Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

20 perc utàn kb erre jutottam én is, hogy ez az alapjàték rövidebb, àtskinezett vàltozata. Amennyire tetszett az alapjàték, a 2 DLC-t nàr nem volt kedvem végigjàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Bencus88 válasza Wesder (#1) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ettől tartottam én is, jó volt hogy eladtam. Az alap játék valami csodás volt, ezek a dlc-k nyeee

(#3) saelin válasza Wesder (#1) üzenetére


saelin
veterán

De szar. :DDD Azért egy picit megeröltethették volna magukat!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) BoneDragon válasza Wesder (#1) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor tipik Uborkasoft.

(#5) Rodi 4.80 válasza BoneDragon (#4) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Azért ahogy pl. az AC Valhalla-t megcsinálták, az nem tipikus Uborka, tudnak ők ha akarnak.
Ez a Fenyx egy jó kezdeményezés, a többi játékuk is kb. így indult anno.

(#6) drotsztyuart válasza Rodi 4.80 (#5) üzenetére


drotsztyuart
tag

Jo a nagy lofutty, az.
Az ac lekopizva amit meg nem atultettek azt a zeldabol nyultak le.
Csak szarul.
Az elso par ora elvezheto aztan valami ordas modon tultol repetitiv szemet az egesz.

(#7) i_said


i_said
csendes tag

"...Ubisoft Chengdu stúdiónál készült DLC milyen elképesztő mértékben másolja az eredeti játékot."

Jó értem a cikk alapján, hogy az a probléma, hogy a DLC az alapjáték mechanikájára épülve, új környezetbe helyezve a játékot, ad néhány óra plusz tartalmat?
Nem ez lenne egy DLC dolga?

"Érthetetlenül szolgai másolata az alapjátéknak"

Más főhős, más környezetben, új küldetések. Nem tudom, hogy mi többet kellene adnia egy DLC-nek!?

(#8) Grath válasza i_said (#7) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Ha neked elég az, hogy megváltozik pár textúra és név, akkor hajrá. Én kicsit többet várok a pénzemért.

(#9) Rodi 4.80 válasza drotsztyuart (#6) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

A Zeldát nem lehet lenyúlni. :)
Nekem azért tetszik a játék mert jó lehet a folytatás, ez a mostani cím olyan mintha félúton megvágták volna a fejlesztésre szánt pénzt és időt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.