Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hajrá!! :K :))

(#2) sutszi


sutszi
veterán

Üdv!

Parci: Nagyjából mikorra várható az új Hardverapró indulása? /* Én már nagyon kíváncsi vagyok rá */

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3) benedekco


benedekco
addikt

Jó!
Az árak barátiak. Persze az ingyen elvihető dolgokat majd még lehetne tisztázni.
Sok sikert! Remélem hamarosan aktív előfizetőtök lehetek(még sajna semmi sem biztos).

:R

Kíváncsian várom az új fejlesztéseket!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#4) lujó55


lujó55
őstag

Jól csináljátok, a világot a gazgaság törvényei mozgatják és biza' a bölcsészeknek is meg kell élni valamiből :((( Jó az elképzelés a Hardverapro-val kapcsolatban :C (arra a hátralévő néhány hónapra :R )

(#5) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Egy éves bérletre vevő lennék a hardveraprón, már előre leszögezem :R
Bacsis féle lekvárt mint valutát elfogadtok? :D :R

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

150Ft?
Ezért volt a nagy sírás? :D

(#7) kaller1 válasza D1Rect (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Nem volt, hanem lesz is még. :U

Pedig ezt nyugodtan rászánhatja mindenki, aki nem a párszázas lomjaitól akar szabadulni.

.::> <::.

(#8) lujó55 válasza kaller1 (#7) üzenetére


lujó55
őstag

Honnantól számít "nem párszázasnak" a cucc?

(#9) dedike


dedike
addikt

Anyám... :D :P :R

Jó szerencsét!

(#10) Lauda


Lauda
félisten

Gratulalok a fejlodeshez, csak igy tovabb! ;)

(#11) D1Rect válasza kaller1 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

150Ft-ért?
Hardvereknél?
Úgy, hogy van ingyenes keret?
Amikor a posta egy sima levelet 100Ft-ért visz, az ajánlott 500-ért egy csomag meg 1eFt+ ?

Ehh...

(#12) tlac válasza D1Rect (#11) üzenetére


tlac
nagyúr

de itt most egy ingyenes rendszer szűnik meg és lesz szigorúbb

(#13) D1Rect válasza tlac (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Fizetek egy minőségibb szolgáltatásért ami már ingyen is nagyon jó volt.
Ráadásul részben ingyenes is marad.

Ez hirdetésenként 150Ft-omba kerül, de válthatok bérletet. Nekem tetszik.

(#14) danih


danih
addikt

A fizetés el fogja venni a bazár-jellegét a dolognak, de talán letisztul a "piac", és a bepróbálkozók is kevesebben leszek.
A lényeg, hogy a fizetés KÉNYELMES legyen! Sokan nagyon lusták vagyunk :DDD

(#15) Malachi


Malachi
addikt

éljen a Tavasz, az árak jók, a bérlet csúcs, alig várom már a megtisztított hardver aprót! :R

(#16) kaller1 válasza tlac (#12) üzenetére


kaller1
veterán

Az biztos, az UP kikerülős huszároknak (is) vége a jó világnak. ;]

.::> <::.

(#17) tlac válasza D1Rect (#13) üzenetére


tlac
nagyúr

ha lehetne választani és inkább a mostani ingyenes rendszert preferálnám
persze nem nagy dolog, hogy most fizetni kell érte, beépítem az árba és probléma elintézve

(egyébként tartok tőle, hogy tényleg jobb lesz-e... ezt már nem a ph kódolja)

(#18) D1Rect válasza tlac (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Alapvetően sajnos nem lehet választani.
De szerintem teljesen elfogadható, hogy mindenki tegyen hozzá egy kicsit, hogy működhessen.
Sztem 150Ft nem tétel egy hardvernél amikor egy buszjegy 300 egy ajánlott levél meg 500.
Ha bemegyek a postára feladni a csomagot a benzinem többe van mint 150Ft. :U

(#16) kaller1: Nagy kár, pedig olyan jó volt ugyanazt a hirdetést olvasni 5x. :(((

[ Szerkesztve ]

(#19) Probber


Probber
őstag

Az új portált már nagyon várom és érdekesen hangzik a "meglepetés" is. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#20) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

GL&HF

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21) mirrmur


mirrmur
aktív tag

muhahahaha. gyóóóóóó lesz. nekem mindenképpen.

