban gondolkodnék:) vagy is a remake-t [link]

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#7) stevve


stevve
nagyúr

Na erre kíváncsi vagyok... :Y :C

(#8) robotjatek


robotjatek
tag

Mintha úgy rémlene, hogy anno az UE2.0-t tartalmazó pakkot is letöltöttem. Ezek szerint EPIC mindig kiadja az Unreal Engine-t? Egyébként a 2.0 editorának kezelése jobban tetszett, bár ebből csak az UT3 mellé adottat néztem meg, nem hinném hogy változott valamit.

(#9) JColee válasza robotjatek (#8) üzenetére


JColee
őstag

ut3 mellé pályaeditor járt, nem :F

[ Szerkesztve ]

(#10) copass


copass
veterán

learning unreal engine 3
jónak tűnik.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#11) stevve válasza copass (#10) üzenetére


stevve
nagyúr

;)

[ Szerkesztve ]

(#12) robotjatek válasza JColee (#9) üzenetére


robotjatek
tag

De igen, de ez a pakk tartalmazza azt is nem?

(#13) JColee válasza robotjatek (#12) üzenetére


JColee
őstag

lehet, hogy része, nem tudom
csak azt értettem a hszeden, hogy az ue2.0 editora jobb, mint az amit adtak az ut 3hoz (kezelhetőség miatt), ezért írtam, hogy amit az ut3hez adtak az csak mapeditor
ha félreértelmeztem valamit akkor sry :R

ez a fejlesztői csomag nem béta egyébként?

(#14) mad1 válasza mephi666 (#4) üzenetére


mad1
veterán

Mirrors edge 3 ban benne is lennék. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#15) Hunter2


Hunter2
addikt

Innen sokkal gyorsabban lejön: [link]

(#16) luw2win válasza mad1 (#14) üzenetére


luw2win
őstag

Tényleg a 2. rész készül már?

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#17) eL Geri


eL Geri
őstag

Előző félévben tanultam számítógépes grafikát, csak sajna inkább OpenGl formájában, és ez meg Dx :(

Ha lenne ideje az embernek t*k jó lenne vele szórakozni, na de kinek van :(
Azért nagyon fer dolog az EPICtől ez a lépés, bár csináltak már ilyet a Quake részekkel is.

(#18) Enton válasza eL Geri (#17) üzenetére


Enton
addikt

Jaja.
A Q3 motorja már közkézen forog forráskóddal.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#19) mephi666 válasza Enton (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó kis motor volt az... pár hónapja játszottam végig újra a régi wolfit még az új előtt... meg voltam vele teljesen elégedve... azért érződik, hogy 10éves motorról volt szó, de jól meg volt írva, az biztos... nem rontott semmit a játékélményen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) stevve


stevve
nagyúr

Egyelőre kínai, de az, hogy Visual Studio-ban is lehet az UnrealScript-et szerkesztgetni, tetszik. :)

(#21) mad1 válasza luw2win (#16) üzenetére


mad1
veterán

Bizony,azt mar elkezdtek...Szerencsenkre. :K

Ne szemetelj ! = Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.