Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iBlast


iBlast
aktív tag

áhhh kész röhej...de jó, hogy már nem kell vele játszanom mert van bf :C

[ Szerkesztve ]

(#2) atike válasza iBlast (#1) üzenetére


atike
nagyúr

:) Kell - ez jó.... :)

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

1 egész hét? omg. :U

(#4) gtamate2 válasza D1Rect (#3) üzenetére


gtamate2
veterán

hmm több mint a semmi...

*Sn0w

(#5) Def26


Def26
félisten

Akik amúgy is Live -on tolják azoknak nem oszt nem szoroz ez az 1 hét. Szvsz egy hónapot kellett volna adniuk, arra még azt mondom, hogy na ez valami. Mondjuk az is kb. 800 Ft. Hogy ne érje szó az hsz. -t ezért aszt is hozzárakom, hogy szép gesztus. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

Ezt a nagylelkűséget, kemény 1 hét ;]

nothing is true everything is permitted..

(#7) zcool


zcool
aktív tag

Hát az az egy hét tényleg elég karcsú...de hát jobb mint a semmi...megtehették vna ,hogy nem adnak egy napot sem...mondjuk az csúnya dolog lett vna..

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#8) iSonic


iSonic
addikt

Hűha mik vannak, tiszta jótékonykodás megy a Mic-nél..

(#9) F e Z o


F e Z o
veterán

Jöhetne PC-re is már a DLC pack....

H2O über alles!

(#10) hommeros


hommeros
őstag

Elég kicsinyes ez a 7 nap. De több, mint a semmi nekik. A BF is elég sokszor leállt, még se kaptunk semmit. Ott majd kárpótolnak az ingyenes tartalmakkal remélhetőleg.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Pedig soknak számít az 1 hét, a legtöbb szolgáltatás esetében általában annyi időt szokás adni ingyen, ameddig nem volt működőképes a rendszer, és ha jól tudom ez az MW2-es balhé nem tartott ennyi ideig.

Régebben WoW esetében ez volt a szokás, hogy felfelé kerekítve annyi napot adtak pluszban, ameddig gondok voltak. Idővel aztán le is szoktak arról, hogy ingyen napokat osztogassanak. Igaz, a szervergondok mennyisége és komolysága is csökkent, bár korántsem szűntek meg.
Másik példának meg ott a BKV sztrájk. Emiatt is csak annyi ingyen nap járt a bérleteseknek, ameddig tartott.

(#12) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem ez így rendben van.

(#13) D.Orion


D.Orion
veterán

Nem tudom mit háborogtok... A DLC miatt pár napig nem lehetett játszani és kárpótlásul kaptok 1 hetet, szerintem ez így korrekt... Fogadjunk, hogy a nyünyörgők közül a felének sincs xbox-a. Mellesleg nekem sincs, de korrekt dolognak tartom.

(#14) sittes79 válasza D.Orion (#13) üzenetére


sittes79
addikt

A korrekt az lenne ha ingyen lenne a DLC . Rohadt kapitalisták!!! :DDD

(#15) D1Rect válasza D.Orion (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem az a bajom, ha jófejnek akarok látszani, akkor nem 1$-os kárpótlást adok.
Ez kicsinyesség.

(#16) dfdfdf válasza D1Rect (#15) üzenetére


dfdfdf
őstag

szép gesztus bár én morcos lettem volna ha nem megy a gémem :D

(#17) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Szóval ami a PS3-on ingyen van, itt az különleges ajánlatnak számít :U

(#18) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

szerintem ez nem volt rossz 5let tőlük...
így talán többet megveszik:D

(#19) Akos96 válasza BloodyEddie (#17) üzenetére


Akos96
senior tag

Igen, és ez így jó. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#20) D.Orion válasza D1Rect (#15) üzenetére


D.Orion
veterán

Hanem mennyit? :U Konkrétan mekkora kár érte azokat(anyagilag) akik nem tudtak vele játszani pár napig? Mivel kaptak egy hetet ingyen így nincs semmi anyagi kár, szerintem.

Az, hogy egy dlc fizetős egy másik kérdés. Nekem nincs konzol-om és valszeg egy darabig nem is lesz. Ha valaha is oda jutok, hogy konzolt veszek, akkor sem fogok fizetni dlc-kért, mint ahogy ezt pc-n se tenném meg soha.

(#21) Morden24


Morden24
nagyúr

Nem értem, miért lenne kicsinyes...
1 hét pluszt kapnak egy olyan szolgáltatáshoz, aminek konkrétan csak egy része a multizás lehetősége, az MW-vel multizás meg még jóóóval kisebb része.

Sectumsempra - For Enemies

(#22) iZed válasza D1Rect (#15) üzenetére


iZed
aktív tag

nembiztos h jofejnek akarnak latszani. kiesett nehany nap, karpotoljak folfele kerekitve. en is folfele szoktam kerekiteni a szponzoroknak, de nem jofejsegbol, inkabb korrektsegbol.

(#23) Def26 válasza BloodyEddie (#17) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, ez gáz. Habár nem nagy összegről beszélünk. Viszont eleinte a PS3 ingyenes online része össze sem volt hasonlítható az xbox -os Live! -hoz. Manapság nem tudom mi a helyzet ezzel, már jó ideje nem volt PS3 -am, gondolom sokat fejlődhetett az is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24) hommeros válasza D1Rect (#15) üzenetére


hommeros
őstag

lol, tényleg. Átszámoltam a havidíjat, és kemény 1$ környékit kapnak kárpótlásként. Az a nem mindegy. :C

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#25) monsta007


monsta007
tag

7 nap :Y MS ezzel jó pár évre letudta a jótékonykodást :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.