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#22) Entryy


Entryy
aktív tag

Már a "nagyapa" is megmondta:

"Kár,hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi!"

Ő a nagymamára gondolt és chipset kapott.

Én az egykori ph!ra gondolok és lehúzós aprót kapok.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#23) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nagyon várom az újdonságokat és személy szerint örülök az új rendszernek. Legalább a szélhámosokat megszűri.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#24) D1Rect válasza Entryy (#22) üzenetére


D1Rect
félisten

A jó hír, hogy várhatóan sokkal kevesebb lehúzás lesz az aprón a szigorított ellenőrzés miatt. ;)

MOD: Lehet félreértettem, a 150Ft lenne a lehúzás?

[ Szerkesztve ]

(#25) Oliverda válasza Entryy (#22) üzenetére


Oliverda
félisten

Milyen chipset? Intel? ;]

Az egykori PH!-ra ahol az élelmesebb csalók jóformán úgy verhettek át ahogy akartak, illetve ahol a sok szemét és dupla hirdetés miatt nem lehetett látni a fától az erdőt? :U

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#26) _csocso_


_csocso_
senior tag

Ezután nem lesz aprón molex sata átalakító pl ?

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#27) adorjant válasza _csocso_ (#26) üzenetére


adorjant
senior tag

Dehogynem,kiskerár fölött :)

Az éves bérlet jól hangzik,bár ahogyan minden más is a hardveraprón,ez is az ártól függ :)
Én bizakodó vagyok. :K

(#28) Воланд válasza _csocso_ (#26) üzenetére


Воланд
titán

Szvsz akármelyik számtechüzletbe bemész és kapsz. Nem olyan cucc, ami ne lenne készleten.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Biztosan nem voltam figyelmes, de a jelenleg is futó hirdetések ingyenesek maradnak, vagy ahhoz hogy tovább éljen akkor fizetnem kell 150Ft-ot?
Félre ne értsetek... fizetem :DDD , csak szóljatok, hogy mikor kell, nehogy törölve legyen a hirdetésem! :R

Semmit sem írok alá!

(#30) #16939776


#16939776
törölt tag

Ha kényelmes lesz a fizetés akkor szeretni fogom, végül is ti sem ingyen kapjátok az áramot, meg az internetet ;]
Olyant lehetne-e csinálni hogy adtok egy bankszámlaszámot, elmegy 3K aztán 20 hirdetést feltolhatok. Azért csipogjon a vége felé hogy vége a keretnek, mondjuk PÜ-ben :R

[ Szerkesztve ]

(#31) domi007


domi007
őstag

4 processzor, 48 giga RAM, hiába no, biztosan nem számítotok nagy terhelésre a jövőben XD

A 150 Ft-tal teljes mértékben azonosulni tudok, főleg, hogy innentől kezdve nem lesznek csalók, ennyit megér...persze az első pár hónap amíg nem alakul ki rendesen az értékelési rendszer még nehezebb lesz, de utána már jóó :))
Mondjuk az újonc, aki most regisztrál, csaló annak a 150 Ft nem biztos hogy eléggé ijesztő...

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#32) macikos


macikos
addikt

Csak nehogy vaterává váljon az apró...

(#33) Gergosz2


Gergosz2
veterán

fizetős apróhírdetés = hardverapró halála.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#34) Воланд válasza Gergosz2 (#33) üzenetére


Воланд
titán

250 vagy 150 Huf-ról van szó, fizetési módtól függően. :U
Szvsz ez nem fogja jelenteni a hardverapró halálát.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35) Gergosz2 válasza domi007 (#31) üzenetére


Gergosz2
veterán

Vaterán is fizetni kell még is hemzsegnek a csalók.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#36) sutszi


sutszi
veterán

Magyarországon van egy egészen furcsa tulajdonsága az emberek némely hányadának.
/* Tisztelet a kivételnek. */
Ez pedig akkor nyilvánul meg, amikor valamiért - ami tegyük fel korábban ingyenes volt - fizetni kell. Egyesek úgy képzelik, hogy nekik alanyi jogon ingyen jár valami életük végéig...
Amint fizetni kell, háborog, tüntet, szid....ja és persze minden rosszat kíván...
Jelen esetben egy olyan hihetetlen anyagi megterhelésről van szó(150HUF), hogy emiatt páran a hitelfelvételt fontolgatják.. :U
Emberek ne csináljátok már.

