Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

uristen de régen láttam már "sima" telefon. ide eljutnak vajon?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) tjb007 válasza .bableWes (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szinte nulla az esélye.

(#3) parkr


parkr
őstag

a kagyló elég csinos lett

(#4) j-cool


j-cool
tag

Tényleg igazán jöhetne egy korrekt kagyló teló ide is. Nagyon csini lett a kinyitható Sharp... Emlékszem a GX időkre (nekem is volt) akkor nem a kecses formavilágért szerettük :)

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#5) fityesz9


fityesz9
tag

Jaj, emlékszem a gx29emre, imádtam azt a telefont, szép, biztosan nyújtotta amit kell, és a kijelzője gyönyörű volt. Mikor megöregedett is sharpot akartam venni, de nem hozták be ide őket. Imádtam. :)

Garrus, am I your dirty little secret?

(#6) gybazsi válasza parkr (#3) üzenetére


gybazsi
senior tag

Nekem is az tetszik.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#7) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Jó lenne, ha a Sharp telefonokat újra lehetne kapni nálunk, Japánban ütős cuccokat dobálnak piacra.;)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#8) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Alice pofás lett.

Egy kék betéttel, vagy ezüst/feketével még férfiaknak is szimpatikus lehet.

A kagyló nem tetszik.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Sok szerencsét nekik. :K

(#10) dfdfdf


dfdfdf
őstag

770sh milyen jó teló volt :O

(#11) j-cool válasza fityesz9 (#5) üzenetére


j-cool
tag

Nekem a GX-30 mindent kibírt. Egyszer végigesett a lépcsőn, egyszer meg kézilabdaedzésen izomból eltalálta egy labda. Hihetetlen de e két eset után is karcmentes maradt a készülék. Mondjuk azon még "made in japan" felirat volt...

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#12) GALARDO


GALARDO
addikt

Az érintős elég csúnya. :(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#13) Ricardo


Ricardo
félisten

A kagyló nekem is bejön annak ellenére, hogy nem szívügyem az ilyen kialakítás. Egyszer kipróbálnék egy ilyen távolkeletre szánt kütyüt.

(#14) arkades


arkades
aktív tag

Van GX 10i, 20, 30i és 902SH-m. Nagyon jó telefonok. Én is szívesen vennék Sharpot, ha ismét forgalmaznák itthon. Írtam is régebben a Vodának ez ügyben, de azt válaszolták, hogy nem tervezik az újbóli forgalmazást :(

Каждый дрочит как он хочет.

(#15) zazahoho


zazahoho
őstag

tango tetszik,de nálunk szerintem nem igen lesz kapható :(

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#16) Rickazoid válasza parkr (#3) üzenetére


Rickazoid
addikt

Az a kagyló inkább zsanér lehetne... a másik meg egy vastag keretbe foglalt vastag keretes telefon.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#17) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nekem is volt sharpom bírta rendesen.Miért nem hoznak ide is.... :Y

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.