Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Nagyon komoly,ez is kötelező vétel lesz.

(#2) Buster17


Buster17
addikt

Rohadt jó játék ez! :C Ez open world lesz?

(#3) tDr1v3r válasza Buster17 (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az előzők azok voltak, szerintem ez is az lesz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) leitlia


leitlia
csendes tag

Infamousbol mind a 2 elozo nagyon jo volt. Imadom a jatekmenetet, a sztori se szar, es leszamitva a minden jatekban szereplo kotelezo farmolos koroket (itt annyira azok a reszek nem kotelezok), egyaltalan nem linearisa a jatekmenet. En minden percet vegig izgultam es elveztem. Ez is igeretesnek tunik, de NAGYON!

(#5) Ps Vita válasza Buster17 (#2) üzenetére


Ps Vita
őstag

Biztos :K

(#6) k.soma


k.soma
senior tag

Számomra Prototype klónnak tűnik a videó alapján.. De amúgy tetszős (mivel a Prototype 1-2-t szerettem :D). :)

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#7) Raysen623 válasza k.soma (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

Tudod ez egy olyan kérdés, állításnak álcázva miszerint: melyik volt előbb? A tyúk vagy a tojás.... :R Lefogadom, hogy a prototype késöbbi....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) Lacee1986 válasza k.soma (#6) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nekem is egyből a Prototype jutott eszembe, egy kis Red Faction-el fűszerezve. Fogalmam sincs melyik volt előbb, mivel nem játszottam az előző részekkel.

Megnéztem, ugyan abban az évben jelentek meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) tDr1v3r válasza k.soma (#6) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az is, de szerintem kb. köröket ver rá. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hát ez ps3? mert a grafika nem olyan megváltó (kb uncharted szint), pedig nagyon fogadkoztak, hogy mjad konzolgeneráció váltás...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) Physicist03 válasza GeryFlash (#10) üzenetére


Physicist03
senior tag

PS4 exclusive.

(#12) GeryFlash válasza Physicist03 (#11) üzenetére


GeryFlash
veterán

Akkor mi fogja vissza? Mert a hardver nem, erre egy 4-es ilyen erős ps3 is képes...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) WongFeiHong válasza GeryFlash (#12) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Kövezz meg,de sztem pofás a graf és a fizika is.

(#14) Physicist03 válasza GeryFlash (#12) üzenetére


Physicist03
senior tag

Igazából én sem értem, hogy mi a bajod a grafikával :F PS3 kötve hiszem, hogy képes lenne ilyenre :N

(#15) GeryFlash válasza Physicist03 (#14) üzenetére


GeryFlash
veterán

Unchartedot nézd meg ugyan ez kb. Nem azt mondom hogy rossz, mert nem az, de hát ha már ps4 only akkor nyugodtan lehetne szebb is, remélem nem ez lesz a maximum amit ki tudnak préselni magukból

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#16) Ps Vita válasza GeryFlash (#15) üzenetére


Ps Vita
őstag

De,biztos a nyitócímmel préselik ki a gépből a maximumot :U

(#17) Physicist03 válasza Ps Vita (#16) üzenetére


Physicist03
senior tag

Pontosan, akkor még szinte csak alig ismerik a gépet, kell idő ahhoz, hogy kiismerjék és ki tudják hozni belőle a maximumot.

(#18) nrgia


nrgia
őstag

Bejön ez mind a játék mind a grafika terén...persze szigorúan csak a látottak alapján... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#19) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nem rossz. De hamar meg lehet unni, hogy kb sebezhetetlen az emberünk..

Kis hiba: "ezúttal a Socond Son címet fogja"

(#20) k.soma válasza Raysen623 (#7) üzenetére


k.soma
senior tag

Jah, aztán megtudtam Xaels kollégától, hogy az inFAMOUS jóval korábbi játék mint a Prototype :)

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.