Kinek nem inge nem veszi magára.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#37) kpal


kpal
veterán

Ez érdekes lesz de legalább a vevőnek még igy sem kell fizetnie . :) De én inkább ezt a fizetős dolgot csak a boltosokra vetném ki akinek azért köztudott van forgalmuk rendesen .Ne mindig a kis ember szívjon.

[ Szerkesztve ]

(#38) D1Rect válasza kpal (#37) üzenetére


D1Rect
félisten

A "kisembernek" lesz ingyenes keret, hogy ne szívjon.
Szóval ha úgy nézzük, akkor kívánságod teljesült. ;)

(#39) kpal válasza D1Rect (#38) üzenetére


kpal
veterán

Akkor jó :K

(#40) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

150Ft nem sok egy 20-30K-s videokártyánál, viszont a pár száz forintos cuccok piacát durván vissza fogja vágni. Sajnos.. De olyan rendszer nincs, ami mindenkinek jó, ezt el kell fogadni.

(#41) D1Rect válasza ^Clown (#40) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez már párszor feljött:
Nézd meg az aprókat, alig van 500Ft alatt bármi.
Egy telefontfólia is eFt-os tétel.
Egy hőpaszta is 1K körül van.

Pontosan minek a piacát fogja visszavetni szted?

(#42) kaller1 válasza D1Rect (#41) üzenetére


kaller1
veterán

Így van, arányaiban nézve elenyésző a párzázas tétel a többezreshez képest.

.::> <::.

(#43) hyperman25


hyperman25
tag

Ha évente meg tudom hirdetni a processzoromat, alaplapomat és a videókártyámat is ingyen, részemről nem lesz panasz. Nem mintha évente cserélgetném a dolgaimat. :D

(#44) Tálydi


Tálydi
senior tag

Eleinte kicsit húztam a számat,de 150Ft még lenyelhető(sőt) bár, én van úgy, hogy hónapokig 1 hírdetést sem adok fel, meg, hogy egyszerre 12-t, nem lesz ez rossz.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#45) Parci válasza tlac (#17) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sokkal kényelmesebb lesz az új rendszer, én most először vagyok igazán lelkes, mi az életbe nem tudnánk megcsinálni ennyire user friendly-re, sosem lenne rá idő/energia.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#46) mope


mope
tag

pár száz forintos kábelt érdemes az ebay-ről rendelni, nekem eddig mindig kihozták, rohadt olcsó, nincs szállítási költség, csak várni kell rá 2-3hetet.
De szerintem mindenki tudja előre ha kelleni fog neki valami.

[ Szerkesztve ]

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#47) mirrmur válasza Parci (#45) üzenetére


mirrmur
aktív tag

jújjjjjj de jó. izgatottan várjuk a pillanatot, több szempontból is jóóóóó lesz. hehe.

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#48) ^Clown válasza D1Rect (#41) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kábelek, fóliák, trackpoint-ok, de mondjuk pl. egy 1K-s valaminél kapásból ugye +15%-os áremelkedést jelent. Jó lesz ez a rendszer, de azt azért ne sugalljuk, hogy mindenkinek jó lesz. Mert nem lesz.

mope: ebben igazad van, ha csak az anyagiakat nézzük. De ha az ebay-ről vásárolsz, akkor:
- várhatsz rá 2-3 hetet, mire megérkezik
- nem egy másik magyar gyerek zsebébe teszed a pénzt... (tudom, ez az én agymenésem, de ha választhatok, akkor inkább az országon belül vásárolok)

[ Szerkesztve ]

(#49) Archer


Archer
őstag

"Ennek örömére üzembeállítunk majd még egy szervert, ami már csak 4 procit és 48 giga memóriát kapott" - na de a lényeg, Intel vagy AMD? ;]

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#50) D1Rect válasza ^Clown (#48) üzenetére


D1Rect
félisten

A 15% nagyon mutatós, de 150Ft-ról beszélünk.
Egy gombóc fagyit nem adnak érte.

Százötven. Aki fennakad 150Ft-on, az eddig is fennakadt és ebayről rendelt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.