Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) galocza


galocza
aktív tag

élveztem a cikket, annak idején a céges háttérharcokról az ember nem sokat tudott, de mindenki számára érezhető volt a folyamatos nvidia-3dfx dilemma.
én sokáig tartó szenvedés (matrox mystique - na jó, nem volt az rossz) után egy v3 mellett döntöttem. kártyát még nem szerettem annyira, mint azt. az svideo kimenet ugyan nem volt akkora különlegesség már akkor sem, de nekem az első ilyen kártyám volt, s az első divx filmek potyadozásával remek kultikus fight club-néző estéket lehetett tartani. az agyonintegrált atik (rage pro talán?) driverei meg botrányosak voltak, egy fél nap után sem tudtam mindent rendesen működésre bírni (ismerős kártyája).
a v3 tette a dolgát, cs-vel elboldogult kb 1.4-ig, onnantól viszont már kevés volt. azóta is tesóm levetett kártyáit használom a gf vonalból - működnek, de különösebben nem szerethetőek.
amikor a gf1-gyel próbáltam ut-zni (ut99) és deus exezni, meg kellett kérdeznem, hogy mit kell beállítani, hogy ne legyen olyan ronda. a válasz az volt, hogy hát az olyan.
évekig sírtam vissza a látványorgiát a quake/unreal motoros játékokban vagy pl blood2ben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.